Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.101
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mifa A10 bass sesi,anker soundcore mini kadar iyimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miniyi dinlemedim ama iki senedir A10 kullanıyorum bass oranı f/p olarak gayet iyi eminim miniden daha iyidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elimde Tronsmart'ın yeni cihazı T2+ var. A20'ye göre daha üstün. Düşünen varsa yardımcı olabilirim. Test amaçlı açtım ve kutusunda duruyor. Ekstra'dan bass severler var ise, aynı şekilde kutusunda su geçirmez Aomais Go Mini var A20 ile falan kıyaslanamaz kalite olarak 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler.Hepsiburada 200 liraya satılıyor.Aliexpresste Mifa Türkiye deposundan 180 liraya gönderiyorlar.Hbnin sattığı garantili,ae mifanın ki garantisiz.Ae mifa zaman zaman indirime giriyormuş ama bayadır takip ediyorum,indirim gelmedi.
  • Arkadaşlar JBL flip 5 e 868TL verilir mi ne tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper4458

Arkadaşlar JBL flip 5 e 868TL verilir mi ne tavsiye edersiniz?
    Ya da ben kafayı yemişim taksitle bunu alacağıma ikinci el flip 4 alsam nasıl olur sahibinden de 350tl ye flip 4 satan var güvenemedim.
  • Merhabalar 250 TL civarı radyosu olan bir bluetooth hoparlör olarak ne alabilirim ? Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper4458

Ya da ben kafayı yemişim taksitle bunu alacağıma ikinci el flip 4 alsam nasıl olur sahibinden de 350tl ye flip 4 satan var güvenemedim.

Alıntıları Göster
    flip 4 sıfırını geçen yıl yazın 500 e almıştım. ikinci el alacaksanız mümkünse aynı şehirde görerek alın, 650 ye 1.5 yıllık malı satan bile var
  • Alper4458 kullanıcısına yanıt
    fatura ve kutu olmasında fayda var. kaliteli çakma jbl'ler var çünkü. anlamak zor.
  • Aurorax kullanıcısına yanıt
    Gramatik kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim haklısınız benim gördüğüm ilanı açan kişi birçok jbl hoparlör satıyor hiçbirinin ne faturası ne de kutusu var. Büyük ihtimal çakma o fiyata gerçek olmaz herhalde. Biraz daha para verip düzgün bir ikinci el bakayım. Flip 3 almamalıyım değil mi? Flip 4 alsam daha iyi.
  • Alper4458 kullanıcısına yanıt
    İkinci el flip 4 alacağınıza en azından bütçenize göre ben size ue woonderboom öneririm, sıfır olur kafanız rahat olur. Ben kullanıyorum çok memnunum. Ses kalitesi çok iyi ve flip 4 ile öyle aman aman bir fark yok bana göre. Tercih sizin.

• Türkiye'deki fiyat çok yükseğe geldiği için yurt dışından Xtreme 2 getirteyim dedim arkadaşlara. Bugün yarın derken kaldı gitti.

Xtreme 3'ün yakın bir zamanda çıkma ihtimali nedir? Xtreme 2 stoklarını eritmek için bir süre daha bekleyebilirler mi?

Var mıdır takip eden fikri olan?
  • Farkettiğim bir olayı burada paylaşmak istiyorum şuan elimde
    samsung note 8
    huawei mate 10
    xiaomi red note 8 gibi telefonlar var
    bluetooth hoparlör olarakta archer a320s dossxl addon pro t3 aptoyu mifa anker vtin r2 gibi modeller mevcut

bluetooth konusunda xiaomi redmii note8 in bluetooth hoparlörlerdeki ses yüksekliği şiddeti diğer telefonlara göre daha yüksek bası tizleri çok çok daha doygun hatta aradaki ses farkı beni şaşırttı. hoparlörlerin gerçek performansı ortaya çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 23 Ekim 2019; 15:7:25 >
  • 11/2018 tarihinde Amazon.com dan aldığım Doss Soundbox XL arızalandı. Kontrol tuşları çalışmıyor. Bazen telefonun hafızasında ki şarkıları çalarken kafasına göre atlıyor. Amazona sorunu anlattığımda 6 ayı geçtiği için satıcı firmanın sorumlu olduğunu söyledi. Doss ile yazıştığımda cihazın bozulduğunu kabul ettiler ve para iadesi yapacaklarını söylediler. Banka hesabı verdiğimde Banka hesabına şirket kuralları gereği ödeme yapamayacaklarını ama amazon hesabıma 70 dolar ödeyebileceklerini söylediler.

Amazon hesabına para nasıl yatırılıyor ve ben o parayı nasıl alabiliyorum?(parayı kredi kartına nasıl iade ettirebiliyoruz?)

Başına gelen var mı veya fikri olan?

• RFKGRSN R kullanıcısına yanıt
    Hocam muhtemelen hesabınıza çek tanımlayacaklar.

Amazon hesabı derken satın alırken kullandığın ödeme yöntemini kastediyor olabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4sone

Hocam muhtemelen hesabınıza çek tanımlayacaklar.
    Benim ise istemediğim durum. Artık amazondan bu vergilerle uygun bir alışveriş çok zor. Ama hiç yoktan iyidir galiba.

Amazon hesabı derken satın alırken kullandığın ödeme yöntemini kastediyor olabilirler.

Evet böylesi daha iyi olur. Bakalım başka başına gelen var mı.
    @SPaCeLoRD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RFKGRSN -- 25 Ekim 2019; 9:56:32 >
    Amazon çeki bile verse iyi bence, doss u geri istemeyecek muhtemelen. Sorun da tuş altındaki entegre kısmındadır. Onu da tamir ettirirsin miss gibi olur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokrateslaa

Elimde sıfır mifa a20 bluetooth hoparlör ve kozmetik olarak temiz kinps soundcircular bluetooth hoparlör mevcut.İlgilinen arkadaşlar dükkanıma göz atabilir.

- Fiyatlarda ufak bir indirim payı vardır.

MIFA A20 Bluetooth Hoparlör İçin TIK

Kinps SoundCircular Bluetooth Hoparlör İçin TIK
    Fiyatlar düştü ilgilenenler pm atabilir.

• az once fiyat acayip uygun oldugu icin ikili Anker Soundcore Mini Bluetooth Portable Speakers siparisi verdim.

bu hoparlor nasil olur ikili? ihtiyacim da yok, zaten var evde bir iki tane evde digerlerinden fakat fiyat guzeldi ( yurt disi). elinde olan varsa bir fikir verebilir? ozellile deep house gibi muzikleri dinlemek istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.