Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.881
Cevap
374
Favori
1.330.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pulse X ile Enusic 003 arasında kaldım. Pulse X de kargo ücreti var mı, varsa ne kadar ?
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Ben buradaki yorumlara ve youtube'daki incelemelere bakarak Pulse X derim. Kargo ücreti 8.47$ fakat şu kodla: TTPW7PVJ 8$'lık indirim oluyor. Toplamda 27.46$ yapıyor. Ayrıca bu gece kod sona eriyor. Almak isteyenler kaçırmasın, ben az önce siparişi verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GigaNigga

Ben buradaki yorumlara ve youtube'daki incelemelere bakarak Pulse X derim. Kargo ücreti 8.47$ fakat şu kodla: TTPW7PVJ 8$'lık indirim oluyor. Toplamda 27.46$ yapıyor. Ayrıca bu gece kod sona eriyor. Almak isteyenler kaçırmasın, ben az önce siparişi verdim.

Enusic 003 takipli kargo ile bangood dan aldım, 68 tl ye geldi. Küçük boyutlu olmasına rağmen 10w olması cezbetti beni açıkçası.
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Kötü bir hoparlör değil zaten ama incelemeleri dinlediğimde bass az geliyordu bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euphrates.k -- 12 Eylül 2017; 17:55:35 >
  • zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Hayirli ugurlu olsun hocam, memnun kalmaniza da cok sevindim

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, cihaz fiyatını eder fazlasıyla, bir tane bundan olsun, bir tane FM li micro SD li kuvvetli bir cihaz olsun, bir de küçük boy kuvvetli birşey olsun, Leitz ya da, rolton gibi yeter bluetooth olayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 1 Ağustos 2017; 1:10:5 >
  • Pulse X sipariş ettim amazondan, 23 ağustos tahmini teslim tarihi gözüküyor...Umarım daha önce gelir...

• İyi oldu dün son olduğunu belirttiğiniz, gece sipariş verdim, şimdi kalkmış kupon...

• UNDYING U kullanıcısına yanıt
    Yetişmenize sevindim. Benimki de tahmini teslim tarihi olarak 23 ağustos'u gösteriyor ama çoğunlukla o tarihten önce geliyormuş. Amazon işini garantiye alıyor yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

Teşekkür ederim hocam, cihaz fiyatını eder fazlasıyla, bir tane bundan olsun, bir tane FM li micro SD li kuvvetli bir cihaz olsun, bir de küçük boy kuvvetli birşey olsun, Leitz ya da, rolton gibi yeter bluetooth olayı

Hocam bi tane bu var. Bi tane de ufak olarak Mifa M1 var. Daha ufagi olarak da Leitz almistim zamaninda. Radio dinlemedigim icin radiolu birsey almadim hocam. Dediginiz gibi baska ihtiyac da kalmadı.

Radiolu dusunursemde aklimda Rolton E500 var hocam. Belki ilerleyen zamanlarda alirim onuda.

• Arkadaşlar merhaba. Kuzeni kısa süreliğine şu an Abd'de ve yakınında Bestbuy / Target mağazaları var. Bütçe mac 30 usd. Bana f/p tavsiyesi yapabilir misiniz bu iki mağazadan?

Şu ürün nasıl sizce?

http://www.bestbuy.com/site/insignia-portable-wireless-speaker-red/5496201.p?skuId=5496201

• SCCR kullanıcısına yanıt
    Hocam batarya durumu nasıl? Çabuk bitiyor demiş bazıları, en güncel bilgiler sizde, normal kullanımda günü çıkarır mı?

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Konudan uzak kaldım hangi ürünün bataryası soruyorsunuz ?

Ürün sadece saat modunda dimmer en yüksek ışık seviyesinde iken kullanınca 4 gün gidiyor. Bluetooth , radyo , kart üzerinden müzik çalarken iş saatleri içerisinde yeterli geliyor, totalde 6 7 saat civarında gidiyor sarji.

• SCCR kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, gayet uygun değerler. Bu ürüne karar vermiş gibiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Arkadaşlar merhaba. Kuzeni kısa süreliğine şu an Abd'de ve yakınında Bestbuy / Target mağazaları var. Bütçe mac 30 usd. Bana f/p tavsiyesi yapabilir misiniz bu iki mağazadan?

Şu ürün nasıl sizce?

http://www.bestbuy.com/site/insignia-portable-wireless-speaker-red/5496201.p?skuId=5496201

Bence degmez. 25 dolara kadar olan diğer modellere de baktım hep uydur kıytır modeller var. 2-3 gün kalacaksa amazondan Tronsmart T2 sipariş geçin bence o fiyatlara çok daha iyi olur

• Amazondan TaoTronics Pulse X aldım çoook memnunum. Keşke daha önce alsaymışım dedirtti bana. O kadar bas senin nereden çıkıyor diye soruyorum arada bir. Film izleyeceğim zaman Samsung Uhd Tv'me kablosuz bağlıyorum sinema sistemi niyetine kullanıyorum. Şiddetle tavsiye edilir Pulse X

Ses seviyesi gayet yeterli ve temiz. Tek başına masa saati alacaklar için diğer özellikleri ekstra olmuş oluyor Bende gördükten sonra alan arkadaşlar oldu herkes memnun.

• Hocam merhaba,
    50$ a 2 adet Tronsmart Element T2 alabiliyorum cekler ile.
    https://www.aliexpress.com/item/Tronsmart-Element-T2-Bluetooth-4-2-Outdoor-Water-Resistant-Speaker-Portable-and-Mini-Speaker-Black/32799503721.html

2 adet olunca tasimasi biraz sorun olabilir. Tek bir ürün mü almali acaba.

Bir öneriniz varmidir bu fiyatlarda?
    Tesekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.