Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (706. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.372
Cevap
160
Favori
616.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğru oyun sonu görmeden girmek mantıklı ama dlc zorluğu da abartılıyor baya bi. En az 80 100 levelle +10 bi silahla gitmek ve daha dikkatli oynamak gerekiyor. Zor denilmesinin sebebi de ana oyundan farklı tip ve alışılmadık haraketlerle saldıran yaratıklarla dolu olması. Onlara da alıştıkça dlc de ana oyun gibi akıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonthor kullanıcısına yanıt
    Oyunun temel maddesi hocam

Oyunda ilk bossla karşılaşınca Avcı’nın rüyasında bir tas bebek var o uyanıyor ve orada yankılarla level atlıyorsun ayrıca silah geliştirmesi ve tüketilebilir malzemeler alabiliyorsun internetten bakabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, ludwig'in kutsal kılıcını nasıl elde edebilirim? Çok kısa bir tarifte bulunabilir misiniz?

Bonus : Bir de cruel fate karakter açtım. Arcane oynamak istiyorum.

Aşağı da yazdığım buildi kasmaya başladım. Arcane build olarak efsane bir build öneriniz var mı ? Kurdu kuşa av olmayalım:) İşin ustalarından tavsiyeler rica ediyorum.

The Blood Saint's Arsenal Saint Sebastian

A.K.A PSN: resident_evil545 Waste Of Skin Threaded Cane Level 120+ Health 40-50+, Stamina 30+, Strength 25+, Skill 40+, Bloodtinge 20+, Arcane 40+

Clothing: As far as this goes, it has to be clothing that is church related, so black Church set, white Church set, Father Gascoigne's set, or the Choir Set. but it's just what i recommend, the rest is really up to the user's Bidding.

Weapons: Threaded Cane (10+) will bring you a long way in combat, and for all of those fashion-Borne fans out there, you may rejoice. the Repeating pistol (at least 6+) will be a great accomplice to the cane. as for the secondary weapons. Ludwigs Holy Blade (9+) will do it justice. just stick with the great sword form and you should be fine. and for a little extra fire power, use the cannon (at least 7+).

Hunter tools: A Call Beyond, Choir bell

Runes: Great Lake tier 3, clockwise metamorphosis tier 3, Anti-clockwise metamorphosis tier 3.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeishammy -- 19 Mart 2018; 20:29:35 >

• Beyler öle öle bir hal oldum ama alıştım sayılır, fakat amacım ne onu çözemedim. İlk kayıt yerine geldim, öldükçe oradan başlıyor. Sonrasında bayağı ilerledim ve bir kapı açtım, o ilk check point noktasının yanındaki kapıymış. Şimdi bir tarafa gidiyorum kafes içinde kurt gibi yaratıklar var, bir tarafa gidiyorum mahzen gibi ıslak zeminli sürünen yaratıkların olduğu bir yer, hatta ilerde tünel içinde büyük bir yaratık var ama maçam yemez diye ona bulaşmıyorum. Dolanıyorum ediyorum, geleni gideni kesiyorum sonra da ölüyorum ve aynı yerden başlıyor. Bir defa öldüğümde taş bebeğin yanında uyandım, canlandı falan. Şimdi ben nereye gideceğim? Amacım ne? Kestikçe mi level atlıcam otomatik, yoksa o taş bebeğe mi gitmem lazım?

Oyunun dinamiğine alıştım ama işte bir de ne yapacağımı anlasam.

• 3 gündür akılsız örümceği geçemiyorum

• westberlin kullanıcısına yanıt
    Siz şuan 1. Boss’un etrafında dolanıyorsunuz. Bir köprüye giden yol üzerinde 2 tane köpek vari ( köpekten irice ve güçlü :) ) yaratığın ilerisinde 1 Boss var. Onu kesmeye gidin. Oyuna alışma ve yol bulma konusunda YouTube’da var olan tam çözümler yardımcı olacaktır ilk etapta. Sonrasi zaten geliyor.

• cannesz61 kullanıcısına yanıt
    Timeishammy kullanıcısına yanıt
    Ekle yardım edeyim. BunyaminTR

Kilise çekici kullanan varsa Esrarlı tipini buldum ( yıldız üçgen yıldız gem soketli). Aşağı pthumeru kök te 3. Derinlikte vrqsty99 glif kodunu girip bulabilir.

@Timeishammy yukarıda yazmıştım hocam bende arcane build kullanıyorum. O build te sıkıntı sadece call beyond kullanmak nedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 19 Mart 2018; 21:44:39 >
  • Not Today! kullanıcısına yanıt
    Ps plus yok aga saolasın yinede

• cannesz61 kullanıcısına yanıt
    Ozaman ya küçükleri öldür tek tek etraf açılsın yada uğraşma bekle bi boşluk bulunca 3 kere vur kaç tekrar aynısı. Arcane defansı en yüksek kıyafeti giy Koro seti gibi.

• westberlin kullanıcısına yanıt
    İlk boss u görüp/öldürdükten sonra level atlamaya başlayacaksınız ilk boss a gelmeden kazandığınız kanları aktaramıyorsunuz ya da insight sanırım ilk checkppint dediğimiz şu merdivenden çıkınca gelen yer adını yazsayddınız yardımcı olurdum. Bu arada harita anlatarak okunarak tarif edilemeyecek derece karmaşık sürekli daha önce gitmediğiniz yerlere gidip keşif yapacaksınız bir 2 kestirme / kestirme sayılabilecek asansör bulduğunuzda genelde o haritayı tamamlamış oluyorsunuz sonra bossa gidip kesip bir sonraki haritaya geçiyorsunuz kabaca mantık böyle. Tabi haritayı keşif yapayım derken bilmeden boss un olduğu yere gidip hazırlıksız yakalanıp öledebilirsiniz :)
    https://www.youtube.com/watch?v=881sG8VphiA bu video ilk boss un yerini ve nasıl kesildiğini gösteriyor. Adamın gittiği yerler sizde kapalıysa zaten yeterince keşif yapmamış demeksinizdir videodaki yerler açılınca bossa gir.

• quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

Dlc ile gelen Güm çekici bu mekanda çok işe yarıyor, tavsiye ederim burasını kan yankısı kasmak için ideal bir yer. 3 ay rünü nü takıyorum 1 kerede 100.000 kan yankısı geliyor :)

Hocam whirligig saw daha iyi tek atıyor r1 hepsine, bende sadece 1 tane ay rünü var o yüzden 13bin civarı veriyor tek seferde siz ng+ da falanmısınız acaba ?

bu da benim yöntemim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illusive Man -- 19 Mart 2018; 23:8:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

İlk boss u görüp/öldürdükten sonra level atlamaya başlayacaksınız ilk boss a gelmeden kazandığınız kanları aktaramıyorsunuz ya da insight sanırım ilk checkppint dediğimiz şu merdivenden çıkınca gelen yer adını yazsayddınız yardımcı olurdum. Bu arada harita anlatarak okunarak tarif edilemeyecek derece karmaşık sürekli daha önce gitmediğiniz yerlere gidip keşif yapacaksınız bir 2 kestirme / kestirme sayılabilecek asansör bulduğunuzda genelde o haritayı tamamlamış oluyorsunuz sonra bossa gidip kesip bir sonraki haritaya geçiyorsunuz kabaca mantık böyle. Tabi haritayı keşif yapayım derken bilmeden boss un olduğu yere gidip hazırlıksız yakalanıp öledebilirsiniz :)
    https://www.youtube.com/watch?v=881sG8VphiA bu video ilk boss un yerini ve nasıl kesildiğini gösteriyor. Adamın gittiği yerler sizde kapalıysa zaten yeterince keşif yapmamış demeksinizdir videodaki yerler açılınca bossa gir.

Delinin bilgisi itemini alarakta level atlanabilir illaki bossa girmek şart değil , bilginize.

• NERO76ERS kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocamda şimdi delinin bilgisini tarif etmek daha zor geldi yeni başlamış birine :)
  • 2.boss u kestikten sonra Katedral Semti lambasına geldim. Arkadaşı çağırmak için çan calacagim ama bir türlü kullanamıyorum. Neden olabilir ? Daha önceki bossu beraber kesmistik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kana susamış yaratığı öldürdüm ondan sonra nereye gidilecek dolaştım etrafı ama tek büyük bir kapı kaldı oda bir sembolle açılıyor diyor

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    O köpeğimsi 2 yaratığı da kestim, normal yaratıklardan biraz büyük şişman yaratıkları da kestik, hatta bir kere öldüğümde taş bebeğin yanında uyandım ve level atlama ekranı da geldi. Oyunda nerede olduğumu gösteren bir harita ekranı var mı? Ya da birazdan başlayacağım vaktiniz varsa eşlik ederseniz sevinirim

• Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Yav hocam o delinin bilgini dediğiniz şeyden de çıktı oyun içerisinde onu da aldım, hatta sanırım kullandım. Sağ üstte öldürdükçe aldığım puanın altında 1 yazıyor göz işaretinin yanında.

• quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

Arkadaşlar kana susamış yaratığı öldürdüm ondan sonra nereye gidilecek dolaştım etrafı ama tek büyük bir kapı kaldı oda bir sembolle açılıyor diyor

bu kastettiğiniz kapı eski yharnam'daki kapı mı yoksa katedral semtindeki kapı mı?

• Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Hocam bu molotof kokteyl falan hızlı kullanıma alıyorum fakat hangi tuşla direk atıyor bulamadım. Bir de bu avcının rüyası sanırım, kendimizi geliştirdiğimiz yere check point noktası dışında hızlıca nasıl gidebiliriz. Örneğin 4000 küsür puan yaptım, ölürsem hepsi gidecek hızlıca oraya gidip puanları kullanıp geri kaldığımız yere dönebiliyor muyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

Arkadaşlar kana susamış yaratığı öldürdüm ondan sonra nereye gidilecek dolaştım etrafı ama tek büyük bir kapı kaldı oda bir sembolle açılıyor diyor

o sembolu 10k yankı karşılığında rüyadan alabilirsin ve kapıyı açabilirsin amelia bossu orada
  • 
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.