Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (702. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.372
Cevap
160
Favori
616.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ng+ a geçtiğiniz için şuan dlc de ng+ta. Ben 132 level ım sanırım. Ng+ta dlc de oynuyorum. Tam tadında gidiyor. Ne çok zor ne kolay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ng+ diye bisey cikmiyo bende..bide oyunu kac saatte bitirdim , onuda bulamıyorum !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim silah öneriniz var mı ben tonitrus kullanıyorum
  • Arkadaşlar müzik kutusunu almıştım

Simdi pederi kestikten sonra tekrar domuza gidip oradan da penceredeki kıza mi gitmek gerekiyor ?

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Pederi kesip devam etceksiniz tekrar kiza gitmeye gerek yok.Pederin oldugu yerde merdivenlerin solunda kaliyor bir kadinin ustunde esya var onu alip kullanin size guzel bir cevher vercek.İsteginize kalmis tekrar kiza gidip o aldiginiz esyayi verebilirsiniz(ben gosterdim bir ise yaramadi).Esyayi kullanmadan kiza vermeyin verince bir daha geri alamiyorsunuz.

• Suzuya.Juuzou kullanıcısına yanıt
    Ben oyunda balta kullandım. Dlcde ise whirlsaw diye bir silah var. Dlc ilk boss una gelmeden 2.lambanın oralarda. Youtubeta vardır videosu baya sevdim. Ama statlarda kuvvet istiyor siz de kuvvet ağırlıklı stat verdiyseniz öneririm kesinlikle. Fast runla alabilirsiniz hemen. Dlcde

• Dlc almaya degermi arkadaslar..yeni haritalardami geciyo acaba , yoksa ayni mekanlardami , bide sure olarak ortalama ne kadar surer ?

• Loran kadehi zindanının son bossunda rüyaya girip geri gelirken yanlışlıkla kadehi kaldırdım
  • huseyin_mk35 kullanıcısına yanıt
    Dlc kesinlikle alınır bu oyunun her saniye her anı her mekanı güzel

Farklı yerler var bilginiz olsun ve farklı bosslar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dlc de ilk boss ta ben takılmıştım. Çok uğraştım bıraktım sonra oynamadım dlc yi. Havaya zıplıyor falan oraları zor geçtim bir iki kez anca 20 30 denemede. Bu seferde kılıca geçince bir darbede öldürüyordu. Bıraktım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar setleri neye göre giymeliyiz.
    sezgi ile alınan gascoigne seti, lağımdaki hunter seti, yankı ile alınan set ve katedralin hemen yanındaki set var şuan
  • huseyin_mk35 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle alınmalı

• bu gece 130 levelde ludwig e girdim rahat 10 kere falan öldüm yanıma gelen 2 kişi ile tekrar 5 kere falan denedim anca geçebildim bu boss gereksiz zorladı beni

• quote:

Orijinalden alıntı: Suzuya.Juuzou

bu gece 130 levelde ludwig e girdim rahat 10 kere falan öldüm yanıma gelen 2 kişi ile tekrar 5 kere falan denedim anca geçebildim bu boss gereksiz zorladı beni

Ahh ahh biz o boss’u zamanında arkadaşla 2 gün uğraşmıştık oyunun en zor bossu o bossdur. Tabi biz new game++ da girmiştik dlc paketlerine. Saatlerimi gömmüştüm bu oyuna özledim yine bak şimdi :)

• Oyun güzelde normal ps4 üstünde ki performansı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim özellikle orman bölümünde bıraktım oynamayı, belki sonra devam ederim bilemiyorum.

frame pacing midir artık nedir feci rahatsız etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 16 Mart 2018; 23:44:2 >
  • lugorious un tekerini aldım strength kapasitesi yüksek diye hiç sevmedim. DLC olmadan hiç güzel silah yok ludwig dışında ya da çok geç açılıyor dlc alacam sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illusive Man -- 16 Mart 2018; 23:45:40 >
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Hocam bende normal ps4 de oynuyorum hiç frame pacing ile karşılaşmadım ormanda. Yağ gibi akan nadir 3rd person oyunlardan hatta oynadıklarım içinde.
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen fark etmemişsindir yoksa var. Bu kısımlara kadar pek bu yönden rahatsızlık duymamıştım ama dün bugün açıp açıp tekrar kapatıyorum. Belki sonra devam ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 17 Mart 2018; 0:6:46 >
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Oynanmayacak kadar kötü bi problem olsa fark ederdim hocam internetten baktımda oyun ilk çıktığında bikç konu açılmış sanırım patchlerle çözülmüş.
  • oynanmayacak derecede fps düşüşü yok hatta oyunun ilk 1-2 saatini oynadıktan sonra farketmiyor insan. tabi bazılarının gözü daha hassas oluyor ya da kafayı taktığı için rahatsız oluyorlar. ds1'de blighttown'ı 15 fps'de oynamış biri olarak bunlar bir şey değil diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 17 Mart 2018; 1:14:17 >
  • 
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.