Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halilibrahimgalip

Arkadaşlar; genelde elektronik müzik dinliyorum, pop, r/b de bazen de klasik müzik dinliyorum. Youtube'da bazı kanalları takip ediyorum. Teknoseyir, technopat, shiftdelete gibi kanalları. Dolayısıyla bluetooth hoparlörden dinleyecem. Sizden tavsiye istiyorum. Amazon, aliexpress, banggood veya yurtiçi sitelerden olabilir. Bütçem kargo hariç 180 civarı(eğer yurtdışından alırsam vergilerle birlikte 180) ama bundan ucuz f/p olursa da tabiki olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum, iyi günler. Bir de hoparlörde 3.5 mm lik jak çıkışı olursa iyi olur bluetooth için şarj azaldığında telefona takıp dinlemek için.

Tavsiye bekliyorum arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Int32.Parse

Gayet yeterli geldi. Cep telefonu hoparlörünün 3-4 katı var. Netlik biraz zayıf ama boğuk değil. Fiyatına göre çok iyi. Şarj süresini ölçmedim henüz.

Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar; genelde elektronik müzik dinliyorum, pop, r/b de bazen de klasik müzik dinliyorum. Youtube'da bazı kanalları takip ediyorum. Teknoseyir, technopat, shiftdelete gibi kanalları. Dolayısıyla bluetooth hoparlörden dinleyecem. Sizden tavsiye istiyorum. Amazon, aliexpress, banggood veya yurtiçi sitelerden olabilir. Bütçem kargo hariç 180 civarı(eğer yurtdışından alırsam vergilerle birlikte 180) ama bundan ucuz f/p olursa da tabiki olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum, iyi günler. Bir de hoparlörde 3.5 mm lik jak çıkışı olursa iyi olur bluetooth için şarj azaldığında telefona takıp dinlemek için.

Tavsiye bekliyorum arkadaşlar.

N1000 cipsetli urunlerin sesi cok iyi. Soundcup da da bu cipset var ancak fiyati artmis sanirim. Asagidaki urun com begeniliyor tavsiye ederim. Pulse X de uzmez.

ADDKEY N1000 altavoz Bluetooth DSP MaxxAudio Smart Subwoofer 20W Portable NFC Touch Wireless Bluetooth Speaker for xiaomi iphone

http://s.aliexpress.com/YVJnM3uE

• Fm, SD kart, 3,5 girisli ve Bluetooth özellikli bir cihaz önerir misiniz? Aşırı ses vermesine gerek yok. Ses kalitesi yüksek olsun yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Fm, SD kart, 3,5 girisli ve Bluetooth özellikli bir cihaz önerir misiniz? Aşırı ses vermesine gerek yok. Ses kalitesi yüksek olsun yeterli.

Rolton E500

• quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

quote:

Orijinalden alıntı: dafidaq

darica merkez bim

Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı? Performans nasıldır?

bence güzel:D hatta bir tane de bana alır mısın:D

• En kalıteli tasınabılır ürün nedir arkadaslar

• chaos_Lord C kullanıcısına yanıt
    benim cihaz İstanbula ulaşmış geliş kaydı yapılmış, haftaya elimde olur umarım,aynen amazondaki ürünle aynı benziyor,bunlar hep aynı ürün galiba markalar farklı oluyor işte. gelsin benimki kalitesi anlaşılır,şimdi o fiyata kadar pulse x iyi bir seçenek en azından bende var biliyorum,bu soundcup gelsin daha iyi karşılaştırırım,ama freefalcon ikisine de sahip oldu,soundcup mu, pulse x mi daha iyi o yorum yapabilir,ya da ondaki benzer fiyatta başka iyi cihaz varsa önerebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 29 Temmuz 2017; 13:57:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

benim cihaz İstanbula ulaşmış geliş kaydı yapılmış, haftaya elimde olur umarım,aynen amazondaki ürünle aynı benziyor,bunlar hep aynı ürün galiba markalar farklı oluyor işte. gelsin benimki kalitesi anlaşılır,şimdi o fiyata kadar pulse x iyi bir seçenek en azından bende var biliyorum,bu soundcup gelsin daha iyi karşılaştırırım,ama freefalcon ikisine de sahip oldu,soundcup mu, pulse x mi daha iyi o yorum yapabilir,ya da ondaki benzer fiyatta başka iyi cihaz varsa önerebilir

Siz gelince pulse x ile bir karşılaştırın hocam.
    Freefalcon hocamın da yorumunu alalım bi
  • chaos_Lord C kullanıcısına yanıt
    Karşılaştırıp yazıcam kardeşim, detaylı resim de çekip yükleyecem, hiç yüklemedim ama video da yüklemeye çalışacağım

• http://www.hepsiburada.com/technostyle-lux-yeni-nesil-saat-gostergeli-yuksek-performansli-bluetooth-wireless-nfc-hoparlor-speaker-p-HBV000006GQHR

bunun nesi 670 gram içine taş mı koymuşlar ki acaba :D

hiç bir özelliği de yazmıyor, sizce nedir bu alet ?
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    Hocam markalar güven vermiyor + olarak review de yok :/

• quote:

Hocam markalar güven vermiyor + olarak review de yok :/

Review olmaması daha iyi aslında bu şekildeki pek çok ürün daha uygun fiyatlardan satılıyor review alana kadar. Aliexpress te bu şekilde review i olmayan satıcılardan çok uygun fiyatlardan ürünler aldım hiç problem yaşamadım. Önemli olan sizin ürünü bilmeniz zaten

Asağıdaki videolar da karşılaşrırmalı incelemesi var . SL1000 olan N1000 olarak satılıyor şu an yorumlarda da görebilirsiniz.

KR-1000 olanın kalitesi daha düşük.

https://youtu.be/Z5yIQVadU_Q

https://youtu.be/9AFkwiEH_HY

• quote:

Orijinalden alıntı: fast556.

Arkadaşlar jbl go dan çok daha iyi ses ve pil gücüne sahip ama mümkün olduğunca küçük bir bluteotooth hoparlör arıyorum fiyat 150 ye kadar olabilir öneriniz var mı.

Mifa M1 Yalnız hoparlör küçüldükçe pil ömründen feragat etmek gerekir bunu unutmayın

• Xiaomi Mi MDZ-15-DA 2+1 kullanan varmı 158 liraya değermi ya bu. Sesi Zoook ZB-Rocker-2 den daha iyi geldi bana.

http://urun.n11.com/hoparlor/xiaomi-mi-mdz-15-da-sd-kart-girisli-bluetooth-hoparlor-speaker-P191807113

https://www.youtube.com/watch?v=_929HtEL9rQ

• TTLİFE M3 geldi arkadaşlar. satıcı Aliexpress te standart shipping yazmıştı ama sağolsun ben birşey demeden Turkey Post hizmeti ile gönderdi 15 günde elime ulaştı ürün. resimlerini de paylaşacağım. Birçok arkadaş Pulse X ile karşılaştırılmasını merak ediyordu, karşılaştırdım, hangisini seçersiniz derseniz ben TTLİFE M3 ü daha çok beğendim, yalnız şunu söylemeliyim, seste bass özellik seven birisiyim, TTLİFE bass özellik olarak pulse x ten daha güçlü değil, almayı düşünen arkadaşlar bunu göz önünde bulundursunlar, lakin buna rağmen benim elim TTLİFE e daha çok gidiyor, tasarımı, outdoor özelliği bunlar da büyük etken, şu sanılmasın ttlife bass olarak güçlü değil mi? bass olarak baya güçlü arkadaşlar hatta ortalamanın üzerinde ama pulse standartları aşan bass özelliğine sahip olduğu için onun yeri bambaşka. yine de ttlife bass olarak pulsenin biraz aşağısında kalsa da gayet tok ve derin basslar. ben yaylaya sağa sola giden birisi olduğum için benim için ttlife çok daha kullanışlı olacak, cihaz kendini farkettiriyor kısacası, kaliteli , Enusic görmememe rağmen eminim bu ürün o, başka isimlerle de satılıyor biraz araştırınca ama ürün aynı ürün, yani evde son ses fazla açamadım ama seste bozulma falan hissetmedim, tiz, mid dengesi güzel, sesler berrak ve net, fazla da detaylı inceleyemedim gerçi ama cihaz kesinlikle fiyatını hakediyor. Bem aldığım zaman 38 küsür usd idi 4 usd indirimlerle 34 usd ye geldi bana, gümrüğe filan da takılmadı, şu an ürüne zam gelmiş 42 usd olmuş, ama ben bu satıcıdan memnun kaldım, turkey post ilede yakın zamanda elime ulaştı, indirim çekleriyle 30 küsürlü dolarlara indirebilirseniz hele hiç kaçırmayın, zamanında banggood da baya pahalıya satılmış çünkü. aliexpresste de baya satıcı var bu ürünü satan daha yeni yayılmaya başladı bu marka ile aliexpresste, hele hele kampçılar için çok iyi bir seçim olacaktır alanın pişman olmayacağını düşünüyorum

aldığım satıcı linki
    https://www.aliexpress.com/item/Original-TTLIFE-Brand-SCL-Cup-L-Portable-Super-Bass-Stereo-Speakers-Outdoor-and-Indoor-Handfree-Wireless/32817716669.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.vtuJzH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 31 Temmuz 2017; 16:13:9 >

• zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam. Çok sağolasın senin incelemeni bekliyordum ben de satın almak için inan.

Ses kalitesi olarak ttlife daha iyi diyorsun değil mi ? Bass pek sroun değil, temiz ve dengeli ses vermesi daha önemli benim için. Bir de biri 24w birisi 14 w hissedilir yoğun bir fark yok mu acaba aralarında ?
  • zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun, Enusic Soundcup bu

Alacaklar kacirmasin fiyat gittikce yukseliyor.

• teşekkür ederim :) 10 civarı oldu hoparlörüm bir numara benim için şuan ttlife m3, 2 numara pulse x

sd kartlı, usbli radyolu büyük tarz hoparlörüm eksikti, yine aliexpressten 16 watt özellik yazan hopestar h11 siparişi verdim. gelince yazarım, umarım çok fonksiyonlu özellik arayanlar için iyi bir seçenek olur sesi kaliteli mi bakalım

ttlife m3 ihtiyacı olanlar kesinlikle kaçırmasın çok şık sesi çok hoş
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos_Lord

eyvallah hocam. Çok sağolasın senin incelemeni bekliyordum ben de satın almak için inan.

Ses kalitesi olarak ttlife daha iyi diyorsun değil mi ? Bass pek sroun değil, temiz ve dengeli ses vermesi daha önemli benim için. Bir de biri 24w birisi 14 w hissedilir yoğun bir fark yok mu acaba aralarında ?

ttlife benim daha çok hoşuma gitti, bass bir tık az gibi pulse daha iyi titretiyor, ses temiz ve dengeli, inan watt olayları öyle yazıyor ama aynı gibi ses seviyeleri yani farkedilir gibi bir fark yok sonuçta son ses zaten ikisi de dinlenmez baya yüksek sesleri çünkü hele hele de ev içinde. indoor ayarında baya derinleşiyor basslar ben indoorda kullanırım hep bunu bana öyle geliyor açıkhavada bir denemem lazım iki modunuda. birde ele alınca böyle daha hoş daha çok benimsedim bu cihazı ben arkadaşlar.kısık seste test ettim parazit filan yok. pil olayı 4000 mah ne kadar gider bilemiyorum bu sabah aldım cihazı kargocudan. ama dayanır bu cihaz insanı pişman etmez gibime geliyor.az sonra game of thrones izleyecem bağlayıp bilgisayara :). bence piman olmayacaksın seninde hoşuna gidecek iyiki almışım linkini bir arkadaş paylaşmıştı şimdi hatırlamıyorum ona da teşekkür edrim. hele hele freefalcon un methinden sonra bu cihazı kaçıramazdım

not: bu cihazı alıp pulse x le karşılaştıracak arkadaşlar bass olayını en iyi şu şekilde test edebilirler. Tween Peask Love Theme isminde diye eski bir dizinin soundtrackı var. şarkının başlangıcı derin bir bass ile giriyor hiç müzk olmadan orda pulse x bariz daha iyi titretiyor ama dediğim gibi bu demek değil ki bass yönü zayıf ttlife ın bassı tam ayarında tam olması gerektiği gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 31 Temmuz 2017; 18:44:44 >

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.