Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
17.372
Cevap
160
Favori
616.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zeiist

2007 idi sanırım hatta PS3 almıştım PS2 yi arkadaşa satmıştım onla oynuyorduk :D oyunun fps bakış açısıda vardı iskeletlerden gına gelmişti

Tam arcade fps biliyormusun vur git hesabı :D bir çırpıda bitirmiştim oyunu baya güzeldi
  • oyun bircok ödül toplamıs

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada
  • Online sistemi nasıl olucak bi açıklama yapıldımı

• Yapımcı Bloodborne'un Oynanış Dinamikleri Hakkında Konuştu

Bloodborne'un From Software'in önceki oyunlarını severek oynamış oyuncuların merakla beklediği yapımlardan olduğunu söyleyebiliriz. E3 sunumundaki duyurusundan sonra pek çok kez gündeme gelen bu yapımın sunacağı oynanış için yeni bilgiler paylaşıldı.

Oyunun yönetmeni Hidetaka Miyazaki, PlayStation 4'ün gücünün sayesinde Bloodborne'da yapımcının önceki oyunlarına nazaran çok daha fazla animasyon çeşitliliğinin bulunacağını belirtti. Ayrıca Miyazaki, oyunun eşsiz elementlerinden birisinin de kullanacağımız silahların geliştirilebilir olacağını paylaşırken bu özellik hakkında daha fazla detay vermekten kaçındı.

Online içerik sunacak Bloodborne'un offline olarak oynama imkanının olduğunu açıklayan Miyazaki son olarak oyundaki karakterimizin ölümleri üzerine bir açıklama yaptı. Miyazaki, oyuncuyu sıkmadan aynı zaman da ölümün etkisini çok da az yapmadan bu dengeyi sağlayacaklarını açıkladı.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yapimci_Bloodborneun_Oynanis_Dinamikleri_Hakkinda_Konustu-60597.htm

• oyu ngüzele benziyor karanlık bir atmosferi var. trailerde silah vardı adamın eline sanırım şu silah işi biraz kafamı karıştırdı,
  • Bloodborne, 2015'in İlk Çeyreğinde Çıkacak

From Software'in Playstation 4'e özel olarak geliştirdiği korku öğeleriyle bezenmiş aksiyon-rpg oyunu Bloodborne'un çıkış dönemi açıklandı. Oyun 2015 yılının ilk çeyreğinde yani Ocak-Mart arasında raflardaki yerini alacak.

Bloodborne'un yönetmeninin Demon's Souls ve ilk Dark Souls oyunundan tanıdığımız Hidetaka Miyazaki olduğunu belirtelim. Bu oyunların ruhani devamı olarak nitelendirilen yapım oldukça farklı oyun dinamikleriyle karşımıza çıkacak.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Bloodborne_2015in_ilk_Ceyreginde_Cikacak-60607.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 16 Haziran 2014; 12:51:50 >

• Store'da 31 Mart yazıyordu zaten, demek ki doğru o tarih.
  • Çok manyak geliyor bu oyun, 2015'in en sağlam başlıklarından olacak. PS4'e özel olması da cabası, artık bu tarz oyunları sevenler için PS4 elzem hale geliyor...

Mart sonu çıkarsa süper olur...
  • konsol sattıkça daha çok oyun gelecektir.
  • Oyun simdiden efsane olma yolunda ilerliyor miyazaki ustaya guvenim tam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • demon's souls harika bir oyundu..hala arada açıp oynarım..souls serisinin en iyisidir bence..dark souls çıktığında heyecandan yerimde duramıyordum..çok uzun süreler oynadım dark souls'u da..

dark souls II çıtayı biraz aşağı çekti ama bunun sebebi de projede miyazaki'nin yer almayışıydı..şimdi miyazaki ps exclusive bir oyunla geri dönüyor..bloodborne beni şu anda en çok heyecanlandıran birkaç oyun arasında..

ps4 için çıkmış en iyi oyun olacaktır belki de benim için..
  • Abi Çok var daha yaaa, Game Of Thrones u beklemek gibi bişey buda :)
  • Bu oyunun Türkçe çıkma ihtimali var mı acaba. Demon Souls ve Dark souls u çat pat ingilizceyle oynayabildik ama kendi öz dilimizle hepsini anlayarak gitmek daha bir zevk verir.
  • Demon Souls ve Dark Souls'u deneyim etmemiş olmama rağmen ben bile heyecanlandım oyun için.

PS4 hazır, bekliyoruz.
  • Playstation'a çıkan ilk Türkçe RPG olur umarım. Deep Down'dan ses soluk çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Playstation'a çıkan ilk Türkçe RPG olur umarım. Deep Down'dan ses soluk çıkmıyor.

Oyun Türkçe geliyor Mustafa Yiğit açıkladı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepsilence34

quote:

Playstation'a çıkan ilk Türkçe RPG olur umarım. Deep Down'dan ses soluk çıkmıyor.

Harbimi hocam varmı bir link felan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepsilence34

quote:

Türkçe mi

Az konuşma vardı. açıkçası yerelleştirmek çok zor olmaz eski oyunlar gibiyse. Ama ingilizcesi çok ağırdı. İyi derecede ingilizce bilmeme rağmen bilmediğim çok kelime geçiyordu. Türkçe olması bu açıdan iyi olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PHO3N1X kullanıcısına yanıt
    evet hocam valla link nasıl verilir bilmiyorum ama merlinin kazanında mustafa yiğitle röportajı izlerseniz orda 3:40tan sonrası sanırım söylüyor Türkçe geliceğini..
  • evet Türkçe..Aynen katılıyorum Türkçe olması hertürlü iyi olucaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepsilence34 -- 1 Temmuz 2014; 15:46:50 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.