Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (682. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.057
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

https://www.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/jbl-flip-essential-kablosuz-hoparlor-siyah_pdp_587929335

Kazananlar kulübüne özel %6 indirim
    50 tl yapı kredi world puan (kampanya katılım gerekiyor)

700 tl civarına geldi bana.

Alıntıları Göster
    Hocam bende addon Pro T3, doss sound box xl, blitzwolf bw As2 var. Bunlar varken essabtial alırsam değişim gözler miyim?
    Essabtial fiyatı da uygunmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

Yok ben sizi anladım, mutlak doğru diyorsunuz demek istemedim, aslında sizin üzerinizden örnek verdim sadece, hepimiz için geçerli bir durum yani, yanlış anlaşılmışım :) bence xtreem 2’nin orta ve üst frekansları maalesef alt frekanslarının gölgesinde kalıyor, detaylar törpüleniyor. Bu durumu biraz spotify eq’sunu kullanarak aşabilirsiniz ama o da çık kısıtlı bir eq, yine de daha dengeli ve tanımlı olur ama. Bu arada dinlediğimiz kaynak da çok çok önemli hatta bu kadar konuşuyoruz ama sonuçta kablosuz bağlantı ile veri transferi sağlanıyor, yani şimdi profesyonel camiada sadece tek bir power kablosuna 200-300 dolar ödeme yapan insanları düşündükçe biz cidden ütopya peşindeyiz diyebilirim 😀 yine de günü kurtaran cihazlar :)
    Evet onun da farkindayim; pesinde oldugum sey en az ayarla, kablosuz baglantiyla olabildigince iyi ses almak cunku eq, kablolu baglanti, kablo cesittleri vs girersem iyice delirip cikarim bu isin icinden.
    Kiyisindan alabildigimi alsam yeter bana.

• Farklı bir ürün arayan arkadaşlar Minirig 3'ü deneyebilir. Hem bizler için incelemiş olursunuz.
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    Bu işin sonu yok, en iyisini aramanın bedeli ciddi bir servet olur :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam bende addon Pro T3, doss sound box xl, blitzwolf bw As2 var. Bunlar varken essabtial alırsam değişim gözler miyim?
    Essabtial fiyatı da uygunmuş

Alıntıları Göster
    Bahsettiginiz cihazlari hic denemedim maalesef.
    Esential mediamarkt magazalarinda olmasi lazim sabah erken bir saatte giderseniz kimse yokken rahat rahat denersiniz.

• Beyler selamlar.

Mifa a20 vardı sattım. Gereksiz büyük ve güçlüydü. Az daha ufak ve şarjı iyi giden bir hoparlör tavsiyeniz var mı? Tabi ucuz da olmalı. Bu bağlamda Mifa A1 fena değil gibi görünüyor. Siz ne dersiniz?

Bir de epeyce vergi kaçtığından bu yana alışveriş yapmıyorum Ali'den. Son durum nedir? 100 liralık bir ürüne ne vergi gelir mesela? Üzerine yazdırma işi kalktı mı?

• Pi kullanıcısına yanıt
    Mifa i8 alın uzun bir süredir kullanıyorum sanırım harika bir alet

• Darion kullanıcısına yanıt
    Hocam i8e de baktım. O da güzel. Fakat bataryası küçük göründü gözüme. Ne kadar çalıştı en fazla baktınız mı hic?

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Bahsettiginiz cihazlari hic denemedim maalesef.
    Esential mediamarkt magazalarinda olmasi lazim sabah erken bir saatte giderseniz kimse yokken rahat rahat denersiniz.

Alıntıları Göster
    Hocam jbl essabtial ses kalitesi mid tiz olarak 3 ayrı kategoride 10 üzerinden kaç verirdiniz

• Anker boost 20w tam orta seviye ürün hem kücük hemde kaliteyi yansıtıyo

Boyut olarak daha büyük motion ve sony xb30 dan ses olarak geride ama ufak ürün ve fiyatı düşünenler kesinlikle tavsiye ederim anker boost 20w

• Pi kullanıcısına yanıt
    3 4 saat civarı sanırım benim gördüğüm Max süreler hocam

• Ben açık açık söyliyim herkese. Bütçeniz 600 lira altındaysa 350tl falan yakalarsanız alın geçin wonderboom. Temiz ses istiyorsanız anker 700tl yakalarsanız alın üzerine çıkmayın. O paralara basslı ses ve dayanıklı olsun diyorsanız anker yerine jbl Flip 5 alın. Bu kadar basit abi kasmayın çok

• Darion kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için. Trde bulabilirsem bakayım hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam jbl essabtial ses kalitesi mid tiz olarak 3 ayrı kategoride 10 üzerinden kaç verirdiniz

Alıntıları Göster
    Puanlama çok doğru olmaz gibi, kişisel olabilir bu da yanıltabilir.

Bu cihaz için çok dengeli diyebilirim. Bass, tiz, mid biri birinin gerisinde kalmıyor.
    Daha önce denediğim cihazlarda bir şey ön plana çıkarılmış diğerleri geride kalmış gibi bir his yaşıyordum. Bunda öyle bir şey yok, ya da ben hissedemedim.
    Özellikle Vokal sesi duymak istiyorsanız net alıyorsunuz, enstruman da öyle. Bass bu boyutta bir cihaz için çok doyurucu.

Çok kişisel olduğu için yanıltırım diye de korkuyorum yorum yaparken ama bu cihazı tek kelimeyle tarif et deseniz "dengeli" diyebilirim.
    Her türden müzik dinleyenler benim gibi bu cihazdan memnun kalır diye düşünüyorum.

• https://urun.n11.com/hoparlor/jbl-go-2-ipx7-bluetooth-tasinabilir-hoparlor-P443791718

Mobilde 209 lira ürün. 25 lira garanti qrden düştü. 25 lira da tosladan gelecek. Bu fiyata indirim ve iadelerle 159 lira fırsat diye dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvven

https://urun.n11.com/hoparlor/jbl-go-2-ipx7-bluetooth-tasinabilir-hoparlor-P443791718

Mobilde 209 lira ürün. 25 lira garanti qrden düştü. 25 lira da tosladan gelecek. Bu fiyata indirim ve iadelerle 159 lira fırsat diye dusunuyorum.
    ben de jbl go 2 ürünü aynı linkten 200 liraya almak ile Baseus Encok 05 ürününü 125 liraya almak arasında kaldım. aradaki 75 lira farka değer mi sizce?

• Limitimi 500 TL olarak güncelledim arkadaşlar 500 TL ye su geçirmeyen alabileceğim en iyi hoparlör hangisi sizce.

• shooter13 S kullanıcısına yanıt
    Baseus Encok dinlemedim hiç ama jbl go 2 güzel bence. Arkadaşım da vardı dinledim öyle aldım ben de.
  • ncdtkrts kullanıcısına yanıt
    Bana göre wonderboom.

• shooter13 S kullanıcısına yanıt
    https://www.epttavm.com/item/56477111_baseus-e05-su-gecirmez-tasinabilir-bluetooth-hoparlor 97 TL + KArgo bahsettiğniiz ürün bumu nasıl ürün güzel ses veriyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.