Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
375
Favori
1.333.906
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: voodoo child

az once fiyat acayip uygun oldugu icin ikili Anker Soundcore Mini Bluetooth Portable Speakers siparisi verdim.

bu hoparlor nasil olur ikili? ihtiyacim da yok, zaten var evde bir iki tane evde digerlerinden fakat fiyat guzeldi ( yurt disi). elinde olan varsa bir fikir verebilir? ozellile deep house gibi muzikleri dinlemek istiyorum.
    Nerden aldınız ?Link varmı? Anker Soundcore Mini arkadaş kullanıyor,gayet iyi.
  • Amazon.uk hocam. 14.99 pound idi ikilisi.. Fırsat aldıktan sonra bitti. Oradaki adrese gönderdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 TL ye kadar tavsiye alabilir miyim? Kargo norveç'e gidecek amazon.de vs. Olabilir.
  • Eisenmate E kullanıcısına yanıt
    Audio Pro A10
  • JBL Go 2 mi yoksa Anker Mini 2 mi ? 250 e kadar alınabilecek bass sistemi güçlü cihaz hangisi sizce ?

• SantiagoMunez25 kullanıcısına yanıt
    anker soundcore mini ilk versiyon derim sizin yazdıklarınızı pek tavsiye etmiyorum ister bas ister tiz konusunda anker soundcore mini srs kalitesinde ikisinide ezer

• abeslank kullanıcısına yanıt
    Eyvallah peki o fiyat segmentinde alınabilecek en iyi cihaz Anker mini mi ?

• SantiagoMunez25 kullanıcısına yanıt
    saydığınız ürünlerin hepsi elimden geçti ses kalitesi olarak o ebatta o fiyatta en iyisi diyebilirim tam bir ses bombası ayrıca hafıza kartı rafyosuda var. ürünü elinize aldığınızda kaliteyi hissediyorsunuz

• sokrateslaa kullanıcısına yanıt
    Kinpse talibim hocam en son ne olur acaba. Kargoda olacak tabş. Kırşehirdeyim ben.

• arkadaşlar günaydın
    Tronsmart Element T6 25W Bluetooth Hoparlör var bide bunun 40 watt olanı var araalrında da 60 lira oynuyor 40 watt olanını almak daha mantıklı değilmi bu paralara daha iyi bi cihaz var mı tavsiye edebileceğiniz bide awox marka tv var elimde 0 bass var tv aux kablosuyla tv ye bağlasam böyle bi cihaz işimi görürmü teşekkürler değerli yorumlarınız için şimdiden
  • Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Aomais Go Mini Satılık durumda isteyene yardımcı olabilirim.

Ekstra'dan Kutulu Mifa A1 de mevcut

• arkadaşlar merhaba,
    Anker soundcore mini 2 , Sony SRSXB10B ve Ue Wonderboom modelleri arasında kaldım.
    Siz olsanız hangisini neden tercih ederdiniz yazarsanız çok sevinirim.

Bu arada baya bir sayfa okudum burada ve jbl go 2 yi anker ürünlerine karşı eledim.
    İnternette özellikle youtube da bir çok ürün videosu çeken kişi ue wonderboom u çok önde ve farklı tutuyor.
    fakat karşılaştırma ses videolarını dinlediğimde bana sony biraz daha ue wonderboom dan önde gibi geldi özellikle basslarda.https://www.youtube.com/watch?v=uwRf20C6rgc
    yukarıdaki linkte sonunda karşılaştırma var orada sony önde gibi.
    ama anker soundcore 2 yi detaylı olarak sony ve ue wonderboom a karşı videolarını istediğim gibi bulamadım.
    fiyat olarak bakarsak tabiki en avantajlı anker.Yorumlarıda öyle.

yardımınızı bekliyorum..https://www.hepsiburada.com/sony-srsxb10b-ce7-extra-bass-bluetooth-speaker-siyah-p-HBV000009P9S5?magaza=KraftMarket&wt_gl=cpc.68xx.shop.all.genel-all-products&gclid=Cj0KCQiAtf_tBRDtARIsAIbAKe3BAPwT3iBsplsuomw1uvYUxaMfQ0xaeKZlcDm3bprUchHAUf3lfIoaAlXzEALw_wcBhttps://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-mini-2-bluetooth-hoparlor-ipx7-suya-dayanikli-15-saat-calma-suresi-a3107h11-ofp-p-HBV00000D6AW3https://www.hepsiburada.com/ultimate-ears-wonderboom-bluetooth-hoparlor-phantom-984-000851-p-HBV000006KNSX

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam konu bluetooth hoparlör konusu ama Ses konusunda en revaçta olan konu bu olduğu için burada belirteyim. Eğer Kablolu kulaklik kullanmaya devam edenler varsa benim gibi, Lg Hi-fi Plus Dac Modülünü herkese tavsiye ederim. Forumda konusu da vardi, Samsung telefon kullananlar bile bu Modül den memmunlarmis. Bende bu modül ile geçtiğimiz hafta tanıştım ve Mi6 ile birlikte kullaninca çok memmun kaldim. Ayrica Modüle 3.5mm kulaklik haricinde Type-C kulaklik da bağlamayı denedim, Type-C kulaklikta ses kalitesini pek arttırmasa bile, Ses yüksekliğini fazlasıyla arttırdı.

Telefonda kesinlikle Usb Audio Player Pro kurup, Program üzerinde sesin işlenilmeden direk Modüle gönderilmesini sağlayın.

Ayrıca, Modül ile birlikte Amazondan Monster Icablelink 3.5mm uzatma kablosunu da satın alınmasını tavsiye ederim. Bu Kısa kablo, modülun Yüksek Empedans moduna geçmesini (farklı bir ismi de olabilir bu modun) sağlıyor, sahne genişliyor, Ses seviyesi ve detay daha da artıyor.

Modülun tek dezavantaji, Telefonun yanında taşınması uğraştıci olmakla birlikte, Mi6da 1 saatte Yüzde 8-12 arası batarya tüketimi olması.

Bu arada bende Modülü 2 ucu Type-C kablo ile telefona bağlıyorum.

Modülü Letgo dan 50 liraya almistim. Düşünenler olursa fazla para vermeden dedigim fiyat civarina alabilirler diye düşünüyorum. Zamanında Hepsiburada da 55 liraya satılmış çünkü.

Beni modülle tanıştıran Onr9 hocama tekrar teşekkürlerimi sunarım.

Alıntıları Göster
    Kardeşim konusunda baya yazdım sanada sormak istiyorum ..

Ben ürünü laptopta kullanıyorum çok çok memnunum ama nedense windows 7,8.1,10 da denedim hepsinde sorunsuz ama zamanı belli olmadan ses kesiliyor aygıt seç denetimlerden aktif görünüyor lakin bende etkinleştirdimmi ses geliyor tabiki ..bu kronikmi yoksa kullandığım 3.5 mm adaptördenmi bilemededim bknz: ben monster icablelink 3.5mm kulaklik ara kablosu bulamadım yok satan sitelerde bende empedans yükseltmek için 3.5 mm adaptör kullanıyorum hocam bu aparatı önce kulak içi kulaklığıma sonra daca takıyorum ses çok yükseliyor maşallahı var ama nerden bulucaz monster kablo yada ona benzer..

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Bu tip sıkıntılar bende de oluyor, driverı çok stabil değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

Bu tip sıkıntılar bende de oluyor, driverı çok stabil değil.
    degerli hocam col sagolun vallaha icime su serptiniz...hocam hangi driver kullanicaz peki..ya cihaz akiyor ama pc de ses arada kesiliyor..cihazdan desen degil' windows 'dan dedim denemediğim sürüm kalmadi..nedir bu isin tedavisi saugilar hocam mesajınızı bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki tek driver var, bir çözümü yok. Ben çıkarıp takıyorum düzeliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampec -- 4 Kasım 2019; 22:31:49 >
  • quote:

hocam çok haklısın ama ben şöyle yapıyorum sizde tak çıkar yapmayın uğraşmayın..nknz:ilk önce ses simgesi kısa yol oluşturun denetim masasına girin donanım ve sese girin ses simgesi üstüne sağ tıklayın masaüstü kısa yol oluşturun baktınız ses kesildi sağ tıklayın Dıgıtal çıkış HM'ye ilk önce devre dışı sonra etkinleştir bu kadar

• quote:

çok saçma ya hiç bir sıkıntı yokken neden böyle ediyor anlamak zor bugün 1 saat sıkıntı yoktu birlen ses kesldi devre ses denetiminden devre dışı dedim sonra etkinleştir tekrar aktif oldu..Kablodan vs değil en kaliteli type-c kablo kullanıyorum vallaha windows her sürüm denedim aynı
  • abeslank kullanıcısına yanıt
    hocam anker souncore mini pcde kullancam işde, aksiyon filimlerini izlerken o bass yeterlimi sizce youtube da hep müziklerde denenmiş

• 
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.