Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.098
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bluetooth Hoparlör Fırsatları!
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    İndirime falan giriyor mu hocam yoksa bu fiyatlarda mıdır her zaman?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pulse x tarafima ulaştı cok begendim. Ses kalitesi cok guzel ve temiz ses veriyo. Alacaklara tavsiye ederim

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    27-28 $ dolar falan gördüm en düşük. Dediğim gibi ihtiyacım olsa direk bundan alacağım.
  • Clavinetjunkie ninn kanalındaki Minirig mini hoparlör incelemesine baktım da gerçekten çok hoşuma gitti o boyutta öyle bir kalite , ergonomi ve ses gücü orantısında üst nokta gibi yalnız fiyatı tuzlu baktığım kadarıyla ama çok hoşuma gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 21 Ocak 2018; 2:44:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Şu an Mifa A10 kaç dolar arkadaşlar merak ettim şu ürünü hiç aklımda yoktu ama uygunsa almak istiyorum 😄

su an 31 dolar yeni üyelikte 4 dolar kupon veriyor
    27 dolara alabilirsin.
  • Mihmander kullanıcısına yanıt
    Belki düşerse alırım hocam aciliyeti yok sağolun:)

• quote:

Orijinalden alıntı: mollamt

Altec Lansing IMW140 7$ + kargo 14 dolara geliyor

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B018CA1PBW/

Bende çıkan bu :(

• Arkadaşlar 2 gün sonra elektronik cihazlarda indirim başlıyormuş

https://sale.aliexpress.com/__mobile/2018_hotsale_m.htm?spm=a2g0n.home.home-carousel.2.600953805mbVp4

mifa 27.60 $ düşecekmis

Bir de sayfada 2 $ kupon veriyor ama ne için nasıl kullanılacak anlayamadım

• arkadaşlar Tronsmart Element Mega aldım, cuma günü teslim edildi, ürünü test ettim çok güzel bir ürün. basslar en yüksek seste bile bozulmuyor. alacaklara tavsiye ederim, sesi çok yüksek bu arada, son seste komşuları rahatsız eder o derece. ben dışarda dinlemek için aldım piknikte falan, hafta sonu %30 civarı dinleyebildim çok yüksek çıkıyor sesi bazen %40 yaptım. tavsiye ederim.
  • zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Evet baya pahalıymış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Mifa A20 yi 50$ a siparis gectim simdi😁

Select kuponlarina ek olarak saticiya mesaj attim bana indirim yap sayemde Turkiye'den bir suru musterin oldu diye, tamam abi hemen dedi

Hocam ürün geldikten sonra yorumlarınız bekliyorum. Şayet siz iyi derseniz 2 adet alabilirim stereo kullanmak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcyber

arkadaşlar Tronsmart Element Mega aldım, cuma günü teslim edildi, ürünü test ettim çok güzel bir ürün. basslar en yüksek seste bile bozulmuyor. alacaklara tavsiye ederim, sesi çok yüksek bu arada, son seste komşuları rahatsız eder o derece. ben dışarda dinlemek için aldım piknikte falan, hafta sonu %30 civarı dinleyebildim çok yüksek çıkıyor sesi bazen %40 yaptım. tavsiye ederim.

KARDEŞ SELAM,

https://tr.geekbuying.com/item/Tronsmart-Element-Mega-Bluetooth-Speaker-Black-388375.html

VERGİ ÖDEDİN Mİ,ÜSTTEKİ ADRESTEN Mİ GETİRTTİN?

• marseltalon M kullanıcısına yanıt
    2-3 gün oldu Türkiye'ye gireli, İstanbul Pim in keyfini bekliyoruz

Kayseri'ye geldiği anda şubeden aldırıcam yoksa 1 hafta da orda bekler. İnşallah ilk incelemeyi yaparım gelince

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

2-3 gün oldu Türkiye'ye gireli, İstanbul Pim in keyfini bekliyoruz

Kayseri'ye geldiği anda şubeden aldırıcam yoksa 1 hafta da orda bekler. İnşallah ilk incelemeyi yaparım gelince

Aslında aklımda Tronsmart element mega 'da var amma, Hele siz önce A20 incelemesini yapın ona göre karar vereceğim.
  • altunok74 A kullanıcısına yanıt
    herhangi bir vergi ödemedim, 08 ocakta kargoya verdiler 19 ocakta teslim aldım. Hollanda deposundan gönderdiler, baya hızlı geldi.
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Kaç gün oldu kampanya bitmiştir :)

• Mifa A10 12 günde geldi İstanbula burdaki arkadaşların dediği kadar varmış gerçekten fiyatına göre çok iyi ürün

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun hocam. Merakla bekliyoruz ilk izleniminizi ve sonrasinda da incelemenizi

Aslinda Şöyle bir Blog tarzinda site bile acsaniz çok iyi olur hocam

• Mega'dan 2 adet alınca eşleşme oluyor mu? stereo olarak kullanıma izin veriyor mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.