Şimdi Ara

Blasphemous Strife & Ruin Türkçe Yama (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
10
Favori
39.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Truelegend

beklemek istemeyenler için sadece yeni sürüme uyarlanmış(yeni dlc çevrilmemiş) halini burada paylaşıyorum. isteyen bununla ana oyununa devam edebilir şimdilik.

https://s4.dosya.tc/server13/72l4r0/data.rar.html

Böyle kral haraket az bulunur :) takipteyiz hocam eline sağlık.

• Merhaba benim oyunumun sürümü 3.0.32 ve türkçe yamayı yüklediğimde oyun açılmıyor ne yazık ki hazır yeni bir dlc gelmişken bu sürüme uygun olabilecek şekilde yapar mısınız rica etsem

• quote:

Orijinalden alıntı: CatR0ck

Merhaba benim oyunumun sürümü 3.0.32 ve türkçe yamayı yüklediğimde oyun açılmıyor ne yazık ki hazır yeni bir dlc gelmişken bu sürüme uygun olabilecek şekilde yapar mısınız rica etsem

https://s4.dosya.tc/server13/72l4r0/data.rar.html şurdaki linkten geçici olarak paylaştığım yamayı indirebilirsin. kısa bir zaman sonra da dlc çevrilmiş ve Türkçe font eklenmiş güncel yamayı paylaşacağım :)

• offf offf adam nicki gibi Gerçek Efsane :D

• yama güncellendi. İlk sayfadaki linkten güncel yamayı indirebilirsiniz.

• Teşekkürler ellerine sağlık. Çanlı bölgede aşağıya gazlı alana düştüğümüzde bir ceset vardı. Onun anıları çevirilmemişti. Onun da çevirisi yapıldı mı acaba?

Ayrıca dosya.tc'yi eset engelliyor indiremiyorum. Başka bir yere yüklemeniz mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flash5 -- 26 Şubat 2021; 17:39:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Truelegend

yama güncellendi. İlk sayfadaki linkten güncel yamayı indirebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim sayenizde bu oyunu anlayarak oynayabileceğim. Ellerinize sağlıkBlasphemous Strife & Ruin Türkçe Yama Blasphemous Strife & Ruin Türkçe Yama 

• quote:

Orijinalden alıntı: flash5

Teşekkürler ellerine sağlık. Çanlı bölgede aşağıya gazlı alana düştüğümüzde bir ceset vardı. Onun anıları çevirilmemişti. Onun da çevirisi yapıldı mı acaba?

Ayrıca dosya.tc'yi eset engelliyor indiremiyorum. Başka bir yere yüklemeniz mümkün mü?

Gözden kaçan yerler olabilir ama önemli bir şey çıkacağını sanmıyorum(diyalog ya da öğe açıklamaları gibi). Ya da eski dosyadan yeni dosyaya taşıma yaparken atladığım olabilir. Taşıma işlemi bir hayli zor ve yorucu oluyor çünkü. Tespit edersem ya da SS atarsanız bunları da çevirip güncellerim daha sonra.

Bende de eset var site açılıyor. Birkaç saniye içinde açılıyor hemen açılmazsa. Olmazsa yüklerim başka yere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Truelegend -- 26 Şubat 2021; 19:4:57 >

• Emeğine Sağlık . Yama bende de donuyor . Steamden değil de Crackli bir sürümden denediğim için olabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucara2

Emeğine Sağlık . Yama bende de donuyor . Steamden değil de Crackli bir sürümden denediğim için olabilir mi ?

Olabilir ama oyunun sürümü aynıysa sıkıntı çıkmaması lazım. Strife & ruin sürümünü indirdiğine emin misin? eski sürüm olmasın?

• Eminim . Giriş ekranında yazıyor sürümü zaten . Donma problemi olan 1-2 kişi daha yorum atmış. Büyük olasılıkla onlarda crackli sürüm üstünde denediler . Aynı tepkiyi aldığımıza göre ortak bir sorunumuz olmalı .

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucara2

Eminim . Giriş ekranında yazıyor sürümü zaten . Donma problemi olan 1-2 kişi daha yorum atmış. Büyük olasılıkla onlarda crackli sürüm üstünde denediler . Aynı tepkiyi aldığımıza göre ortak bir sorunumuz olmalı .

Kürekli sürümde de çalışıyor ben denemiştim. Antivirüsu devre dışı bırakıp kur oyunu öyle dene belki o yüzdendir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmadı . Oyun çalışıyor . Ne zaman yamadaki data.unity3d dosyasını atınca , oyun devam tuşuna basın yazısından sonra donuyor . Windows 7 kullanıyorum belkide ondandır , çözemedim tam olarak . Steamden alınca tekrar bi daha denerim .

• benım tum can basan sıseler kayıp sol ustte gozukmuyor sebebını bılen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet529

benım tum can basan sıseler kayıp sol ustte gozukmuyor sebebını bılen varmı

Mea Culpa kalplerinden birini kuşanmışsın. onların olumlu ve olumsuz etkileri olur. açıklamasında yazıyor. onu kullanmazsan düzelir.

• prime games ücretsiz vermiş bakalım tr yama ile oynamak düşer bize sağ olasın dostum.

• prime games ile ücretsiz oyunu aldım ama oyunun başındaki silah geliştirme odasındaki ara sahne girmedi ve siyah ekran verdi... herhalde oyunda bir sorun var diye çıkıp girdim 2-3 kez. Bu sorun çözemeyince Türkçe yamayı silip tekrar deneyim dedim ve oldu... bu sorun sadece bende mi oluyor ? aynı sorunu yaşayan var mı ?

Blasphemous Strife & Ruin Türkçe Yama
  • DuneBedevisi kullanıcısına yanıt

Aynı sorun bende de var acaba oyunda mı sorun yamada mı diye kontrolünü sağlayacağım birazdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: DuneBedevisi

prime games ile ücretsiz oyunu aldım ama oyunun başındaki silah geliştirme odasındaki ara sahne girmedi ve siyah ekran verdi... herhalde oyunda bir sorun var diye çıkıp girdim 2-3 kez. Bu sorun çözemeyince Türkçe yamayı silip tekrar deneyim dedim ve oldu... bu sorun sadece bende mi oluyor ? aynı sorunu yaşayan var mı ?

Yamayı kaldırınca oyun çalıştı sorun yamada görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ratbag

Yamayı kaldırınca oyun çalıştı sorun yamada görünüyor

Alıntıları Göster

Yamada bir sorun yok. Yama Steam versiyonuna göre yapıldı. Belki ondan olabilir ancak. Ama sadece o bölümde mi sıkıntı oluyor? Diğer yerlerde normal çalışıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.