Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freefalcon

Yurtdışı fiyatına bir de +%40 vergi ve kargo biniyor.

Bunu kaçıran çok üzülür çok

Alıntıları Göster
    Üstad flare + geldimi 😀
    Karşılaştırma yapmanı bekliyoruz, Bide merak ettim flare + , motion + a göre daha üst seviye mi bi cihaz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liberate

Soundcore motion plusı test etme fırsatım oldu benim eski flip 4 ile aynı seviyede sesi var biri 16 biri 30w biraz hayal kırıklığı yaşadım iade etmeyi düşünüyorum. Ne alacağız rave mini falana mı çıkalım yüksek bass almak için bilemedim
    ses olayı göreceli bir iştir. Ses kaynağı, dinlenen müziğin kalitesi v.s. gibi etkenler önemlidir. Ayrıca beklenti herkeste farklı olabilir tabiki saygı duyarım, ancak metal sürtünme sesi gibi bas veren ve detay namına hiç birşeyin olmadığı flip 4 ile motion + aynı seviye demek biraz yanlış olmuş, tribit maxsound plus bile flip 4 ün üzerinde bir cihazdır, tavsiyem motion+ ve flip 4 ile ilgili biraz karşılaştırma videolarına bakın belki içinize sinmesine yardımcı olur. Aldığınız cihaz kötü değil kesinlikle.
  • Bluetooth Hoparlör'ü prize takılı olarak kullanabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musab

Bluetooth Hoparlör'ü prize takılı olarak kullanabilir miyim?
    Yok kullanamazsın, genelde bluetooth hoparlörler pille çalışır ve 5V veren adaptörlerle şarj olur, şayet prize takarsan 220V vermiş olursun.

Evde yangın bile çıkabilir.

Fakat Bluetooth hoparlörleri kendi şarj cihazına takılı ve tam uyumlu bir şarj cihazını takılı kullanabilirsin.

Not: Bazı bluetooth hoparlörler 220V ile direk çalışır, şayet evde onlardan varsa , prize takılı da kullanılabilir.

Umarım aydınlatıcı bir bilgi oldu .

Yine de evde yangın felan çıkarsa sorumluluk almam
  • Konuya benimde katkım olsun;

1,5 ay önce Hepsiburada.com üzerinden

Grundig GSB 150 SE Odessa bluetooth hoparlör aldım.

Aslında alet sağlam sesi güzel , kuvvetli ve parasını eder bir edası var.

Gel gelelim bluetooth bağlantısı ve ses aktarımına.

Alet berbat ötesi, aynı odada 2m ileride cihaz bağlantısında bile aktarım problemi, ses kesilmesi , donması , titremesi, Hepsi mevcut.

Telefonda daha önce kayıtlı bluetooth cihazı olarak görünmesine rağmen bazen otomatik bağlantı bile yapamıyor.

5 yıl önce Tchibodan aldığım mini bluetooth hoparlör bile bundan 10 kat daha iyi.

Bu arada Grundig GSB150 yi ininal indirimi ve %10 ses sitemleri indirimi derken 75tl ye aldım.

Bana kalırsa bu fiyat bile kurtarmaz.

Ben yandım siz yanmayın
  • Oluv flare + ı inceleme karşılaştırma yaptımı acaba@freefalcon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLieN_DeLoN -- 24 Kasım 2019; 22:53:27 >
  • anker motion plus ın fiyatı hb'de görünce dayanamadım aldım bir ara bluetooth hoparlör almayı düşündüm bayağı bir arastırdım youtube olsun reddit olsun, heryerde karşıma çıktı, herkes efsane cihaz diye bahsediyordu, bu fiyata bu ses nasıl olur diye isyan edenler vardı:)
    oluv un videolarını kaliteli kulaklıkla ile dinlediğimde de bayağı beğenmiştim bakalım gelince test eder burda paylaşırım
  • kıladam kullanıcısına yanıt
    Hocam yalan olmasın ben UE Boom2'yi şarja takılı iken dinlediğimi hatırlıyorum. Sonuçta o da pille çalışan bir cihaz. Ayrıca dediğiniz gibi pille çalışmanın şarja takılı iken çalışmaya engel olmayacağının en güzel örneği telefonlardır. Kimin telefonu şarja takılı iken çalışmıyor :) Ayrıyeten laptopların pili olmasa bile gayette şarj aletine bağlı çalışabiliyor. Konuya tam hakim olmasam da voltajı istenilen değere getirmek için küçük transformatörler kullanılıyor zaten. Zor olmasa gerek bunu yapmak. Yine de arkadaşın sorusuna net cevap veremem tabii ki. Kullanan birisine sormak daha sağlıklı gibi.

• volkie kullanıcısına yanıt
    Ah ah bende de biraz daha bütçe olsaydı düşünmeden onu alırdım. Valla çok iyi yapmışsınız bence. Ama soundcore boost'un fiyatı da çok tatlı düşmüştü bende onu aldım. Üzeceğini düşünmüyorum :) Sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım. Bu arada hepsiburada da efsane cuma kampanyaları bitene kadar ürünün fiyatını takip etmenizi öneririm. Boost ilk başta 400e düşmüştü almıştım hemen, sonra buradan bir arkadaş 350ye düştü deyince iptal edip tekrar aldım. Bilmiyorum tabi düşer mi motion plus ama fiyatı takip etmekte fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: I.Gıyasettin

Ah ah bende de biraz daha bütçe olsaydı düşünmeden onu alırdım. Valla çok iyi yapmışsınız bence. Ama soundcore boost'un fiyatı da çok tatlı düşmüştü bende onu aldım. Üzeceğini düşünmüyorum :) Sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım. Bu arada hepsiburada da efsane cuma kampanyaları bitene kadar ürünün fiyatını takip etmenizi öneririm. Boost ilk başta 400e düşmüştü almıştım hemen, sonra buradan bir arkadaş 350ye düştü deyince iptal edip tekrar aldım. Bilmiyorum tabi düşer mi motion plus ama fiyatı takip etmekte fayda var.
    eyvalla sağol, bugün olmaz yarın olur, sonucta ufak seyler bunlar, fiyatının daha da düşeceğini sanmıyorum, çünkü yurtdışı fiyatıyla aynı hatta amazon amerika yerel vergileri de eklersen daha da ucuza geliyor, umarım daha da ucuzlar alan daha çok kişi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: HUMBERTO

Anker motion q alanlar Teknosa'yı mı yoksa Hepsiburada'yı mı tercih etti? Teknosa'dan sipariş verip mağazarda deneyip öyle almak istedim ama öyle bir seçenek yok sanırım. Şimdi alıp Black Friday ve Cyber Monday'i bekleyip daha uygun bir fırsat olmazsa kullanmayı düşünüyorum. Teslim edildikten sonra iade süreci nasıl olur bilgisi olan var mıdır?
    Ben dün gece 03:00 gibi teknosadan sipariş verdim bugün kargoya verilmesi lazımdı ama verilmedi, inşallah iptal felan olmaz :(
  • İyi geceler,

Çocuklarım ve eşimle pikniğe gittiğimiz de müzik açmak istiyoruz telefonla bir yere kadar

Bana uygun bütçede sesi iyi olan bir hoparlör önerirmisiniz.
    Şimdiden Teşekkürler

• Pinokkyo kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam , sağolasın üstte ki idare eder sahilde hafiften açmama yeter yüksek ses başkalarını rahatsız eder zaten sağolasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AliExpress de mifa i8 10-20lira gibi bir rakama gelecek satıcı ve AliExpress kuponları ile birlikte. İlgilenenlere duyurulur. 14.5lira vergisi çıkıyor fazladan

• CantYouSee-ELT C kullanıcısına yanıt
    Hangi kuponlarla onları da belirtirmisiniz ?

• Sony srsr Xb31 geldi. İki gündür kullanıyorum.

Aslında ses kalitesinden memnundum ama bugün düşük seste dinlemeye başladım ve yüzde 25 ses seviyesinin altında belirgin bir dip ses(cızırtı) var. Bunu giderebilmenin bir yolu var mı? Yoksa iade etmeyi düşünüyorum.

Her Bluetooth hoparlör bunu yapar mı? İlk kez alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Hangi kuponlarla onları da belirtirmisiniz ?
    Satıcı kuponu 29,27TL alt limit 29.33
    AliExpress kuponu 11-17-23TL ne denk getirirseniz
    İkisi birden 52 TL ediyor geriye 10-11lira kalıyor

https://www.amazon.com.tr/Sony-Srs-Xb21Y-Taşınabilir-Hoparlörler-Sarı/dp/B078WTKKD5

Xb21 399TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CantYouSee-ELT -- 26 Kasım 2019; 18:4:33 >
    Bakıcam aksam sağolun 👍🏻

Hocam o bahsettiğiniz mağaz kuponu her üründe geçerli değil bilginize.

• 
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.