Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.120
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cangis

Migros ta satılan urban marka hoparlöre bakabilirsin.
    https://www.migros.com.tr/urban-sound-dws-711-kablosuz-tas-soundbar-p-257f5f9
    Meizu a20 aldım hocam 80 tl’ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anasınıfı için güçlü ve temiz ses veren bilgisayar ve telefon için bağlantı girişi olan ucuz yollu bir şey var mı? Jbc baktım. Bütçemin 6 7 katı. Powerwax gibi markalar var. İş görür mü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yagm17x

50-120tl arasi şarji iyi giden ve kaliteli bir bluetooth hoparlör arıyorum
    Xiaomi mini ve meizu a20 arasında kaldım hangisi daha iyi olur Başka önerileriniz var mi ?
    Xiaomi mini alma hocam 5 dolar civarın almıştım. hediye ettim. çok cılız ve detaysız sesi var. yerine kesinlikle mifa i8 tavsiye ederim. kuponla falan 10 dolar civarına alabilirsin. Gercekten boyutuna göre çok yüksek ve temiz bir sesi var. ben ikinciyi sipariş verdim. TWS yapıcam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanGD

Xiaomi mini alma hocam 5 dolar civarın almıştım. hediye ettim. çok cılız ve detaysız sesi var. yerine kesinlikle mifa i8 tavsiye ederim. kuponla falan 10 dolar civarına alabilirsin. Gercekten boyutuna göre çok yüksek ve temiz bir sesi var. ben ikinciyi sipariş verdim. TWS yapıcam..

Alıntıları Göster
    Şu anda 2ali 2mifa kuponla 50.78TL mifa i8, sadece siyah renk var.

• MİFA A20 aldım geçen gün yaklaşık 3-4 saat boyunca şarj ettim ardından toplam 30 dakika kadar kullandıktan sonra laptoba bağlıyken birden bire kapandı ve açma tuşuna bastığımda açılmadı. Şarja bağlayıp açtım bu seferde 10-15 saniye müzik çalıyo ve kırmızı ışık yanıp sönerek kapanıyor. Kapalı bir şekilde şarjda bıraktım hiçbir ışık yanmıyor 30 saniyede bir dııt dııt diye ötüyor ne yapmalıyım? ( Aux girişinden resetlemeyi denedim fakat sonuç yine aynı)
  • Ue Wonderboom düşünenler varsa şuan hepsiburada da 4 4lük indirim kampanyası kapsamında 399TL. Ben bir tane aldım.

Bu arada yeni aldığım Archeer a320s satılıktır, ilgilenenler mesaj atabilir.

• jbl go 2 de vardi su gecirmeme ozelligi var mediamarkt an almistim ama arizali ciktigi icin geri gonderdim sonra amazondan jbl go plus aldim 129tl di cok memnunum tavsiye ederim

• Anker soundcore mini
    Mifa A10 (AliExpress Türkiye'den gönderim 160 lira)
    JBL go 2 veya go plus

Anker mininin bass sesi iyi.Diğerlerini dinlemedim.Bunlardan hangisi bass ve ses konusunda iyidir ?

• Mifa ya karar verirseniz farklı hesaplarınız varsa bir bakın hesap kısmına girince kupon veriyor A20 yi 170tl ye aldım.

• Elimde Mifa A1 ve Aomais Go Mini var. Düşünen varsa yardımcı olabilirim. Fiyat aralıklarında rakiplerine göre en iyileri diyebilirim

• Hocam xiaomi nin hoparlörü nü kullandım. Tavsiye etmem. @Kuru3gerBey satıyormuş. Mifa al bence. A1 A10 kullandım. Şimdi A20 aldım. Bence çok iyi. Sıfır almak istersen AliExpress te bazı ürünleri tr den gönderiyor. Gümrükle de uğraşmazsın.

• Elinde dossxl ve audipro pro t3 olan arkadaşlar bluetooth 5.0 ile bu iki hoparlörü birbirine bağlayın birlikte dinleyin :) mutlaka deneyin şiddetle deneyin :) birlikte Voltran oluyorlar mest oldum cihazlara resmen aşık oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 6 Ekim 2019; 10:35:13 >
  • KenanÖztürk61 K kullanıcısına yanıt
    Ne kadara satıyon reis

• Sancar04 S kullanıcısına yanıt
    sattım moruk
  • İsteyen olursa elimde Amazondan alınma sıfır Kinps Soundcircular var,

• kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Hocam A20 geldi mi? Tr depodan sipariş verdim. Elimizde olmadığı için gönderemiyoruz diye mesaj atmışlar. Sizde de benzer durum oldu mu? Ne yapmak gerekir?

• ehmengineer E kullanıcısına yanıt
    dostum ben 2 hafta önce tr depodan aldım. Hoparlörün ses kalitesi, ses yüksekliği falan iyi bide ben kuponlarla falan güzel fiyata aldım fakat aynı günün akşamına alet bozuldu. Büyük ihtimal bataryası sıkıntılı, satıcıya yazıyorum takmıyor daha bugün cevap verdi sen düşün. Anlaşmazlık falan açtım gerçi ama alıcaksan yine bunları göz önünde bulundur.
  • denizcgc D kullanıcısına yanıt
    Banada güzel fiyata geldi. İnşallah gönderir. Teşekkür ederim

• ehmengineer E kullanıcısına yanıt
    4. Gününde geldi hocam. Sizin durumunuzu hiç duymadım maalesef :(

• Aliexpress'te Doss Soundbox pro plus(+) 45dollars+3582coins'e 14 saatliğine satışta. Hakkında çok fazla inceleme bulamadım.ses kalitesi,duzeyi, tizi yeterli ama bass lar yetersiz diyorlar. amazon da soundbox xl e cok yakın bir fiyata satılıyor. Bu ürün bu fiyata alınır mı? deneyimleyen , hakkında fikir sahibi olan varsa bilgilendirebilir mi? tesekkurler.

• 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.