Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (679. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu yazdıklarım jak girişleri var almışken bu devirde Bluetooth alınır hem kablolu hemde Bluetooth kullanırsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasansio

Bu yazdıklarım jak girişleri var almışken bu devirde Bluetooth alınır hem kablolu hemde Bluetooth kullanırsınız
    Tamamdır çok teşekkürler hepsini deneyeceğim.
  • Arkadaşlar günaydın Haziran ayinda Çin'den aldığım anker motioun + 128;TL vergi çıkmış bilginize artık Çin'den alışveriş yapmanın bı esprisi kalmadı zaten ilk alisverisimdi aynı zamanda son oldu 😄😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mgsgsg2010 M kullanıcısına yanıt
    Bende divoom timebox evo bakınıyorum 349₺ burada.aliexpresse baktım 385₺ birde vergi eklenecek garantiside olmayacak.gerçekten belli başlı ürünler dışında bir artısı kalmadı.
    Bu arada arkadaşlar saati alarmı olan bluetooth hoparlör bakınıyorum tavsiyelere açığım.bir sürü marka var satışta ama çoğu fason pili şarj tutmayan cihazlar.biraz düzgün birşey bakınıyorum.anker soundcore wakey iyi gibiydi ama oda kendinden pilli değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 11 Ağustos 2020; 8:38:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgsgsg2010

Arkadaşlar günaydın Haziran ayinda Çin'den aldığım anker motioun + 128;TL vergi çıkmış bilginize artık Çin'den alışveriş yapmanın bı esprisi kalmadı zaten ilk alisverisimdi aynı zamanda son oldu 😄😄
    780 tl yemi sldında %20 vergi 128 lira yazmışlar düzgün hesaplamamışlar vergiyi

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

780 tl yemi sldında %20 vergi 128 lira yazmışlar düzgün hesaplamamışlar vergiyi

Alıntıları Göster
    Hoparlörde %40 vergi 7 euro ötv var, yanlış değil az bile çıkmış..

• complete_ kullanıcısına yanıt
    izninle düzelteyim hocam, %20 kdv %20 ötv ve 8.8 lira sunum ücreti. 7 avro tvbox larda var sanırm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

izninle düzelteyim hocam, %20 kdv %20 ötv ve 8.8 lira sunum ücreti. 7 avro tvbox larda var sanırm.
    Doğru hocam, bizde şaşırdık vergilerden..

• complete_ kullanıcısına yanıt
    yakında fix %40 olacak, bizi şaşırmaktan kurtaracaklar inşalllah
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Motion+ için ekolayzer ayarı yapılması tavsiye olunuyordu; ekolayzer ayarı önceki sayfalarda resim olarak paylaşılmıştı, internette de mevcut deniliyordu. O ayarları bulup denemenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

Hoparlörde %40 vergi 7 euro ötv var, yanlış değil az bile çıkmış..

Alıntıları Göster
    300 tl vergi cıksa normalmi dicen yani

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

300 tl vergi cıksa normalmi dicen yani

Alıntıları Göster
    %40 vergi var, 160.-200 arası çıkanlar var, ben ona normal diyorum, banane ne çıkarsa çıksın, sen dua et aliexpres'e girip gördüğü fiyattan %40 hesaplamamış..

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımercimek

Merhaba, Motion+ için ekolayzer ayarı yapılması tavsiye olunuyordu; ekolayzer ayarı önceki sayfalarda resim olarak paylaşılmıştı, internette de mevcut deniliyordu. O ayarları bulup denemenizi öneririm.
    Denedim bayagi bir ayar da aradigim net sesi alamadim. Bassi tamamen kisip tizi tam acsam bile olmadi. Muhtemelen bana hitap etmiyor bu cihaz.

• 520 liraya aldım ya boşver gelsin cihazda cinle işim olmaz artık aldıktan sonra Hepsiburada da 650 liraya alma şansım vardı onla kafa kafaya geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgsgsg2010 -- 11 Ağustos 2020; 16:7:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

%40 vergi var, 160.-200 arası çıkanlar var, ben ona normal diyorum, banane ne çıkarsa çıksın, sen dua et aliexpres'e girip gördüğü fiyattan %40 hesaplamamış..

Alıntıları Göster
    %20 hesaplamış işte 670 tl fiyatı

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Denedim bayagi bir ayar da aradigim net sesi alamadim. Bassi tamamen kisip tizi tam acsam bile olmadi. Muhtemelen bana hitap etmiyor bu cihaz.

Alıntıları Göster
    Net sesi gayet veriyor bu cihaz. Muhtemelen bass boost düğmesine bastınız. O düğme sesi bozuyor, onu kapatın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • musty578 kullanıcısına yanıt
    işte memur insaflı davranmış. bt hoparlör için %40 vergi ödeme riskin var, işi ususlune uygun yapsa başka olurdu diyor arkadaş. gerçi ona da itiraz hakkın var vs vs. belki 120 küsür lira %40 hali bile olabilir, memur kafasına göre değer biçip onun üstünden de alabiliyor
  • volkie kullanıcısına yanıt
    Bütün kulaklar aynı olsa bu kadar fakrlı ürün olmazdı dimi hocam ? :)
    Milletin bayıla bayıla anlattığı hoparlörlerden benim de hoşuma gitmeyen oldu.

Bazıları tiz ses verir bazıları boğuk, kendi deneyimlerimden yola çıkarsam ankerin genel porfili boğuk/tok ses derim, kafa üstü kulaklık, kulak içi kulaklık ve hoparlör şeklinde ses ürünlerinden 7 tane var elimde hepsi de bana boğuk/tok ses veriyor gibi geliyor. belki boğuk demek doğru değil, tok daha doğru olabilir.
  • Mifa a10+ dan deli dehşet bass bekliyordum o kadar da deli dehşet değilmiş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoubleJift -- 12 Ağustos 2020; 16:8:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkie

Bu mesaj silindi.
    Cihazda sorun yok hocam, sorun bende.

Bu arada şöyle bir sorum olacak; bilgisayara bluetooh hoparlör bağladığımız zaman ekolayzer ayarını nasıl yapabiliriz?
    Bugün JBL Go 2 geçti elime genel olarak beğendim ama bilgisayarda ses ayarı yapmak istiyorum.
    Realtek sürücüsünden ekolayzer ayarı olsa da o bilgisayarın kendi sürücüsünde sesi değiştiriyor, JBL de ses aynı kalıyor. Var mıdır bunun bir çözümü?

Bir sorum da şu; bilgisayarın ses ayarlarından JBL in sesi açılıp kısılmıyor. İlla cihazın üzreinden ses açıp kapatmak zorunda kalıyorum, bunun bir çözümü var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.Amadeus -- 12 Ağustos 2020; 21:42:8 >

• 
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.