Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hoparlörlerdeki bu dip ses olayı beni ne hoparlörlerden soğutttu ya, çoğu hoparlörde var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 dolara 2 tane mifa i8 almıştım, 22 lira vergi ile geçmiş. tws de deneyelim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

Hoparlörlerdeki bu dip ses olayı beni ne hoparlörlerden soğutttu ya, çoğu hoparlörde var
    Müzik olmadığında gelebilir ama ses üretirken dip ses pek gelmemesi gerekir. Bence bir avm de karşılaştırma ile durumu kıyaslayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CantYouSee-ELT -- 26 Kasım 2019; 19:32:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Hocam o bahsettiğiniz mağaz kuponu her üründe geçerli değil bilginize.
    Evet haklısınız, gözümden kaçmış; kusura bakmayın.. Ben de 2.yi almayı düşünüyordum. 11.11de aldığım geldi ve çok beğendik kızım ve ben. Sırada doss soundbox xl ve motion+ var gelecek. Birini saklayıp birini satmayı düşünüyorum kısmetse. Ama genel kullanım i8 olacak basit ve yeterliliği ile.

• https://forum.donanimhaber.com/jbl-flip-4-bluetooth-hoparlor-369-tl--140968483

konuya bir bakın arkadaşlar jbl flip 4 uygun 369 a geliyor bir de garanti bonus 30 gelir varsa

• Pinokkyo kullanıcısına yanıt
    Anker Soundcore Motion B Bluetooth Hoparlör - 12W Stereo Ses - IPX7 Suya Dayanıklılık - 12 Saate Varan Şarj - Siyah - A3109https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-motion-b-bluetooth-hoparlor-12w-stereo-ses-ipx7-suya-dayaniklilik-12-saate-varan-sarj-siyah-a3109-p-HBV00000GH8IU?magaza=Just Original

Bu nasıldır acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anker soundcore boost 20w aldım şimdi iyimi ettim bilemedim, 350 tl ye baktım hiçbir yerde yok başka

https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-boost-20w-kablosuz-bluetooth-hoparlor-bassup-12-saat-calma-suresi-ipx5-suya-dayaniklilik-siyah-a3145011-onp-p-HBV00000GX1XT?magaza=Hepsiburada

• leylimleylim L kullanıcısına yanıt
    Hocam bende o cihazı merak ediyorum

Bilginiz var mı bu cihaz hakkında

Karqasa kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak çok iyi o konuda kesinlikle iyi etmişsiniz. Bir çok karşılaştırma ve review videosu izledim youtubedan bence ziyadesiyle güzel ve parasını hakeden bir ürün. İlk başta 400e düşmüştü hepsiburada'da o zaman almıştım, fiyatın 350ye düştüğünü görünce iptal edip tekrar aldım. Yani 400 olsa bile alacaktım öyle söyleyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CantYouSee-ELT

Müzik olmadığında gelebilir ama ses üretirken dip ses pek gelmemesi gerekir. Bence bir avm de karşılaştırma ile durumu kıyaslayın.

Alıntıları Göster
    Evet müzik yokken ve çok alçak sesle dinlerken geliyor.

Şöyle bir şey farkettim. Hoparlör sesini sonuna kadar açmış, telefonun sesini kısmışım. Atıyorum hoparlör %100'deyken telefon %10'da gibi.

Sonradan hoparlörü %50'ye telefonu %20'ye çektim ses büyük ölçüde azaldı. Tamamen bitiremedim ancak.

• zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Eski müzik setlerine özgü bir şey sanırdım meğer halen devam ediyormuş.

Aslında müzik ekipmanlarıyla çokça ilgiliyim ama kulaklıklar dışında ilk kez kablosuz hoparlör deneyimim oldu.
  • ankerin modeller arasi ciddi ses farki var denemeden almayin boyutuna watina bakmayin kimi dusuk sesde bile kalite verir kimi sesi cok acinca kimi kisik seste kotu

• Merhaba bende srs xb30 var dip ses hiç duymadım hatta baslar keyifli olduğu için srs xb31 alayım birbirine bağlarım diye düşünüyordum şimdi işler değişti :) xb41 yada xb60 mı baksam acaba. Dışarda yüksek ses yada evde ideal ses konusunda sony hoşuma gidiyor.

• jbl charge 4 almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirler mi acaba? Şimdiden teşekkürler
  • I.Gıyasettin kullanıcısına yanıt
    Aliexpreste soundcore pro cuma günü 320 tl ye satılacak acaba aldığım soundcore boost u iptal edip onumu alsam ?

https://tr.aliexpress.com/item/32835210238.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leylimleylim -- 27 Kasım 2019; 9:33:20 >
  • Beyler mifa a20 TWS sistem mantıklı mı? 300 bandında 2 adet? Yoksa aman kardeşim o paraya şu tws sistem daha mantıklı dediğiniz modeller var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeShah -- 27 Kasım 2019; 11:38:50 >
    Boost daha iyi

• Biraz daha açabilirmisiniz hocam, gerçekten arada kaldığım için soruyorum, hangi özellikleri daha iyi? Pro nun pil kapsitesi yüksek ve tiz hoprlörleri var diye biliyorum .

@freefalcon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leylimleylim -- 27 Kasım 2019; 10:55:55 >
  • Hocam Tavsiyelerinle Tribit XSound Go almıştım severek kullanıyorum,
    Hepsiburadadaki fiyatı görünce dayanamayıp motion + sipariş verdim geçen hafta gelmesini bekliyorum.
    flare + geldimi ? motion + ile karşılaştırınca nasıl bi sonuç çıkacak merak edyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeShah

Beyler mifa a20 TWS sistem mantıklı mı? 300 bandında 2 adet? Yoksa aman kardeşim o paraya şu tws sistem daha mantıklı dediğiniz modeller var mı?
    Bu arada 10W iki adet de olabilir. İlla ki 20W olması gerekmez. Evde film ve müzik için kullanacağım.

• 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.