Şimdi Ara

Blender Benchmark (Güncel) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
623
Cevap
11
Favori
37.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5820k işlemciler 33-34 arası veriyor normalmi o zaman bir sıkıntı var testte
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

4.1 Ghz'de insan biraz daha iyi bekliyor.

Cachelerimiz aynı zaten.

Benim işlemci 2 çekirdek+2 izlek şeklinde.

Yok hocam vegas proda video renderladım cok asırı yavas. Gtx 750 ti ile darboğaz yapıyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.79 sn
    2x xeon e5 2690 v4
  • quote:

Orijinalden alıntı: hwcommander

9.79 sn
    2x xeon e5 2690 v4

Dağılabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

hala 150 mi diyorsunuz birakin bu inadi kimseye faydasi yok.onlar linux'ta 150'de yaptiysa biz windows'ta 100 yaptik 6900k sonucu var tutuyor artik daha da anlami yok itiraz etmenin.windowsta yaptigimiza gore ayar 100'dur ama din dayatir gibi dayatmiyoruz istediginiz ayarda yapin dedik size de yaranilmiyor.

http://www.amd.com/en-us/innovations/new-horizon bu sitede 150 yazıyor.AMD yalan mı söyleyecek.
  • killyourfm kullanıcısına yanıt
    linux'ta yap o zaman biz burada windowsta yapiyoruz ayari bulmusuz yapmayacaksan yapana engel olma.kimse amd yalan soyluyor iddiasinda degil basligi sapitmayin.
  • i5 4460 1.19 sn samples: 100
  • Testi neden Linux'ta yaptılar acaba ?
  • yüzde 70 uçuz olsun yine amd öven çıkmaz veya kullanıpda öneren olmaz olum adamların makus kaderi gibi
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Linux genel olarak multi-threading'te daha iyi diğer sistemlerden.

Bundan dolayı olabilir.
  • kaldigim yeri hatirlamak icin ben de iki sonuc atayim:

fx 8320 5 ghz 01:08:89

Blender Benchmark (Güncel)

phenomII 940 3.4 ghz 02:02:16

siralama ilk mesajda yapildi bakmak isterseniz.canim cikti çikizen yine bozmus forumu resimleri itinayla açmak gerekti tek tek.en ufak yanlista baslik sayfasini aciyor resmi ac dediginde.yanlis yapmadigimi umuyorum ama resimleri acacam diye ugrasmayin bence ilk mesajdan bakin.

• AMD en başından beri doğru söylüyormuş. Test 150 sample’da yapılmış.Sitede paylaşmışlar gerekli bilgiyi. New Horizon etkinliğinde Ryzen 35 sn ve i7 6900K 36 sn tamamlıyor. Vİdeoyunun 32:12 dk baslıyor 32:48 ‘de bitiyor. Herkesin yanılgıya düştüğü nokta eski tablonun yabancı teknoloji basını tarafından yayınlanıp kafa karışıklığı yaratması oldu. Ryzen 25 sn ve i7 6900’un 26 sn tamamladığı test 100 sampledır evet. Fakat bu test tablosu Computex 2016’dan alınmadır.AMD Computex 2016’da aynı testi 100 sample ile gerçeklestirmistir.

Fakat bizim için farketmez biz 100 'e göre baz aldık sorun yok.

100 SAMPLE => Ryzen 25 ve i7 6900K 26 sn > Computex 2016
    150 SAMPLE => Ryzen 35 ve i7 6900K 36 sn > New Horizon Etkinliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 16 Aralık 2016; 22:49:18 >

• sangreal_1905 kullanıcısına yanıt
    kim cikti da amd yalan soyluyor dedi ki?siz burada at gozlugunu cikaramayan bir kac kisinin gazina geliyorsunuz yok 100'du 150'di diye.size 6900k kullanicisini getirip sonuc gosterttim mi?var mi benden once bunu yapan babayigit yabanci forumlarda?su etkinlikte 100'mus linux'ta 150 imis incir cekirdegini doldurmuyor bu tartisma.ben 100 yapiyorum aga katilirsaniz katilin 150 yapacam diyen ayri baslik acsin.en basta ben hosgoruyu gosterdim ne yaparsaniz yapin ekleyecem diye ama asabimi bozdunuz sadece 100 sonuclarini ekledim hadi bakalim.
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Cidden böyle bir şey var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MCErgun kullanıcısına yanıt
    Evet,var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam niye bu kadar sinirlendiniz ben size yalan söylüyorsunuz falan mı dedim az sakinleşin. Ben sadece bu karmasaya son nokta koymak için bu yazıyı yazdım. Daha kimse sesini çıkarmaz işte. Yukarda yazmısım zaten biz 100 e gore baz aldık diye sıkıntı yok 100'den devam.
  • killyourfm kullanıcısına yanıt
    Hem Computex 2016 hemde New Horizon etkinliğinde yapılan test Windows 10 üzerinde yapılmıştır. Lansmanı izlemediniz galiba
  • sangreal_1905 kullanıcısına yanıt
    Linux'ta yapıldı kısmını hakikaten kim çıkarttı.

Herhalde bu 100-150 karışıklığının üstüne Linux-Windows performans farkı gelince ona dayandıranlar oldu sonuçlar garip çıkınca.
  • i5 3570K @ 4.2 Ghz 1dk24snBlender Benchmark (Güncel)
  • İ5 4460
    Sample:100
    Time 1.20.38
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.