Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SCCR Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
12.394
Cevap
325
Favori
964.838
Tıklama
Giriş
    37 Mesaj
    İsteyen olursa elimde Amazondan alınma sıfır Kinps Soundcircular var,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    6 Mesaj

Hocam A20 geldi mi? Tr depodan sipariş verdim. Elimizde olmadığı için gönderemiyoruz diye mesaj atmışlar. Sizde de benzer durum oldu mu? Ne yapmak gerekir?

|
    |
    kaand12@ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj

dostum ben 2 hafta önce tr depodan aldım. Hoparlörün ses kalitesi, ses yüksekliği falan iyi bide ben kuponlarla falan güzel fiyata aldım fakat aynı günün akşamına alet bozuldu. Büyük ihtimal bataryası sıkıntılı, satıcıya yazıyorum takmıyor daha bugün cevap verdi sen düşün. Anlaşmazlık falan açtım gerçi ama alıcaksan yine bunları göz önünde bulundur.
    |
    |
    ehmengineer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Banada güzel fiyata geldi. İnşallah gönderir. Teşekkür ederim

|
    |
    denizcgc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1494 Mesaj

4. Gününde geldi hocam. Sizin durumunuzu hiç duymadım maalesef :(

|
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Aliexpress'te Doss Soundbox pro plus(+) 45dollars+3582coins'e 14 saatliğine satışta. Hakkında çok fazla inceleme bulamadım.ses kalitesi,duzeyi, tizi yeterli ama bass lar yetersiz diyorlar. amazon da soundbox xl e cok yakın bir fiyata satılıyor. Bu ürün bu fiyata alınır mı? deneyimleyen , hakkında fikir sahibi olan varsa bilgilendirebilir mi? tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bende de aynı durum oldu, siparişi iptal etmek durumunda kaldım. Uzun bir süre Türkiye depoya ürün gelmeyebilir sorun yaşıyoruz dediler ondan beklemedim.

|
    |
  • Er
    6 Mesaj

Ben kupon kullandığımı iptal etmeyeceğimi yazdım. 3.16$ kargo ve gümrük parasını istediğimi yapmazsa 1 yıldız vereceğimi. Beni bir hafta oyaladığını ve hala tr den sipariş aldığını ... yazdım. Çinden kargoya vermiş. Bakalım süreç nasıl işleyecek

|
    |
    unqct kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj

Ben o kadar uğraşmak istemedim açıkçası aklıma da geldi. Süreci merak ediyorum arada bilgilendirirsen sevinirim.

|
    |
  • Er
    6 Mesaj
    İnşallah hocam gelene kadar unutmazsam haber ederim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    492 Mesaj
    Amazondan alınma çok az kullanılmış kutusu vs. duran Kinps Soundcircular satılıktır. fiyatı 200 TL.
    |
    |

Hıcam a1 aldım. Üzerine 7$ yazmışlar 40₺ vergi aldılar. Tr den a20 verdim göndermedi. Gerisine kendin karar ver.

|
    |
    gül2019 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    6 Mesaj

Hocam kargo kodu girilince gönderiyor sandım. Gönderme süresi dolduğu için girmiş kodu. Şimdi mesaj attı itiraz aç paranı vereyim diye. Sen en iyisisini yapmışsın. En azından uğraşmamışsın.

|
    |
    unqct kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    49 Mesaj

Bass iyi,tiz iyi değil.Sesi yüksek.Sarj olması hızlı.Kaliteli gövdesi var.

|
    |
    omer_398 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Telefonumdan müziği bluetooth ile cihaza göndericem cihazdan da aux çıkışına kablo takıp teyibimin aux girişine takarak sesi arabamın hoplarlörlerinden almak istiyorum. Nasıl bir cihaz almalıyım.

Taşınabilir bluetooth hoparlör olmalıki, arabayı park edip piknik yapılan yere giderken yanımda götürüp müzik dinlemeye devam edebileyim. Bütçe 100-150 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkoteam -- 13 Ekim 2019; 13:8:38 >

Orijinalden alıntı: darkoteam

Merhaba arkadaşlar arabamın teyibinde usb girişi ve bluetooth yok. Fakat aux girişi var.
    Telefonumdan müziği bluetooth ile cihaza göndericem cihazdan da aux çıkışına kablo takıp teyibimin aux girişine takarak sesi arabamın hoplarlörlerinden almak istiyorum. Nasıl bir cihaz almalıyım.

Taşınabilir bluetooth hoparlör olmalıki, arabayı park edip piknik yapılan yere giderken yanımda götürüp müzik dinlemeye devam edebileyim. Bütçe 100-150 tl
    Bluetooth Hoparlörlerde aux sadece giriştir. ses çıkışı vermez. yani tasarladığınız gibi bir olay mevcut değil

|
    |

tronsmart element pixie de line out var, sanırım dediğin şeyi yapabilir. ama 100 150 tl ye bulmak zor gibi.
    |
    |
    darkoteam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y
  • Yüzbaşı
    752 Mesaj
    |
    |
    darkoteam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
google reklamları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.