Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (626. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.047
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Can.yondem C kullanıcısına yanıt
    Hocam motion b yi neden koymadınız seçeneklere ben sipariş ettim de eğer negatif bir şeyi varsa iptal edeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasamayürütmeyargı kullanıcısına yanıt
    Ben de motion b düşünüyordum. NEdeni ise ufak yapısı ve ipx7 suya dayanıklılığı. Tek eksiği 2600 mah bataryası. Kısaca batarya tek eksiği eğer bu sizin için sorun olacaksa ona göre karar verin. Saygılarımla.
  • AntiFANBOY A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam yanıt verdiğiniz için. motion q nun bataryası kaç mah acaba ? Bilgilerde q 10 saat çalma süresi, b 12 saat çalma süresi yazıyor da. Acaba hatalı mı yazmışlar oraya demek istediğim b nin bataryası q dan daha mı kötü ki q yu eklemişsiniz b yi eklememişsiniz seçeneklerinize acaba.

Ben de dün gece önce motion b siparişi verdim ama sonra iptal edip motion q aldım. Bu sabah kargoya verilmiş. Sizin kullanım amacınıza göre belki değişebilir ama bana göre taşıma kolaylığı ve yüksek watt değerinden dolayı tercihimi bu yönde kullandım.

motion b 12 watt
    motion q 16 watt
  • Bundan hepsi burada ya geldi mi. Ben hepsi burada da aktiftim ama göremedim.
    Ben bunu 36 dolara aldım, vergi geçirmezlerse bekliyorum bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • novicem N kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler cevabınız için

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Hocam size sormak istedim burda en tecrübeli sizsiniz. Sizce motion q mu almalıyım yoksa motion b mi ? İki sürücüsünün de önce olmasından dolayı B yi sipariş ettim B 200, Q 230 lira. Evde kullanıcam

ben yüksek ses seven biri değilim. 6w bana fazlasıyla yetiyor. çok net ve kaliteli sesi var. kararı kullanım şeklinize göre verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasamayürütmeyargı

Hocam size sormak istedim burda en tecrübeli sizsiniz. Sizce motion q mu almalıyım yoksa motion b mi ? İki sürücüsünün de önce olmasından dolayı B yi sipariş ettim B 200, Q 230 lira. Evde kullanıcam
    Ben motion q tercih ederim şu fiyatlarda çünkü yurtdışı fiyatından bile çok daha ucuz ve 16w olması tercih sebebi olur. Wonderboom yerine de rahatlıkla alınabilecek bir ürün bu fiyatıyla

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum hocam iptal ettim B yi Q sipariş ettim

• Anker motion q alanlar Teknosa'yı mı yoksa Hepsiburada'yı mı tercih etti? Teknosa'dan sipariş verip mağazarda deneyip öyle almak istedim ama öyle bir seçenek yok sanırım. Şimdi alıp Black Friday ve Cyber Monday'i bekleyip daha uygun bir fırsat olmazsa kullanmayı düşünüyorum. Teslim edildikten sonra iade süreci nasıl olur bilgisi olan var mıdır?
  • arkadaşlar merhaba,

iki cihaz arasında kaldım.
    ilki - Anker SoundCore Flare - 360 derece olması ,rengi,ıpx7 sertifikası ve ledli ışık şovu var- 12w gücü var.
    diğeri- Anker SoundCore Boost 20W- en büyük artısı flare 12w- bu 20 w.

sizce 40 lira fark verip 20w olan boost umu tercih edersiniz. yoksa 12 w yeter üstüne ışık şovu ıpx7 sertifikası var hiç gerek yok mu dersiniz arada kaldım.

normal bir ev mangal kullanıcısı olacağım bu arada. teşekkürler.
    https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-boost-20w-kablosuz-bluetooth-hoparlor-bassup-12-saat-calma-suresi-ipx5-suya-dayaniklilik-siyah-a3145011-onp-p-HBV00000GX1XT?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-flare-bluetooth-hoparlor-360-ses-ipx7-suya-dayaniklilik-mavi-a3161-ofp-p-HBV00000DTA1E?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• SANTANİ S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bakarken o ikisini de seçeneklerime eklemiştim. Flare iyi hoş güzel de normal bir kullanıcı için IPX7ye pek gerek yok bence. Işıklı mışıklı olmasını da pek önemsemiyorsanız, güç bakımından ve bass up bakımından boost'u tercih edin derim. Bunu evde daha kısık sesle dinleyebilirsiniz, ama arada sıra da olsa dışarıya çıkardığınızda yüksek ses lazım olabilir. Bana 12w yeter diyorsanız Flare daha görsel olarak doyurucu ama tabi.

• Benim emektar Trust Jukebar dün itibariyle rahmetli oldu. Tavsiyeleriniz üzerine -bütçem dahilinde- Anker Motion q siparişi verdim Hepsiburada'dan. Teşekkürler. Bakalım ne kadar farklı olacak. :)

• Soundcore motion plusı test etme fırsatım oldu benim eski flip 4 ile aynı seviyede sesi var biri 16 biri 30w biraz hayal kırıklığı yaşadım iade etmeyi düşünüyorum. Ne alacağız rave mini falana mı çıkalım yüksek bass almak için bilemedim

• Liberate L kullanıcısına yanıt
    Bu dediğinize katılmam mümkün değil. Ses seviyesi olsun, bass olsun, netlik ve denge olsun çok çok üstünde bir hoparlör. Her ikisini de kullanan biri olarak söylüyorum. Soundcore uygulamasını telefona yükleyip firmware update yapın öncelikle. Sonra dilerseniz daha önce de paylaştığım Equalizer ayarlarını da resimdeki gibi yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfrslan

Bu dediğinize katılmam mümkün değil. Ses seviyesi olsun, bass olsun, netlik ve denge olsun çok çok üstünde bir hoparlör. Her ikisini de kullanan biri olarak söylüyorum. Soundcore uygulamasını telefona yükleyip firmware update yapın öncelikle. Sonra dilerseniz daha önce de paylaştığım Equalizer ayarlarını da resimdeki gibi yapabilirsiniz.

Hocam Merhaba ;
    Cuma günü bende sipariş verdim hepsiburadadan,
    Firmware Update'yi nasıl yapıcaz, cihaza mı soundcore uygulamasını google play'den tam olarak anlıyamadım.

Tşkler şimdiden

• 350 tl ye Anker SoundCore Boost'u aldım bende. Daha uygun bir muadili bulunmaz diye düşünüyorum.

• aLieN_DeLoN A kullanıcısına yanıt
    Telefonunuza soundcore uygulamasını kuracaksınız. İşlemleri onun içinden halledeceksiniz

• 
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.