Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanıtınız olmasa varlığından haberim dahi olmayacak bir cihaz, Teşekkür ederim. Bugün almış olsak arada 2k fiyat farkı var, neredeyse yarı yarıya, değer mi aradaki farka? Müzik kalitesi olarak anlıyorum ki çok çok önemseyen için değer. Bununla birlikte ses yüksekliği, çalma süresi, dayanıklılık, portatiflik vb. tüm diğer önemli ya da temel detaylarla birlikte karşılaştırıldığında ne düşünürsünüz?
  • cıngıllı C kullanıcısına yanıt
    Evet hocam mobil uygulamada kullanılabiliyor 25tl indirim yapan kod.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asafated kullanıcısına yanıt
    Amazondaki modelde sanırmım 3.5mm jack girişi yok. Diğer yerlerde fotoğraflarda jack girişide gözüküyor.
    Fiyatı yüksek ürünler pek bu konuda sözü edilmiyor, Bluetooth hoparlörde hifi ses arayanlar mecburen yüksek fiyatlara çıkmak zorunda. Tufton zaten 80 watt gücünde ve bass, tiz ve mid üniteleri için ayrı ayrı portlu tasarıma sahip. Bu da birbirine karışmayan çok kaliteli ses üreteceği anlamına geliyor. Ses yüksekliği olarak 1 metrede 102db değeri verilmiş, bu çok iyi. Hele ki bir Bluetooth hoparlör için harikulade. Amazon üzerinden alırsan 30 gün içerisinde gönüllü iadesi var, beğenmeme durumunda iade etmen daha kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: yus49

Birden fazla bluetooth hoparlori birbirine nasil senkronize edebilirim. 2 tane jbl go2 1 tane de jbl go var
    Hala bir cozum bulamadim var mi bilen arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: yus49

Hala bir cozum bulamadim var mi bilen arkadaslar

Alıntıları Göster
    Bu ürünün özelliğidir
    Kendinde varsa yapılabilir
    Bildiğim kadarı ile go2 de bu özellik yok.
    Mifa i8 bakabilirsiniz
    İstediğiniz gibi Küçük ve iki hoparlör birbirine bağlanabiliyor.

Hocam çok teşekkür ederim, sayenizde aldım ben de, umarım tatmin eder de iade vs uğraşmam. Bu şartlarda bu fiyata pek bir alternatifi de yok sanırım
  • kuvars10 K kullanıcısına yanıt
    İlk maaşımla yapacağım çılgınlığın adresi değişti gibi, daha iyi bir öneri gelmezse ilk bu cihazı deneyeceğim sanırım :)
    çok teşekkürler
  • yus49 Y kullanıcısına yanıt
    jbl connect uygulamasını desteklemiyor mu cihazlar hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caglarca

Selamlar asagıdaki üc cihaz arasında kaldım. Media markt da güzel kampanya var. Sizce hangisini tercih etmeliyim. Motion dan ziyade UE ve Jbl arasında kalmıstım.

Ultimate ears boom 3
    Jbl Flip 5
    Motion +
    Yardımcı olacak kimse yok mu? deneyimlen vs.
  • EfsaneFocus kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.de/Lautsprecher-Tribit-Erweiterter-Dual-Stereo-Lautsprecher-wasserdicht-Schwarz/dp/B07KXN8G6D/ref=mp_s_a_1_4?dchild=1&keywords=tribit&qid=1601505694&sr=8-4

Hocam bu cihazı yaklaşık 2 senedir kullanıyorum..şuan güzel de bir indirime girmiş kesinlikle tavsiye ederim.. basslar tizler aşırı iyi en son seste hiç bir cızırdama yok..bu fiyata fazlasıyla değer..

https://www.youtube.com/watch?v=pmwCYl6cFkM&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdrpeker -- 1 Ekim 2020; 1:42:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• srdrpeker kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam sagolasın öneri için.
    Ani bi gelişme oldu, malasef kargo bekleme süremiz yoktu, gelecek kişi hemen geliyormuş o yüzden bende mağazadan bi şeyler aldırdım.

Wonderboom 2 aldırdım.
    Sesi dizaynı vs gerçekten çok güzel, daha önce farklı bi şey kullanmadıgım için karşılaştıramıyorum ama beni tatmin etti.
    Keşke bi jack girişi ve equalizer olsaydı tatından yenmezdi sanırım.
  • Sony XB43 hakkında bilgisi olan var mı?

JBL Xtreme 2’ye göre fiyatı oldukça uygun. Xtreme 3’ün daha da yüksek fiyatla geleceği dikkate alındığında nasıl bir alternatiftir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Caglarca

Yardımcı olacak kimse yok mu? deneyimlen vs.

Alıntıları Göster
    motion plus tabikide
  • doknisot kullanıcısına yanıt
    Doğru evet, siz söyleyince fark ettim ben de.

İncelemelerde Jack girişi görünüyordu, farklı versiyon durumu olabilir. Ürün geldiğinde buraya yazarım durumu.

Şimdi elime ulaştı ve aux girişi var arkadaşlar. Bu fiyata oldukça muazzam bir sesi var. t2 plus ve t6 plus upgraded de dün gelmişti karşılaştırıp kararımı vereceğim hangisi kalsın diye
  • tas7035 kullanıcısına yanıt
    Sonucu burada da paylaşabilir misiniz hocam?
  • divoomları nasıl bilirsiniz? mekanik lavyeli olanına hasta oldum. fantazi yapıp 500 lira veresim var
    Açıkçası t6 plus ue bambaşka bir dünya fakat çok büyük.

Vocal seslerde t2 plus daha tiz, midleri daha yüksek ancak bası da oldukça kuvvetli.

Basslı ve vokalli müziklerde t6 mini epey iyi, hatta t2 plus onun yanında çok tiz kalıyor, 270 derece ses olmasının etkisi de büyük tabii ki,
    bir tana daha alıp çift olarak kullanılabilir.

Denemelerim hala devam ediyor, amazondan aldığım için 30 gün iade sürem de var acele etmiyorum, farklı modeller ve aynılarından birer tane daha alıp stereo olarak da denemek istiyorum. Tribit surf modeli var mesela ama onun satıcısı amazon olmadığından çekiniyorum iade alamam diye, tribitleri de övüyorlar. Wonderboom harikaydı ama eski kaldı artık micro usb girişiyle vs.

Bende mevcutta mifa a10 var ve sesini çok beğeniyorum, a10+ arıyorum bulunca buradan mutlaka alacağım.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.