Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yamaha-lg pk3 den sonra hiçbir beklentim olmadan aldigim Vestel beni çok şasirtti ses performansı ucretinin cok ustunde
    Ücreti 100Tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BarkingFrog kullanıcısına yanıt

fiyat alabilir miyim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asafated kullanıcısına yanıt

mesajınızı şuan gördüm kaçırdım yine çok üzüldüm :'(

• Aylardır iyi bir bluetooth hoparlör arayışındaydım ve nihayet arayışım sonuçlandı.

Arada wonderboom alıp tws desteği olmadığı için iade etmiştim.

Fiyatı aşırı uyguna gelince hakkında olumlu eleştiriler okuduğum tronsmart t6 mini almıştım 2 adet. Tabi bu 2'li ihtiyacımı tam olarak karşılamadı. Tws olayı da başta önemsediğim kadar önemli gibi gelmiyor şimdi. Tek parça ve kaliteli bir cihaz daha cazip geliyor.

Amacım hem pc ye bağlayıp pc hoparlörü olarak adaptörle sabit olarak kullanabileceğim, hem istediğimde sağa sola götürebileceğim gerçekten keyifli bir cihaz edinmekti. Evden çalışmaya başladığım için çok dolaşmaya başladım ve müzik dinlerken kulaklıkları dışında kaliteli bir cihaza çok ihtiyacım oluyordu. Aynı zamanda xiaomi mi box ile gittiğim yerlerde netflix, youtube gibi içerikleri de kaliteli sesle dinlemek istiyordum.

İhtiyaçlarımı özellikle yazdım çünkü bütün bluetooth hoparlörler aynı işlevler için tasarlanmıyor maalesef.

Mediamarkt başta olmak üzere teknoloji mağazalarında pek çok cihazı deneme imkanım oldu. Yaklaşık 2 ay sadece inceleme videoları izleyerek & yazıları okuyarak & bulabildiğim cihazları deneyerek geçti. Lg Pk7 hoparlörün tipine ve ışıklandırmasına hasta olmuştum. Genel olarak xboom serisi çok ilgimi çekti araştırırken. OL45 ve RL2 gibi modellerin sesleri çok hoşuma gitmedi, boğuk ve fazla bas odaklı buldum. Ancak daha büyük modelleri gerçekten ilgimi çekti ancak apartman kullanımı ve mobilite düşünüldüğünde çok mantıklı bulmadım.

Pk7 modelini ise hiçbir yerde deneyemedim. PL serisi geldiği için lg mağazaları dahil piyasada hiç kalmamış. PL modelleri de tip olarak pek hoşuma gitmedi. Sonuç olarak deneme imkanım olmadan PK7 almış oldum.

Meridian teknolojisine güvendim biraz. İncelemelerde çok ön plana çıkartılan ve övülen bir konuydu. OL45 gibi modellerden bu noktada ayrışacağını düşünüyordum ve öyle de oldu. Gerçekten çok farklı ses renkleri var.

Aptx desteği olması önemli bir noktaydı yine. Bu segmentte mutlaka olması gereken bir özellik olduğunu düşünüyorum. Diğer cihazlarda codec değiştirerek kalite arttırma denemelerim oldu ancak bağlanılan cihaza göre telefonun codec seçimini otomatik yaptığını gördüm. Yalnız Aptx codec özelliği sadece android cihazlar için geçerli bir seçenekmiş sanırım.

İncelemelerde genellikle ses yüksekliği ile ilgili eleştiri alan bir model ancak gelen 2 tane update bu konuda çok büyük geliştirmeler içeriyor. Güncellemelerden sonra yapılan incelemelerde çok daha olumlu yorumlar almış. İlgilendiğiniz bir modelse, güncelleme sonrası incelemelerini incelemenizi tavsiye ederim.

Rock & metal müzik performansı benim için çok önemliydi. Çok çeşitli müzik türleri dinliyorum ancak genel olarak hoparlörler diğer müzik türlerinde başarım sağlıyorken çok enstrumanlı gürültülü müziklerde çuvallıyorlar. PK7 de dinlediğim bu tür müziklerde de çok başarılı olduğunu görmek beni ayrıca çok mutlu etti. Temiz ve bozulmayan bir ses sunabiliyor.

Henüz dış mekanda deneyemedim ancak evde ses seviyesi olarak yarısının bir tık üzerine çıkabildim sadece. Salonu ses olarak doldurabilen bir gücü var. Ve en önemlisi kısık seste de başarılı, temiz bir ses verebiliyor.

Video senkronizasyon başarımı ile ilgili bir testte en başarılı model PK7 çıkıyordu. Video testlerimde de gecikme olmadığını gördüm.

Türkiye'de pek tutulmuş bir model değil ama yurt dışında ilgi görmüş bir model. Bazı youtuberlar sınıfının en iyisi olduğunu bile söylüyorlar. Bu segmentte bir cihaz arıyorsanız PK7'ye de bir bakın derim. Ben biraz da tipine hasta olduğum için çok üzerine düştüğüm bir model oldu. Temiz ve yumuşak bir ses arıyorsanız sizi tatmin edecektir diye düşünüyorum.

• doss soundbox xl tarzı bir cihaz almak istiyorum önerir misiniz gümbür gümbür sesi olsun

• Doss soundbox xl denemek istediğim cihazlardan biriydi ancak hiçbir yerde karşıma çıkmadı. Dinlemediğim için karşılaştıramam ancak Pk7'nin çok güçlü bir sesi olduğunu söyleyebilirim. Sesin temizliği 1. planda olmasın derseniz yakın fiyatlarda Anker Rave, LG RL2 gibi cihazlar çok daha gümbür gümbür ses verirler tabi.

• ben kendime pk7 aldım Tekirdag Tekira carrefoursa da

Peşin fiyatına 9 taksite kadar vardı Isbankasi için diğer kartlarda var sanırım

Model ve fiyatlar

lg pk3 399tl
    lg pk5 599tl
    lg pk7 799tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykosem -- 18 Ekim 2020; 14:23:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ultimate Ears Wonderboom Taşınabilir Bluetooth Hoparlör-Siyah 332tl

Bu fiyata hiç görmedim. İhtiyacı olanlar değerlendirsin.

https://www.hepsiburada.com/ultimate-ears-wonderboom-tasinabilir-bluetooth-hoparlor-siyah-p-HBV000006KNSX?magaza=e-Tech-Store

• Kıyas yapacak kadar bilgim yok malesef. Kendi hayran kitlesi olan bir hoparlör olduğu için fiyat dikkatimi çekti sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Bu mesaj silindi.
    fiyatı eski seviyesine çekildi.

• quote:

Bu mesaj silindi.
    75 lik kupon satın alsam 287 ye malolacaktı belki ama ama ihtiyacım var mı diye düşündüm ve vazgeçtim.

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Satıcı hepsiburada olsa idi bir nebze sıkıntı olmazdı. Pazaryeri satıcıları sıkıntılı.

• ooppss kullanıcısına yanıt

fiyatı çok iyiymiş gerçekten, bu fiyata tekrar düşerse ihtiyacı olan arkadaşlar kaçırmasınlar derim.

bu segmentte daha temiz ses veren cihaza rastlamadım

• Arkadaşlar mifa a10 için sesi net değil demişler fikri olan var mı? Ya da 25 dolar civarı a10dan daha iyi bir bt hoparlör var mıdır?

• head kullanıcısına yanıt

Mifa a10un sesine net değil diyenin kulaklarında kesin sorun vardırç

• quote:

Orijinalden alıntı: ykosem

ben kendime pk7 aldım Tekirdag Tekira carrefoursa da

Peşin fiyatına 9 taksite kadar vardı Isbankasi için diğer kartlarda var sanırım

Model ve fiyatlar

lg pk3 399tl
    lg pk5 599tl
    lg pk7 799tl

Fiyatlar çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: asafated

Doss soundbox xl denemek istediğim cihazlardan biriydi ancak hiçbir yerde karşıma çıkmadı. Dinlemediğim için karşılaştıramam ancak Pk7'nin çok güçlü bir sesi olduğunu söyleyebilirim. Sesin temizliği 1. planda olmasın derseniz yakın fiyatlarda Anker Rave, LG RL2 gibi cihazlar çok daha gümbür gümbür ses verirler tabi.

Hocam yeni gördüm bana yazdınız sanırım sağolun ama doss ile 600 lira fiyat farkı var değer mi bilemedim

• tas7035 kullanıcısına yanıt

Kullandınız mı hocam net mi sesi? Ya da a10+ 5-6 dolar fazla vermeye değer mi a10 ile kıyaslanırsa

• ooppss kullanıcısına yanıt

yahu bunu kacırdıgım için aglamak istiyorum. Neredeyse cogu hoparlörü kullanan biri olarak ve Elektronik müzik festivalleri düzenleyen ve bolca kamp yapan biriyim böyle bir hoparlöre daha rastlamadım. 332 kupon ile 280 liraya geliyormus yemin ederim bu fiyata su an bulsam 2 adet alırım su anda hem de . muhtesem üstü ikisini de baglar cıldırırım .

• head kullanıcısına yanıt
    Ben 2 sene kullandım gayet memnundum anker motion plus aldıktan sonra kız arkadaşıma verdim o da severek kullanıyor ben bass olsun ses olsun memnundum tabi böyle şeyler göreceli zevk meselesi müzik kulağı falan ayrıca benim aldığım zamanlar f/p ürünü sayılırdı 2017 de almıştım galiba şuan fiyatını bilmiyorum sonra

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.