Şimdi Ara

Blasphemous Strife & Ruin Türkçe Yama (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
10
Favori
39.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sinematik sahne girişlerinde siyah ekranda takılıyor. Ben de Amazon Games üzerinden oynuyorum ve @DuneBedevisi arkadaşın belirttiği sahne dışında şu anlık 2 yerde daha siyah ekran sorunu yaşadım, o kısımlar da sinematik giren sahnelerdi. Bu arada yamayı çok beğendim, elinize sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Th3Grits

Sinematik sahne girişlerinde siyah ekranda takılıyor. Ben de Amazon Games üzerinden oynuyorum ve @DuneBedevisi arkadaşın belirttiği sahne dışında şu anlık 2 yerde daha siyah ekran sorunu yaşadım, o kısımlar da sinematik giren sahnelerdi. Bu arada yamayı çok beğendim, elinize sağlık.

o zaman birisi bana orijinal dil dosyasını atsın amazon prime sürümüne uyarlayabilir miyim yamayı bir bakayım.

• Truelegend kullanıcısına yanıt

orijinal dil dosyasını nasıl atabileceğimi söylerseniz size yardımcı olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DuneBedevisi

orijinal dil dosyasını nasıl atabileceğimi söylerseniz size yardımcı olabilirim.

Oyunun kurulu olduğu yerdeki data.unity3d dosyasını dosya.tc ye yukleyip linki bana yollaman yeterli. Türkçe yama yüklemeden yapman lazım tabi. Yedek almadıysan oyunu silip baştan kurmalısın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

• ben de prime ile almıştım oyunu. attığın dosyayı da denedim ama oyun açıldıktan sonra bir tuşa basın kısmında tuşa bastığım andan sonra oyun donuyor ve kapanıyor. şu sorunu da çözsen çok minnettar olurum kral.

• quote:

Orijinalden alıntı: juggernaut9142

ben de prime ile almıştım oyunu. attığın dosyayı da denedim ama oyun açıldıktan sonra bir tuşa basın kısmında tuşa bastığım andan sonra oyun donuyor ve kapanıyor. şu sorunu da çözsen çok minnettar olurum kral.

Hadi ya. Tamam bakacam tekrardan.

• quote:

ben de prime ile almıştım oyunu. attığın dosyayı da denedim ama oyun açıldıktan sonra bir tuşa basın kısmında tuşa bastığım andan sonra oyun donuyor ve kapanıyor. şu sorunu da çözsen çok minnettar olurum kral.

bu sefer de ya team 17 logosundan sonra siyah ekranda kalıp donuyor ya da direkt siyah ekranda donuyor. yine de çok teşekkür ederim uğraşın için.

• quote:

bu sefer de ya team 17 logosundan sonra siyah ekranda kalıp donuyor ya da direkt siyah ekranda donuyor. yine de çok teşekkür ederim uğraşın için.

İkisinin de dil dosyası birebir aynı. Neden olmadığını anlamıyorum. Şimdilik başka yapacak birşey yok gibi görünüyor. Yolladığım dosyalar kürekli sürümde bile çalışıyor. Sistemsel bir sorun olabilir mi? Windows 7 mi kullanıyorsunuz? Sistem ve ekran kartı güncel mi? Belki etkisi vardır aklıma başka birşey gelmiyor.

bilgisayarım eski bir dizüstü ve windows 7 kurulu ve her şey güncel. büyük ihtimalle haklısın bu bilgisayardan pek bir şey beklememek gerekiyor. zaten normalde bu tür oyunlar oynamam ama ilgimi çekmişti. en kötü steam versiyonunu alıcam zaten. yine de emeğine sağlık çok güzel iş çıkarmışsın.

• quote:

bilgisayarım eski bir dizüstü ve windows 7 kurulu ve her şey güncel. büyük ihtimalle haklısın bu bilgisayardan pek bir şey beklememek gerekiyor. zaten normalde bu tür oyunlar oynamam ama ilgimi çekmişti. en kötü steam versiyonunu alıcam zaten. yine de emeğine sağlık çok güzel iş çıkarmışsın.

Windows 7 den şüpheleniyorum. Windows 10 da denemen lazım. Neyse rica ederim.

son olarak bir şey sormak istiyorum. bu pakette dlc'lerde çevrili. ben de sadece oyunun kendisi var dlc yok yani. belki hata ondan kaynaklı olabilir mi?

• quote:

son olarak bir şey sormak istiyorum. bu pakette dlc'lerde çevrili. ben de sadece oyunun kendisi var dlc yok yani. belki hata ondan kaynaklı olabilir mi?

Hayır bu oyunda DLC Ler ayrı olarak satılmıyor ki ucretsiz güncelleme olarak geliyor oyuna.. Prime da eski sürümü paylaşmazlar herhalde. Oyunun ana menusunde sağ üstte oyunun sürümü yazar onu kontrol et. Ana menü arka planından da anlaşılır ama o değiştirilebiliyor. Ayrıca metinleri karşılaştırdım birebir aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Truelegend -- 9 Mart 2021; 20:56:50 >

güncel ya v3.0.32 ama olmuyor. neyse sağlık olsun umarım diğer arkadaşlarda işe yarar.

Windows 10 kullanıyorum... yamayı yaptım sorun çözüldü. Uğraştığın için Çok teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DuneBedevisi -- 10 Mart 2021; 10:21:45 >
  • ustam kolay gelsin güncel olan bi sen kalmışssın sanırım, amazon üzerinden oynuyorum indirdiğim yamalar yemedi 3.0.32 sürün yüzündenmi çalışmıyor. Yoksa benim yaptıgım yanlış birşeymi var. yardımcı olabilirmisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sih816

ustam kolay gelsin güncel olan bi sen kalmışssın sanırım, amazon üzerinden oynuyorum indirdiğim yamalar yemedi 3.0.32 sürün yüzündenmi çalışmıyor. Yoksa benim yaptıgım yanlış birşeymi var. yardımcı olabilirmisin.

Bundan önce yazılan mesajları okuduysan anlaman lazım sorunu.

• quote:

Windows 10 kullanıyorum... yamayı yaptım sorun çözüldü. Uğraştığın için Çok teşekkürler...

aynı sorun bendede çözüldü ana konuya amazon prime eki olarak eklerseniz çok iyi olur teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.