Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mifa A10 siparişi vericem de Anker Soundcare 2 en çok satılan ürün Aliexpresste burada fazla yorum göremedim Anker hakkında , kullanan var mı acaba Mifa'yla kıyaslandığında nasıldır ?
  • mcyber M kullanıcısına yanıt
    Bluetooth Hoparlör Fırsatları!
  • titanyus T kullanıcısına yanıt
    peki bende niye böyle çıkmıyor anlamadım. bu fiyat olsaydı hiç kaçırmazdım zaten.
    siz linke baktınız mı peki ya da bu ürünün linki var mı?
  • titanyus T kullanıcısına yanıt

o sizin gönderdiğiniz satıcı Türkiye'ye göndermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: titanyus

Hem 2. el hem de Türkiye gönderimi yok...

O fiyat olsa burda havada karada kapışılır o ürün..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    koskoca AMAZON ikinci el neden satarki :) :)
    aynen, yoksa ben Tronsmart Element Mega alırmıydım. Ama Mega 'da iyiymiş ya, internette yaptığım incelemelerde ve youtube'deki incelemelerde gayet iyi gördüm, ses kalitesi gayet iyi, basları da iyi. cihaz hızlı şarj oluyor bu arada 5v 2.0 a desteği var.
  • Mifa A10 satan var mı arkadaşlar? Aliexpress'ten alıp beklemektense, hasarsız-sorunsuz cihazını elden çıkarmak birisi varsa temin etmek daha iyi olacak benim için.
  • quote:

Ozaman doğru ürünü almışım benim için bas önemliydi.Teşekkürler.

Pulse X, tam Bass Head diye tabir edilen kitleye göre hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

Mifa A10 satan var mı arkadaşlar? Aliexpress'ten alıp beklemektense, hasarsız-sorunsuz cihazını elden çıkarmak birisi varsa temin etmek daha iyi olacak benim için.

Önceki sayfada Xiaomi MDZ-15 ile karşılaştırıp beğenmeyen bir arkadaş vardı, ona mesaj atın isterseniz. Beğenmediğine göre satmayı düşünebilir gibi.
  • Mifa A10'la ilgili bir derdim var.

Bluetooth, aux ve cihaz fark etmeksizin bir şekilde bağlıysa rahatsız edici bir cızırtı var. Önceden yoktu bu. Çevredeki kablosuz aletleri temizledim, elektrikten yalıttım, hafıza kartı taktıp denedim çözüm bulamadım. Dikkatli dinleyince müzik+cızırtı duyuluyor.

Mifa A10'da dipten gelen cızırtı sorunu yaşayan oldu mu ya da çözümü var mıdır?

Boştayken çıkan ses:https://1drv.ms/u/s!Am9wx6CUFJmTlbkzNJfLs8sAER6NmA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oy vermeyi düşünmüyorum. -- 17 Ocak 2018; 23:44:40 >
  • quote:

koskoca AMAZON ikinci el neden satarki :) :)

Amazon değil Amazon'daki satıcılar satıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mcyber

aynen, yoksa ben Tronsmart Element Mega alırmıydım. Ama Mega 'da iyiymiş ya, internette yaptığım incelemelerde ve youtube'deki incelemelerde gayet iyi gördüm, ses kalitesi gayet iyi, basları da iyi. cihaz hızlı şarj oluyor bu arada 5v 2.0 a desteği var.

Onu ben de aldım dayanamadım

İncelemelere baktıktan sonra o fiyata fazlasıyla değeceğini düşünüyorum. Tronsmart T6 dan bariz daha güçlü görünüyor. 40 Watt olmasa da Ses Gücü olarak Charge 3 e denk bir ürün diye düşünüyorum tabiki bass lar o kadar yok.

youtube'deki bütün element mega videolarını izledim, charge 3 ile kıysalaması da var hem iç hem dış mekan, ben pek fark görmedim sadece baslar biraz daha ön planda charge 3 de. bunda tiz ve bas gayet dengeli ve kaliteli ve yüksek bir ses çıkıyor.
    Hocam tronsmart megayı ne kadara aldınız?

• Xiaomi MDZ-15-DA 'ye nedense fazla değinilmemiş, harika bir ses veriyor tam bir fiyat performans canavarı. Bu böyle ses veriyorsa jbl nasıl verir diye bir tane de flip 4 aldım, açıkçası aradaki fiyat farkı kadar bir fark göremedim, yanlş anaşılmasın filip 4 gayet iyi fakat fiyatları karşılaştırılınca Xiaomi MDZ-15-DA gerçekten inanılmazmış kocaman bir aferin bu çinliye.
  • ubeceren kullanıcısına yanıt
    Mifa a10 kullandiniz mi hic.kiyaslama yapabilirmisiniz

• Altec Lansing IMW140 7$ + kargo 14 dolara geliyor

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B018CA1PBW/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mollamt -- 19 Ocak 2018; 2:47:17 >

• ubeceren kullanıcısına yanıt
    ben 39,99 dolara aldım. ama şuanda 45,99 dolar. ama takip edin düşüyor fiyatı 39,99 oluyor arada.
  • Şu an Mifa A10 kaç dolar arkadaşlar merak ettim şu ürünü hiç aklımda yoktu ama uygunsa almak istiyorum 😄

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.