Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (791. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.373
Cevap
159
Favori
616.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maicole

Oyunu bugün ilk defa açtım, uzunca süren bir karakter oluşturması vardı, onun geçip sözleşme başladı. Hemen öldüm, sonra kabusta mıydım bilmiyorum, bahçe gibi bir yerdeyim iki tane kapı var ama kapılar açılmıyor hep uyarı veriyor sıkışmış vs. diye. Oyuna alışması zor mu? Çok çok aşırı oyun oynayan biri değilim, genelde beğendiğim oyunları uzun bir süre oynarım. The Witcher, RDR, The Last of Us falan alıp çok uzun süreler oynamışımdır, becerebilir miyim bu oyunu.
    Becerebilirsin.

Oyunun bir kırılma noktası var. O ilk bossu level atlamadan (ki oyun sana izin vermiyor ilk bossa kadar) geçebilmen gerek bu muhteşem dünyayı tadabilmen için.

Bloodborne souls serisine göre daha kolay esasen. Çevreyi didik didik gezmen gerekiyor. Kilitli deiğin kapıların hepsini kısım kısım açacaksın. Harita sisteminin ne kadar muazzam olduğunu ancak açık olan yollardan ilerleyerek öğrenebilirsin.

Good hunt :)

• 1 saat belki daha fazla uğraştım oyun başında hemen çıkan boss mu, canavar mı ne ise geçmek için yok olmadı. Kapadım makineyi, bir kere de daha denerim, sonuçta rahatlamak için oynuyoruz sinir olacaksak zorlamanın mantığı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

1 saat belki daha fazla uğraştım oyun başında hemen çıkan boss mu, canavar mı ne ise geçmek için yok olmadı. Kapadım makineyi, bir kere de daha denerim, sonuçta rahatlamak için oynuyoruz sinir olacaksak zorlamanın mantığı yok.
    Merhaba tekrar.

Bırakma. Geçersin. Hadi bir tüyo vereyim. Oyunda uzun tüyleri olan yaratıklar alevden etkilenir. İlk boss da bol tüylü bir arkadaş :D Pes etme. Biraz dikkat biraz odaklanma, yaparsın mutlaka.
  • Zamanında bitirmiştim, arşiv de şöyle 3 adet görsel buldum buraya da atayım hatıra kalsın. Spoiler içine aldım yer kaplamasın, isteyenler buyursun baksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

Merhaba tekrar.

Bırakma. Geçersin. Hadi bir tüyo vereyim. Oyunda uzun tüyleri olan yaratıklar alevden etkilenir. İlk boss da bol tüylü bir arkadaş :D Pes etme. Biraz dikkat biraz odaklanma, yaparsın mutlaka.

Alıntıları Göster
    https://www.youtube.com/watch?v=DDUoThbcS-A&feature=youtu.be

Bu video ile geçtim şimdi, inşallah alışırım oyuna.

• Şimdi de 40 dakikadır baltalı ve ateşli adam var onu geçmeye çalışıyorum. Bu oyunda karşına çıkan her şeyi öldürmek bu kadar zor mu?

Denemeye devam, ama bu gidişle bu oyun Witcher 3’ü baştan bitirtir bana.

• Enis bir video yapmış. Ben de aynı kafada baktığım için bir türlü ısınamadım bu tip oyunlara.

• maicole kullanıcısına yanıt
    boss deyince cleric beast'te takıldın zannettim, daha sıradan bir mob'u bile kesemiyorsan hiç devam etmesen daha iyi derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rampage

boss deyince cleric beast'te takıldın zannettim, daha sıradan bir mob'u bile kesemiyorsan hiç devam etmesen daha iyi derim ben.
    Sildim zaten oyunu gerek yok, güzel bir oyun olduğunu biliyorum, ama beceremedim saatlerce uğraşmamın mantığı yok. YouTube videoları izlenerek de oyun oynanmaz paso, rdr online’a devam.

Kesme falan yok ki, ben hep tek elle takılıyordum, öldürüyorum baltası mı silahı mı ne yok oluyor ki alamadan. hiçbir silah yoktu, çıplak el sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 6 Haziran 2020; 23:54:32 >
    Tek bir şey soracağım.?
    Bu oyunda ölüp Avcının Rüyasına hiç gittin mi?
    Anladığım kadarıyla gittin fakat ufak bir noktayı kaçırmışsın gibime geldi de?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 7 Haziran 2020; 3:37:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Kendisini aklıma estikçe aratıp ne tür içerikler paylaşmış diye bakar dikkatimi çekenleri izlerim.Bu konuda kesinlikle çok ön yargılı ve söylendiğinde "kendince" kalın duvar etkisi yaratan argümanların arkasına saklanıp "Soulsborne" türünü hep aynı mantık ile eleştirir. Eleştirisinin ne kadar abartı ve sıradan olduğunu Dark Souls 3'te ki Winged Knight(videodaki şişman canavar)için söylediklerinden anlayabilirsiniz.

Ama Bloodborne'u bitirmiş olmasına sevindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 7 Haziran 2020; 3:43:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Tek bir şey soracağım.?
    Bu oyunda ölüp Avcının Rüyasına hiç gittin mi?
    Anladığım kadarıyla gittin fakat ufak bir noktayı kaçırmışsın gibime geldi de?!
    Evet gittim tabi, oradan envantere girince balta bir tane daha silah gözüküyor ama kullan aktif olmuyordu, rüyadan çakınca da hep arkam boştu, üçgene basınca alacak bir silah yoktu.

Çok basit şeyi kaçırdım ya da beceremedim sanırım, bir de oyun da ne yapacağını kendin buluyorsun herhalde. GTA gibi şuraya git, şunu yap tarzı oyunlar alıştıktan sonra bunlar zor geliyor.

Cidden adına çok üzüldüm. Belki silahı envanterine ekleyip kullanabilsen,çok farklı ve güzel bir deneyimdi diyip oyunu çok rahat bitirecektin.

Çıplak el ile yine 40 dakika iyi dayanmışsın.

Eğer oyunu yükler tekrar şans verirsen bana özelden yaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Cidden adına çok üzüldüm. Belki silahı envanterine ekleyip kullanabilsen,çok farklı ve güzel bir deneyimdi diyip oyunu çok rahat bitirecektin.

Çıplak el ile yine 40 dakika iyi dayanmışsın.

Eğer oyunu yükler tekrar şans verirsen bana özelden yaz.
    Yükleyebilirim, hep evdeyim. Tamam aklımda bulunsun, kullanıcı adınızı kaydedeceğim bir yere teşekkürler.

• oyunun en gicik ozelligi ozguven geldiginde çat çut kesip giderken hic ummadigin yerde kafana baltayi yedirmesi

• quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

oyunun en gicik ozelligi ozguven geldiginde çat çut kesip giderken hic ummadigin yerde kafana baltayi yedirmesi
    Hocam ps4 slim var bende eski aldigim zaman oyun gozumu cok rahatsiz etmisti bir akicilik yoktu fps adina hala boyle mi

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    bizimde ps4 slim cihaz,ben hic rahatsiz edici birsey yasamadim.oyunda..gecen yil almistim bloodborne..

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Çan calinca yardima gelen oluyor mu artik oyunu oynayan cok azalmistir cunku

Belirli bir level aralığına ulaşınca pek gelen giden olmuyor maalesef ki normalde de pek oynayan kalmadı oyunu.Oynasada co-op için oyuna giren pek fazla kişi kalmadı.

level yuksek olunca sikinti oluyomus eslesmede galiba son zamanlarda cok bekletiip gelen giden olmuyordu zindanlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 17 Haziran 2020; 2:36:9 >
  • 
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.