Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (704. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.372
Cevap
160
Favori
616.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dlcde bulunan kutsal ay ışığı kılıcı çok güzel... lanetli ludwigi kestikten sonra alınan kılıç.
  • NERO76ERS kullanıcısına yanıt
    Normal Ludwig daha iyi lanetli olanından

Lanetlinin sadece görüntüsü güzel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Normal Ludwig daha iyi lanetli olanından

Lanetlinin sadece görüntüsü güzel

ben yetenek ve karengine yüklendim rakuyo,chikage silahlarını kullanıyorum bu ikisi gerçekten güzel silahlar..ağır silahlardan pek hoşlanmadım açıkcası..
  • Tabi kendi yeteneğinizi de bağlı ama ludwig oyunu kolaylaştırıyor 250 level bir avcı olarak bunu söyleyebilirim :) en önemli özelliği vurduğun herkesi dağıtıyor büyük moblar hariç

• Arkadaşlar labirente ki ateş eden köpeği nasıl gececeğiz yardım edecek var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirimlerde oyunun GOTY versiyonunu almıştım, pek vakit olmadığından az oynayıp satmıştım. Şimdi Plus mevzusundan indirdim tekrar, sıfırdan başlayacağım benim gibi yeni başlayacaklar varsa CoastStrike nickini eklesinler. Yalnız oyun hakkında bilgim sıfır haberiniz olsun :)

Not: İş ve çocuklardan dolayı gece oynayabiliyorum.

• Öncelikle rehber için çok sağ olun. Statları sıfırlama diye bir şey var mı?.
  • Timeishammy kullanıcısına yanıt
    Malesef yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kupaci kullanıcısına yanıt
    İşin zor her hareketini ezberleyip hatasız oynaman lazım. Yanında biri olsa da tek attığı içim farketmiyor.

• arkadaşlar silah ve level ve kıyafetler hakkında biraz yardım istiyorum oyunda 4 bossu kestim şuan
    heryeri didik didik ettim bir sürü item aldım

1- silah: axe ile başladım şuan +6 oldu. kullanımına alıştım. fakat hep aynısıyla sıkıldığım için bir tane daha geliştirmek istiyorum. ulaklarda satılanlara ek olarak ludwig sword, ve kıvılcımlı mace tonitrus var.
    varmı tavsiye edebileceğiniz bir silah onuda +4 filan yapabilirim.

2- Setler. yine bir sürü set topladım şuana kadar,
    ilk bölümdeki hunter set, ulaklardan aldığım cascoigne set, kilise seti, yharnam avcı seti, siyah yahar'gul seti, yanmış avcı seti vs.
    araştırdığıma göre setleri bölüme ve bosslara göre değiştirin diyorlar. fakat neye göre belirleyeceğiz bunları. mesela şimdi yeni mekan forgetten woods'a gideceğim burada hangisini giymem gerekiyor daha doğrusu hangi statlara önem vermek gerekiyor seti giyerken

3-karakter leveli: oyuna lone survivor olarak başladım şuan 44 leveldeyim.
    25: can 18 dayanıklık 22 kuvvet 15 yetenek 7 kanrengi 7 arkana
    şidmi yine internette love survivor ve axe için 40/30/30/25 yapın diyorlar ilk başta sizce nasıl olmalı ?

teşekkürler

• Selam herkese ,

Bugun 3. Boss’u kestikten sonra sagda solda dolanırken, daha önce karşıma çıkmayan bir yaratık karşıma çıktı. Gafil avlanıp ölduk. Ardından bir sinematik girdi ve kendimi “yahar'gul görünmez köy” denen bir yerde buldum. Bunun sebebi nedir ? Avcı’nın rüyasına da geri döneniyorum ? Gelen yaratıklar da güçlü. Baya stresli anlar yaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

arkadaşlar silah ve level ve kıyafetler hakkında biraz yardım istiyorum oyunda 4 bossu kestim şuan
    heryeri didik didik ettim bir sürü item aldım

1- silah: axe ile başladım şuan +6 oldu. kullanımına alıştım. fakat hep aynısıyla sıkıldığım için bir tane daha geliştirmek istiyorum. ulaklarda satılanlara ek olarak ludwig sword, ve kıvılcımlı mace tonitrus var.
    varmı tavsiye edebileceğiniz bir silah onuda +4 filan yapabilirim.

2- Setler. yine bir sürü set topladım şuana kadar,
    ilk bölümdeki hunter set, ulaklardan aldığım cascoigne set, kilise seti, yharnam avcı seti, siyah yahar'gul seti, yanmış avcı seti vs.
    araştırdığıma göre setleri bölüme ve bosslara göre değiştirin diyorlar. fakat neye göre belirleyeceğiz bunları. mesela şimdi yeni mekan forgetten woods'a gideceğim burada hangisini giymem gerekiyor daha doğrusu hangi statlara önem vermek gerekiyor seti giyerken

3-karakter leveli: oyuna lone survivor olarak başladım şuan 44 leveldeyim.
    25: can 18 dayanıklık 22 kuvvet 15 yetenek 7 kanrengi 7 arkana
    şidmi yine internette love survivor ve axe için 40/30/30/25 yapın diyorlar ilk başta sizce nasıl olmalı ?

teşekkürler

1- ludwig en iş gören silah, öneririm.

2- setler dark souls vb. gibi değil, neredeyse sadece görüntüden ibaretler. tipini beğendiğini giy. oyunu en eleştirdiğim kısmı burasıydı.

3- kullanacağın silahın istediği stat ne ise ona yüklenmelisin. kesin şu şöyle olmalı denemez build yaratırken. mesela ludwig kılıcı arkanadan da sağlam bonus alıyor +10 olduğunda. ona da biraz level vermen gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 17Scorpion

Selam herkese ,

Bugun 3. Boss’u kestikten sonra sagda solda dolanırken, daha önce karşıma çıkmayan bir yaratık karşıma çıktı. Gafil avlanıp ölduk. Ardından bir sinematik girdi ve kendimi “yahar'gul görünmez köy” denen bir yerde buldum. Bunun sebebi nedir ? Avcı’nın rüyasına da geri döneniyorum ? Gelen yaratıklar da güçlü. Baya stresli anlar yaşıyorum.

iyice gezip lamba bulmaya bak :)

• Selamlar
    Ps aleminde yeniyim. Bu oyun çok bağımlılık yaptı :) öldükçe ölesim geliyor yani

Ruhban canavarını geçemedim daha :((
    Sorum şu;
    Mayhoş kan kokteylini fazlaca bulabilme imkanımız var mı?

Acemiyim oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilir. Psn: ostkreutzz

Teşekkürler

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    Dirildiğin cezaevinin orada dönerli mervidenler var üst kata çık en üste orada lamba var yalnız reeperlara dikkat et

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    Aleyküm Selam hocam sizin olduğunuz yer hipogen cezaevi Demir parmaklıktan çıktıktan sonra sola dönün yukarıya 2 tane döner merdiven çıkıyor en üstte lamba var onu yaktıktan sonra Avcı’nın rüyasına dönebilirsin 2 tane torbalı abiler var yalnız epey güçlü tek yeme şansın Yüksek baştan söyleyim

• westberlin kullanıcısına yanıt
    hocam ben de yeni sayılırım oyunda ilk 4 boss u kestim..
    ben de aynı sebepten genelde gece oynuyorum.. istek yolladım size belki denk gelirsek oynarız..
  • ostkreutz kullanıcısına yanıt
    Şu an işteyim hocam müsait zamanda yardım edebilirim isterseniz psn valley4891

• valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Ben de dışardayım zaten. Eve geçince eklerim sizi.

• ostkreutz kullanıcısına yanıt
    Tmm dır hocam yarın müsait olurum nasip olursa haberleşiriz

• 
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.