Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.377
Cevap
159
Favori
616.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Omu atan ordamı . Onu bir kere öldürmem yeterli mi

Nerde olduğunu görebilmem için YouTube’a ne yazmam gerek işteyim .d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannesz61 -- 22 Mart 2018; 9:47:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cannesz61 kullanıcısına yanıt
    Göz var orada lord of the ringsteki kule gibi düşün göz seni gördükçe çılgınlık geliyor. O yukarıda çıkan barın yavaş dolması için de çılgınlık direnci şeyler giyebilirsiniz. Çok uzun bi mesafe değil zaten ama siz lambadan sonra sola devam etmeniz lazım sağda kısa yol var açmadan bir işe yaramaz sağ kısım. Kuledeki göz öldürülebiliyor mu emin değilim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Ben o sağdaki lambayı açtım. Bi işe yaramıyor dediğiniz gibi sürekli damage yiyorsunuz . Teşekkürler bilgi için

• oyunu ilk çıktığında kutulu olarak alıp zor geldiği için hemen geri satmıştım. Yıllar sonra dün yine başlayım dedim daha ilk bosa gelmeden kaç defa öldüm. oyunu bitirmek istiyorum ama bana göre değil sanırım sabırlı bir oyuncu değilim öldükten sonra en baştan başlaması beni çok sıkıyor onca yaratığı tekrar öldürmek zorunda kalıyorum bana yol gösterecek olan varmı ne yapmam lazım nasıl bir yol izlemeli ölmekten bıktım çümkü ilk bosu bile geçemedim oraya gelemedim bile dün akşam...
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    İlk boss a kadar olan bir rehber vardı youtubeta oldukça faydalı oluyor. Alışma meselesi aslında alıştıktan sonra çok zevk alıyosunuz

• mvlt42 kullanıcısına yanıt
    Heralde oyundaki en kolay boss. İlk defa bir bossu hiç ölmeden, sinir stres sahibi olmadan geçtim.

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    https://amp.reddit.com/r/bloodborne/comments/3w096e/the_arcanist_cookbook/

Holy moonlight sword var dlc silahı. L2 yetenekleri de güzel. Üstteki linkte detaylı şekilde arkana buildleri açıklanmış. İngilizce ama.

• Merlinin kazani'nin tam çözümü var youtube da.. opsiyonel bolgeleri bile tek tek yapiyor. Arada bazi esyalari kacirdigi oluyor ama %95 oranda cok iyi. Ben o çözümle birlikte gidiyorum diyebilirim. Suan 65lvl.im dun kabus hududunu bitirdim. (Opsiyonel bolge ama cok fazla kan tasi ve rune var)

Takilan arkadaslara ciddi oranda tavsiye ederim.

Not 1: cozumdeki arkadas bence baya iyi oyuncu. Bosslarda öldüğünü hatirlamiyorum. Taktikleri falan guzel. Oyunun basinda aldigi testere ile gidiyor. Hic degistirmedi silah.

Not 2: ben de ilk 2-3 bossta cok zorlandim ama simdi alisinca daha rahat gidiyor (bazi bosslarda çan destegi aliyorum.. tek basima kesemiyorum bazen ;) )

Not 3: bosslarda top kullanmanizi tavsiye ederim.. ciddi hasar veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_shiwa -- 22 Mart 2018; 12:26:39 >
  • Not Today! kullanıcısına yanıt
    Bakıcam rehbere. Şu ludwig i kesebilirsem düşünüyorum o silahı bakalım. Hergele baya zorluyor

• Not Today! kullanıcısına yanıt
    Bende goty versiyon var . Bu silahı acaba nerden buluyoruz

Dlcdeki ilk boss u kestikten sonra lambanın yanında boss un kafası oluyor. Onu öldürünce silah düşüyor

• 2-3 gündür forumdan arkadaşlarla bayağı ilerledik. Dün tek kasayım dedim, örümceği geçtikten sonraki bölümdeyim, şu cadıların zil çalıp ölen yaratıkları geri canlandırdığı bölüm. Bayağı ilerledim 3 tane çocuk gibi avcı olan yere geldim, bunlara gücüm yetmeyince kaçayım dedim, kaçarken garip garip yerlere geldim :/ Elektrikli dev bir kurt boss'u çıktı karşıma onu kestim, sonra başka bir boss çıktı, kendimi eski Yharnam'da buldum. Norml ilerleyişten çıktım sanki.

• Normal ilerleyişten çıkmışsın evet ama zararı yok yankı kasmış olmuşsun işte ekstradan. O elektrikli kurt bossu kestikten sonra arkasındaki kapı zaten kana susamış bilmemne gibi bi kız var oraya bağlanıyo olması lazım . Heryer bağlantılı zaten lambalardan dönersin.
    @westberlin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesaboogie -- 22 Mart 2018; 17:59:43 >
  • Tekrar bu rehber için teşekkür etmek isterim. Sorum ise : Rehber de covenantlarla ilgili kısımı okudum. Üç tarafın ikisine katılmadan armor ve silahlarını alabildiğimizi öğrendim. Yalnız Cainhurst Vilebloods (Habiskanlar) da katılmak zorunlu mu? Armor setlerini alabilmek için?
  • Aynen o kana susamış bilmem neyi de kestim :) işin garibi 3 tane çocuk tipli avcıyı kesemedim, onlara bulamıyım derken 2 tane büyük yaratık kestim.

Edit: kana susamış yaratığın kestiğim yerse kadeh aldım bir tane, sanırım avcının rüyasındaki ayin açılıyor bu şekilde. Gireyim mi bu ayine, ne oluyor ayin olayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westberlin -- 22 Mart 2018; 18:4:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

Aynen o kana susamış bilmem neyi de kestim :) işin garibi 3 tane çocuk tipli avcıyı kesemedim, onlara bulamıyım derken 2 tane büyük yaratık kestim.

o 3 tane veled-i zina Yahargul'da.
  • westberlin kullanıcısına yanıt
    O üç avcıyı lambanın oraya çek duvara sıkışıyolar duvarın arkasından vurabiliyosun. Oranın en aşağı katında merdivendrn inince bi kafes var kapı kapanıyo tam onlar girmeden kapıyı kapat diğer tarafından kes. En kolay yolu öyle ben kesemedim başka türlü

• Oyun çok zorlaştı arkadaşlar Mergo’s kabus felan geldim oralara ama can potu çıkmıyor sürekli yankı harcıyorum . Çile çekmeye başladım . Bıraksammı ne dersiniz

Zorlaniyorsan ekleyebilirsin dostum yardima gelebilirim. Oyun cok guzel pes etme goty surumu varmis elinde daha dlc var orda ne yapacaksin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Pes etmeyin hocam. Ben de mağazadan alıyorum potu.

https://youtu.be/ZJdv2qWD64U

Bu videodaki gibi farm yaparsanız 5 seferde(el alışınca 10 dk sürüyor 5 sefer) 120 potluk para çıkıyor. Ben böyle farm yapıyorum azaldıkça. Ay rünü ile yapın bunu daha fazla yankı gelsin. Tek seferde 17bin geliyor 1 saatte uğraşsanız sırf buna 540bin kan yankısı eder. Oldukça iyi bence

• 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.