Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Neco. Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
17.377
Cevap
159
Favori
616.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: westberlin

Hocam bu molotof kokteyl falan hızlı kullanıma alıyorum fakat hangi tuşla direk atıyor bulamadım. Bir de bu avcının rüyası sanırım, kendimizi geliştirdiğimiz yere check point noktası dışında hızlıca nasıl gidebiliriz. Örneğin 4000 küsür puan yaptım, ölürsem hepsi gidecek hızlıca oraya gidip puanları kullanıp geri kaldığımız yere dönebiliyor muyuz

hızlı kullnanma tuşu kare
    kilitlendiğin moba doğru atar kilitli değilsen karakterinin yüzünün baktığı yere doğru atar.
    alt ok tuşu hızlıa atadıkların arasında sırayla değişim yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

Dlc ile gelen Güm çekici bu mekanda çok işe yarıyor, tavsiye ederim burasını kan yankısı kasmak için ideal bir yer. 3 ay rünü nü takıyorum 1 kerede 100.000 kan yankısı geliyor :)

Hocam whirligig saw daha iyi tek atıyor r1 hepsine, bende sadece 1 tane ay rünü var o yüzden 13bin civarı veriyor tek seferde siz ng+ da falanmısınız acaba ?

bu da benim yöntemim hocam

O videoda ay rünü takılı olmayabilir oyuzden az veriyordur..

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    Videoyu ben çektim hocam 1 tane ay rünü var sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

Dlc ile gelen Güm çekici bu mekanda çok işe yarıyor, tavsiye ederim burasını kan yankısı kasmak için ideal bir yer. 3 ay rünü nü takıyorum 1 kerede 100.000 kan yankısı geliyor :)

Hocam whirligig saw daha iyi tek atıyor r1 hepsine, bende sadece 1 tane ay rünü var o yüzden 13bin civarı veriyor tek seferde siz ng+ da falanmısınız acaba ?

bu da benim yöntemim hocam

Aslında benim yayinladigim video eski ben şimdi NG+ ile başladım balta ile 3 ay rünü ile bir seferde 100.000 alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypto81 -- 20 Mart 2018; 10:37:32 >

• Draconic D kullanıcısına yanıt
    valla ben de oyunun pek ustası değilim ama kesin satın aldıysanız bu şekilde olmalıydı.. belki de bir bug oluştu.. aklıma başka bir şey gelmiyor ama belki başka bir bilen yazar diye öne çıkarayım mesajı..
  • Nicolae kullanıcısına yanıt
    Avcının rüyasındaki ulaklardan anahtar alman lazım kardeşim 10bin kan yankısı karşılığında sonra üst tarafta büyük demir kapı var onu açınca çan çalabilirsin
  • 2 sene önce oynamıştım NG+ başlayıp bırakmıştım sonrada oyunu satmıştım plus ile verince devam ediyorum kaldığım yerden ve çok üzgünüm ki diğer 2 sini nerden bulduğumu hatırlayamıyorum belki YouTube da bulabilirsiniz nerelerde olduğunu, ay rünleri hem normal hemde derin yara saldırısı ile verilen kan miktarını arttırıyor 3 olunca daha fazla kan veriyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypto81 -- 20 Mart 2018; 14:0:32 >
  • westberlin kullanıcısına yanıt
    Malesef mesajınızı simdi gördüm. Yardım edebilecek bir durum olursa yardımcı olmaya çalışırım ancak ben de “amatör bir bloodborne’cuyum :)” . Oyuna tam olarak hakim degilim şuan :)

Oyunda ne yazık ki harita yok. Köpek vari canavarlar arkasinda bir dev ve onun yanında 2-3 tane karga var. Onların hemen ardında da 1. Boss var. Onu Kesip yolunuza devam edin. Boss’u kestikten sonra 1 lamba daha yakacaksanız boss’un yaninda.

Şu tarz seri videolar size rehberlik edebilir. Bakmanızı öneririm :

https://youtu.be/OP60gqNyrAU
  • Ne oyundu be ilk zamanlar kalabalıktı çok çan çalıp kesiyorduk ortalığı sıkışınca hala tadı damağımda oyunun okadar.keşke bunun ikincisi çıksa
  • valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    Sağolasın Serhat abi akşama yapayım dediğin gibi
  • Hatırladığım kadarıyla varis rünü 1 tane, ay rünü 3 tane.
  • Sorular hemen cevaplanıyor bu bölümde xboxta olsa cevap falan gelmezdi. Oyuna yeni başlayan arkadaşlar yardımlaşma için ekleyebilir psn: mvlt42
  • İlk bosa geldim çan çalmam gerekiyor mu nasıl çalınıyor hic bilmiyorum yardımcı olurmusunuz.
  • Oyun bağımlılık yaptı, dün sabah 6'da uyudum. 2.boss'u kestim(şu peder olan), şimdi de kilisedeyim. Oyun dinamiğine alışınca eğlenceli oluyor.

Benim gibi yeni olan arkadaşlar eklerse beraber kasabiliriz, geceleri oynuyorum CoastStrike kullanıcı adım. Ayrıca Diablo 3'te oynayabiliriz ekleyen arkadaşlarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westberlin -- 20 Mart 2018; 18:52:24 >
  • Nicolae kullanıcısına yanıt
    Rica ederim kardeşim istersen oynarız ben oyundayım şimdi :)
  • westberlin kullanıcısına yanıt
    Beraber oynamak isterseniz ekleyin hocam oyundayım psn valley4891
  • valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    Ekledim hocam, genelde geceleri oynuyorum.

Edit: Valley hocam efsane bir kesim yaptık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westberlin -- 21 Mart 2018; 6:7:3 >
  • Sonthor kullanıcısına yanıt
    Çan çalmadan da alabilirsiniz ilk bossu. Çan çalarsanız sezgi puanınızdan 1 puan düşer ve Baska bir oyuncu size yardıma gelir. Daha kolay geçerseniz ilk bossu
  • Çevrimiçi oyunda bütün hikayeyi mi co-op oynayabiliyoruz yoksa sadece bossları kesmek zamanında mı oynanbiliyor?
  • tayo3327 kullanıcısına yanıt
    diyelimki bir boss u kestin yeni bir mekandasın çanı çalarsın adam senin yanına gelir ilerlersiniz taki yeni bir boss gelip onu kesene kadar kestikten sonra çağırdığın adam gider..
  • 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.