Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.376
Cevap
159
Favori
616.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
53. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    boss kapisindan biraz uzakta bas çagri çanina..boss larin sisli perde gibi tam girisinde aktif olmuyor çagri çani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 15 Mayıs 2020; 22:48:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğru çıkarsa ortalık karışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: itsclobberintime

Doğru çıkarsa ortalık karışır
    Şu oyunu 60fps oynamayı o kadar çok istiyorum ki anlatamam, umarım haber gerçektir.
  • Ben de PS4 Proda 4 5 defa bitirdim. Kendisi ilk soulsborne oynumdu ve acayip keyif almıştım oynarken. Proya özel yama çıkmaması beni üzmüştü bazı yerlerde fps düşmeleri hissediliyordu ve bence oyuna etki de ediyordu. Umarım doğru çıkarda 60 fpsde bir de pcde bitiririm.
  • Ne zaman böyle haberler çıksa çoğunluğunda doğru çıkıyor anladığım kadarıyla yeni nesile 4k'a güncellenmiş bir Bloodborne getirecekler hazır tekrardan yapmışken PC'e çıkaracaklar gibime geliyor.
  • Horizon'da böyle çıkmıştı oyun haberlerinde ve doğrulanmıştı. Sırf şu oyun ve Spiderman için PS4 pro alınır. Valla umarım haber doğrudur ne kadar çıkarsa çıksın basar parasını alırım. İnanılmaz güzel havası var oyunun. Diğer souls oyunlardan daha keyifli gelmişti bana (izlerken).
  • Güzel haber. Deneyim etmeyen PC oyuncuları için souls serisi içerisinde en iyisi bile denebilir. Umarım yeni nesile de güncellemeyle gelir.
  • Çıkacağını varsayıyorum, ki 5 yıllık oyun artık bir değeri yok. PS'nin en çok satış yaptığı yerlerde PS Now aktif zaten, oynamak isteyen o şekilde de tüketti oyunu. Ancak sorun şu, Sony'nin bu hamlesi Hermen Hulst'un dediği gibi "PC oyuncularının PS'de ne kaçırdığını göstermek" mantığında ise bu iş Sony'nin elinde bir güzel patlar. PC tarafındaki insanlar, "Bu oyun PC'ye çıktıysa diğerleri de gelir." düşüncesine sahipler, adam birkaç yıl bekler yine de almaz konsolu.
  • God Of War da gelecek daha :)

• PC ye çıkıyorsa niye alayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PS ekibinin bir tarafı kalkmış iyi 2-3 oyunları var diye millet PS neler kaybediyor görsün istiyoruz demişler .
    Çıkacak oyunlar da biri Herozon diğeri çıkarsa Bloodborne.
    Adamlar PC'de hangi oyunlar var nasıl bir seviyede haberleri yok.
    2-3 oyunları var diye bir şey kaybediyoruz sanıyorlar.

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsunuz. PC’ye nasıl olsa çıkaracaklar, 2-3 yıl artık ne kadar zaman olursa beklerim almam düşüncesinde çok fazla oyuncu var gerçekten. Madem öyle PC tarafına geçer, artık konsol almam nasıl olsa getirecekler oyunlarını diyen bir kesim de olacaktır.

• İyi kötü PvP'sine girip çıkardım ara sıra,eğer pc tarafına çıkarsa Bloodborne benim için tam anlamıyla biter.
    Online'ı bu haliyle bile sorunlu olan oyun artık hepten kendi fişini çeker.

• Kaç tane 500 level karakterim vardı, en çok zaman harcadığım oyun Destiny 2 ile birlikte. PC'ye gelirse 60 FPS veya FPS kilitsiz 144+da ilk günki heyecanla yine alır oynarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 22 Mayıs 2020; 2:48:3 >
  • Net şekilde en iyi ps4 exclusive ama pc için de çıkmalı. İnsanlar oynamadikları için ds yi daha iyi sanıyor.

Bu arada ds de candır ama bb çok başka gerçekten.

• Arkadaşlar uzun süredir oynamıyordum.Bugün tekrar yükledim oyunu, fakat devam et seçeneği çıkmıyor.Kayıt gözükmüyor.Ne yapmam gerekiyor daha önce karşılaşan varmı

• birkac ay sonra tekrar girdim bloodborne,acmadigimiz birkac zindan kalmisti,hatta acipta bozulmuştu sonradan online da bir zindan,üşendim pelte melte bilmem ne malzeme toplamaya nedense..yine de simdiye kadar gordugum oyunlar icinde baska bir havasi var..guzel oyun..butun seruven geldi gecti gozumun onunden oyuna girince

• dante06 kullanıcısına yanıt
    Hocam silip tekrar yüklediğinizde oyun arka planda kayıtlı verileri indiriyor diye duymuştum. Oyununun ana menüsünde açık 1 saat bekletmeyi deneyin.

• oguzhangursoz123 O kullanıcısına yanıt
    Deneyeceğim hocam teşekkür ederim

• Oyunu bugün ilk defa açtım, uzunca süren bir karakter oluşturması vardı, onun geçip sözleşme başladı. Hemen öldüm, sonra kabusta mıydım bilmiyorum, bahçe gibi bir yerdeyim iki tane kapı var ama kapılar açılmıyor hep uyarı veriyor sıkışmış vs. diye. Oyuna alışması zor mu? Çok çok aşırı oyun oynayan biri değilim, genelde beğendiğim oyunları uzun bir süre oynarım. The Witcher, RDR, The Last of Us falan alıp çok uzun süreler oynamışımdır, becerebilir miyim bu oyunu.

• 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.