Şimdi Ara

Blasphemous Strife & Ruin Türkçe Yama (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
10
Favori
39.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilgisayarımda sadece c diski var maalesef deneyemedim  

• quote:

Orijinalden alıntı: utkufrat0000

bilgisayarımda sadece c diski var maalesef deneyemedim  

anladım. dosyayı inceledim boyutu da içeriği da aynı. zaten oyuna yama çıktıktan sonra bir güncelleme de gelmedi. bir tek sende çalışmıyor nedense anlayamadım sebebini. bu oyun biraz sıkıntılı gerçi şaşırmıyorum. paketlemesi bi hayli zor. normal dosyası 300 mb ama dil dosyasına erişip paketleyince 4 gb oluyor. sonra ben onu sıkıştırıp 200 mb haline getirdim. bu orijinal dosyadan da küçük. sorun bu derdim ama kimsede çalışmazdı o zaman. hatta şu an daha da düşürülmüş bir versiyonunu hazırladım 80 mb yine çalıştı. onu özelden atıyorum sana birazdan bir de öyle dene. yalnız bir tuşa bas kısmında tuşa bastıktan sonra birşeye basma 10 saniye bekle sadece.

• Truelegend kullanıcısına yanıt

ilgilendiğin için çok çok teşekkür ederim inşallah bu sefer çalışır

• yama güncellendi.

Yeniden ellerine sağlık hocam bu yama programında ilginç bir iki şey var şu oyun yolunu gördüğümüz kısım doğru yolu seçsek bile yolun devamını göstermiyor veya pencere ekranda hareket etmiyor birde yükleme
    ilerlemesi yok o yüzden nereye doğrumu yanlış mı takıldımı durdumu anlaşılmıyor ben sadece bunları hani belki katkısı olur diye söylüyorum geriye kalan her şey muazzam eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: İburakonal

Yeniden ellerine sağlık hocam bu yama programında ilginç bir iki şey var şu oyun yolunu gördüğümüz kısım doğru yolu seçsek bile yolun devamını göstermiyor veya pencere ekranda hareket etmiyor birde yükleme
    ilerlemesi yok o yüzden nereye doğrumu yanlış mı takıldımı durdumu anlaşılmıyor ben sadece bunları hani belki katkısı olur diye söylüyorum geriye kalan her şey muazzam eline sağlık

Oyunun kurulu olduğu dizin çok uzunsa hepsi sığmayabilir tabi ama üstüne tıklayarak görebilirsin. Programin en üstündeki yere basılı kalarak sağa sola falan hareket ettirebilirsin eğer pencere derken onu kastediyorsan. Sadece programın yeni surumune müzik ekledigim için ilk açıldığında 1-2 saniye takılabilir sonra düzelir. Yükleme ilerlemesi olmamasının sebebi kurulumun da çok kısa sürüyor olması. 2 saniyede bitiyor zaten. bir de yama yüklendi yazıyor bitince oradan anlarsın zaten .Bu tarz setup yapmamın en önemli nedeni bilgisayara hiçbir kurulum yapılmıyor olması. Sadece dosyayı gerekli yere atıyor. Yani program ekle/kaldır a birşey yüklenmiyor. Bence bu gayet iyi birşey. Diğer sebebi de görsel olarak güzel durması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Truelegend -- 5 Ocak 2021; 21:6:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Belki kaydırma ve bitme kısmında evet haklısınızda kurulu yolun o kısmına tıklayıncada işte göstermiyor imleci kaydıramıyorsun birde pencereyi ben baya hareket ettiremedim dedim takıldımı bu acaba yok takılmamışta ☺️ sonuç olarak yükledik hocam hani ben eleştirmiyorum sadece daha iyi olman için belki bir yararım olur diye yeniden söylüyorum yamana bayıldım çok beğendim sayende valla severek giriyorum oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: İburakonal

Belki kaydırma ve bitme kısmında evet haklısınızda kurulu yolun o kısmına tıklayıncada işte göstermiyor imleci kaydıramıyorsun birde pencereyi ben baya hareket ettiremedim dedim takıldımı bu acaba yok takılmamışta ☺️ sonuç olarak yükledik hocam hani ben eleştirmiyorum sadece daha iyi olman için belki bir yararım olur diye yeniden söylüyorum yamana bayıldım çok beğendim sayende valla severek giriyorum oyuna

Yol kısmına bakarım bir daha eğer dediğin gibiyse bir sonraki güncellemede düzeltirim. Çok fazla kontrol etmedim gerçi haklı olabilirsin. Bildirdigin için tesekkurler. Eleştirilere açığım sıkıntı yok :)

• @İburakonal yol kısmına baktım istediğin kadar uzun olsun mouse ile görebiliyorsun en sonunu. oradaki kutuyu daha fazla büyütebilirim ama çok kaba görünüyor. böyle olması daha iyi.

• blasphemous strife and ruin e uyarlanması zor mudur acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Hands0meJack

blasphemous strife and ruin e uyarlanması zor mudur acaba

Bugün çıktı haberim var. Çevirisini yapıp yamayı guncelleyecegim bir sorun çıkmazsa.

Kralsın be reis  

• yamayı yukleyince siyah ekranda kalıyor.
    oyun açılmıyor.
    steam sürümü windows 10 yüklü
    d ve c diskine yükledim değişmedi.
    yinede emeğin için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeytinburnu 85 -- 19 Şubat 2021; 7:58:20 >

Süpersin güncellemenin gelişi heyecanlandırmıştı şimdi yamanın geliyor oluşuyla daha da heyecanlandım. şimdiden ellerine sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeytinburnu 85

yamayı yukleyince siyah ekranda kalıyor.
    oyun açılmıyor.
    steam sürümü windows 10 yüklü
    d ve c diskine yükledim değişmedi.
    yinede emeğin için teşekkürler.

Dostum tabii ki açılmaz oyuna güncelleme geldi dosya değişti ve daha yamayı guncellemedim. Yazılanları okumuyor musun? :)

• Hocam yeni güncellemeye uygun düzenlerseniz çok memnun oluruz. İyi Çalışmalar :)

• oyun simdi 3.0.2 versiyonunda. Ve eski yama işe yaramıyor. Yardım edebilecek bir kahraman varmı? 

• beklemek istemeyenler için sadece yeni sürüme uyarlanmış(yeni dlc çevrilmemiş) halini burada paylaşıyorum. isteyen bununla ana oyununa devam edebilir şimdilik.

https://s4.dosya.tc/server13/72l4r0/data.rar.html

• sen var ya kralsın. Seçimlee gir kral olarak çık. Adam var ya sen onun dibisin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.