Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (681. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 679680681682683
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl birşey bu ya :) Gerçekten satılıyor mu bu kadar?
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt
    adamın beğenmediği şey ona göre kötüdür, sana mı soracaktı yorum yaparken ? laflara gel...
  • Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Yarın bütün Migroslarda satışta Bluetooth Hoparlör Fırsatları! Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yaklaşık 2 ay önce aliexpressden sipariş ettiğim DOSS Soundbox XL 2 gün önce elime ulaştı. 77tl vergi ödedim. İnanılmaz güzel bass sesi var. Anker motion plusdan metalik bass yüzünden vazgeçmiştim, son derece doğru bir karar vermişim. Doğru konumlandırıldığında 30m2 lik salonda ses muazzam.

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

Yarın bütün Migroslarda satışta
    Boyutuna göre pili düşük kalmış sanki tabi yakından görmek gerekir bir de

• quote:

Orijinalden alıntı: ncdtkrts

Nasıl birşey bu ya :) Gerçekten satılıyor mu bu kadar?
    Geçen motion+ da aynı oldu. 20 dakikada 70 küsür stok bitti.
    Ben de şaşırdım. :)
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    Satmak için alanlarda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen onu almayı dusunuyordum kaçırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Anker Soundcore Motion Q

Hepsiburada 4x4 indirime girdi şu an; 299,90 tl.
    Teknosa' da 499,90 gözüküyor. Fiyat güzel gibi ama ürün hakkında bilgim yok.
    https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-motion-q-bluetooth-hoparlor-ipx7-suya-dayanikli-360-ses-10-saat-sarj-suresi-a3108-onp-p-HBV00000DTA1C?magaza=Hepsiburada
    Arkadaşlar bu arada bugün teslim aldığım ve 20 dakika kadar denediğim bu ürünü aldığım fiyata isteyen olursa verebilirim.

• TiSKE kullanıcısına yanıt
    Aldığım zaman kampanya vardı. 53,50$ dan aldım ve 77 TL vergi ödedim.
  • HaTToRi kullanıcısına yanıt
    Alette bikaç sorun var onun dışında güzel. 3 4 gün sonra 48 dolara düşecek bakılır yine.

USB ile şarj olmaması, boşta iken gelen dip ses, düğmelerin adi olması, pili de az gidiyordu sanırm. Bt versiyonu da 4 tü galiba.

Ama sesi güzel, zamanında burda blitzwolf bundan daha iyi lafları vardı ama değildi. Para ediyor dlye satmıştım, yine alasım var :)

Hocam son yorumlarınızı okudum, herhalde aynı tip hoparlörleri seviyoruz. Memnun kaldığınız bir model bulunca paylaşırsanız sevinirim.

Ben de alışveriş sitelerindeki yorumlara bakarak tronsmart t6 mini aldım, cihazın her şeyi güzel ama sesi berrak değil. Herkes sesinin çok güzel olduğunu yazmıştı.
    Motion+ da olumsuz yorum yok, onu bile beğenmemişsiniz. Mifa'ların sesi benim istediğim gibi sanki, Mifa'nın hiç bir ürününü denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emphire

Hocam son yorumlarınızı okudum, herhalde aynı tip hoparlörleri seviyoruz. Memnun kaldığınız bir model bulunca paylaşırsanız sevinirim.

Ben de alışveriş sitelerindeki yorumlara bakarak tronsmart t6 mini aldım, cihazın her şeyi güzel ama sesi berrak değil. Herkes sesinin çok güzel olduğunu yazmıştı.
    Motion+ da olumsuz yorum yok, onu bile beğenmemişsiniz. Mifa'ların sesi benim istediğim gibi sanki, Mifa'nın hiç bir ürününü denediniz mi?
    Sonda yazacağımı en başta yazayım; kulağıma en iyi gelen sesi JBL Essential verdi.
    Hem yeterli ve çok düzgün bir bass hem olabildiğince berrak bir ses. İkisi bir arada bulunmuyor nedense. Bu işin doğasına aykırı sanırım.
    Küçük ve şık bir cihaz ayrıca.

Moution+ yazmıştım zaten. Beats Pill+ ile yakın cihazlar ancak ikisini seçmek zorunda kalsam gözüm kapalı Beats Pill+ seçerim. Daha berrak ses, daha tok bir bass.
    JBL Extreme 2 harika bir bass ve JBL Essential a çok yakın temiz bir ses veriyor. Öyle bir bass performansına ihtiyacım olmadığı için gereksiz geldi.
    Beats Pill+ Motion+ dan bir tık daha temiz bir ses verse de JBL Essential kadar temiz bir sesi yok. Bass Beats Pill+ in daha iyi.
    Anker SoundCore Motion Q temiz bir ses, 360 derece gibi bir özelliği var onu da hissediyorsun, güzel ama bass neredeyse sıfır.

3 fiyat bandında JBL denedim; bu işi iyi yaptıkları izlenimi oluşturdu bende. Bu sebepten gözümü Harman Kardon' a dikmiş durumdayım.
    2 fiyat bandında da Anker denedim. İki modelin de yorumlarına bakarak aldım. Bu kadar olumlu yorum olunca ve insan beğenmeyince hatayı kendinde arıyor.
    Muhtemelen benim bilgisizliğimden ya da beklentilerimden kaynaklanıyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Sonda yazacağımı en başta yazayım; kulağıma en iyi gelen sesi JBL Essential verdi.
    Hem yeterli ve çok düzgün bir bass hem olabildiğince berrak bir ses. İkisi bir arada bulunmuyor nedense. Bu işin doğasına aykırı sanırım.
    Küçük ve şık bir cihaz ayrıca.

Moution+ yazmıştım zaten. Beats Pill+ ile yakın cihazlar ancak ikisini seçmek zorunda kalsam gözüm kapalı Beats Pill+ seçerim. Daha berrak ses, daha tok bir bass.
    JBL Extreme 2 harika bir bass ve JBL Essential a çok yakın temiz bir ses veriyor. Öyle bir bass performansına ihtiyacım olmadığı için gereksiz geldi.
    Beats Pill+ Motion+ dan bir tık daha temiz bir ses verse de JBL Essential kadar temiz bir sesi yok. Bass Beats Pill+ in daha iyi.
    Anker SoundCore Motion Q temiz bir ses, 360 derece gibi bir özelliği var onu da hissediyorsun, güzel ama bass neredeyse sıfır.

3 fiyat bandında JBL denedim; bu işi iyi yaptıkları izlenimi oluşturdu bende. Bu sebepten gözümü Harman Kardon' a dikmiş durumdayım.
    2 fiyat bandında da Anker denedim. İki modelin de yorumlarına bakarak aldım. Bu kadar olumlu yorum olunca ve insan beğenmeyince hatayı kendinde arıyor.
    Muhtemelen benim bilgisizliğimden ya da beklentilerimden kaynaklanıyor olabilir.

Alıntıları Göster
    Hocam essabtial linki var mı nerden aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam essabtial linki var mı nerden aldınız

Alıntıları Göster
    https://www.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/jbl-flip-essential-kablosuz-hoparlor-siyah_pdp_587929335

Kazananlar kulübüne özel %6 indirim
    50 tl yapı kredi world puan (kampanya katılım gerekiyor)

700 tl civarına geldi bana.

Temiz ses derken tanımlamak istediğiz şey aslında üst frekansların ön planda olması. Hem alt frekanslar hem de üst frekanslar mükemmele yakın olsun beklentisi zaten ütopik bir durum. Xtreme 2, sony xb30-xb20, mifa a10, tribit xsound, anker flare ve son olarak da motion plus’ı yorumlardan etkilenerek aldım. Bu arada studio monitörlerim var mesleğim gereği yamaha hs8 kullanıyorum ama sağa sola giderken bluetooth ihtiyacı doğabiliyor ve biraz da hobi diyelim. Şu an elimde xtreme 2, flare, xb20 ve motion plus var. Gücünden dolayı xtreme 2’yi asla satmayacağım, flare’i de wc-banyo gibi yerlerde kullanmak için tutacağım, motion plus da günlük dinlemeler için kalacak yani xb20’yi satacağım. Şimdi öncelikle beklentiler değişken ve kişiye özgüdür aynı müzik türlerinde olduğu gibi. Sizin kulağınızın aradığı ses alt frekansların yoğun olduğu bir tonlama olabilir ama bu mutlak doğru olduğu anlamına gelmez. Müzik türüne göre tonlama değişir, standardı alt-orta ve üst frekansların dengeli olduğu bir tonlamadır. Motion plus’ı elde tutma sebebim tamamen eq ayar seçeneği sunması ve boyutuna göre hacimli ses üretebilmesi. Düzgün bir eq ile “ses temizliği” bağlamında kesinlikle xtreme 2’den iyi ancak yine belirtiyorum bunun sebebi tamamen üst frekansları değiştirebilme imkanına sahip olmam. Eğer xtreme 2’nin de eq ayarı olsa o da aynı netlikte ses verebilir üstelik alt frekanslarının güçlü olması da avantaj olur ancak ben yinede boyutundan dolayı motion plus’ı satmazdım. Özetle 700₺ bandında, eq opsiyonu ve taşınabilirliği bağlamında motion plus bence oldukça başarılı.

Teşekkürler hocam. Bende jbl c100si kulak içi kulaklık var. Ucuz bir şey ama sesini çok beğeniyorum. O zaman JBL ilk tercih.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

Temiz ses derken tanımlamak istediğiz şey aslında üst frekansların ön planda olması. Hem alt frekanslar hem de üst frekanslar mükemmele yakın olsun beklentisi zaten ütopik bir durum. Xtreme 2, sony xb30-xb20, mifa a10, tribit xsound, anker flare ve son olarak da motion plus’ı yorumlardan etkilenerek aldım. Bu arada studio monitörlerim var mesleğim gereği yamaha hs8 kullanıyorum ama sağa sola giderken bluetooth ihtiyacı doğabiliyor ve biraz da hobi diyelim. Şu an elimde xtreme 2, flare, xb20 ve motion plus var. Gücünden dolayı xtreme 2’yi asla satmayacağım, flare’i de wc-banyo gibi yerlerde kullanmak için tutacağım, motion plus da günlük dinlemeler için kalacak yani xb20’yi satacağım. Şimdi öncelikle beklentiler değişken ve kişiye özgüdür aynı müzik türlerinde olduğu gibi. Sizin kulağınızın aradığı ses alt frekansların yoğun olduğu bir tonlama olabilir ama bu mutlak doğru olduğu anlamına gelmez. Müzik türüne göre tonlama değişir, standardı alt-orta ve üst frekansların dengeli olduğu bir tonlamadır. Motion plus’ı elde tutma sebebim tamamen eq ayar seçeneği sunması ve boyutuna göre hacimli ses üretebilmesi. Düzgün bir eq ile “ses temizliği” bağlamında kesinlikle xtreme 2’den iyi ancak yine belirtiyorum bunun sebebi tamamen üst frekansları değiştirebilme imkanına sahip olmam. Eğer xtreme 2’nin de eq ayarı olsa o da aynı netlikte ses verebilir üstelik alt frekanslarının güçlü olması da avantaj olur ancak ben yinede boyutundan dolayı motion plus’ı satmazdım. Özetle 700₺ bandında, eq opsiyonu ve taşınabilirliği bağlamında motion plus bence oldukça başarılı.
    Hocam mutlak doğru diye bir şey söylemedim zaten, hemen her yorumumda "aradığım ses" olarak altını çizdim, kişisel tercih.
    Yani cihaz belki çok iyi olabilir ama bana hitap etmedikten sonra benim için bir anlamı yok.
    Mesela biz 5 kişilik bir aileyiz tek kapı bir arabanın benim için hiç bir anlamı yok. İhtiyacımı o karşılamıyor çünkü, gibi...

Bu arada benim bahsettiğim durumu anlamış gibisiniz.
    Ütopik yazmışsınız ve xtreme 2 kullandığınızı söylüyorsunuz. Sanki Xtreme 2 bahsettiğim duruma çok yakın gibi, yanılıyor muyum?

Yok ben sizi anladım, mutlak doğru diyorsunuz demek istemedim, aslında sizin üzerinizden örnek verdim sadece, hepimiz için geçerli bir durum yani, yanlış anlaşılmışım :) bence xtreem 2’nin orta ve üst frekansları maalesef alt frekanslarının gölgesinde kalıyor, detaylar törpüleniyor. Bu durumu biraz spotify eq’sunu kullanarak aşabilirsiniz ama o da çık kısıtlı bir eq, yine de daha dengeli ve tanımlı olur ama. Bu arada dinlediğimiz kaynak da çok çok önemli hatta bu kadar konuşuyoruz ama sonuçta kablosuz bağlantı ile veri transferi sağlanıyor, yani şimdi profesyonel camiada sadece tek bir power kablosuna 200-300 dolar ödeme yapan insanları düşündükçe biz cidden ütopya peşindeyiz diyebilirim 😀 yine de günü kurtaran cihazlar :)

• 
Sayfa: önceki 679680681682683
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.