Şimdi Ara

Blasphemous Strife & Ruin Türkçe Yama (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
10
Favori
39.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yama için teşekkürler. Yalnız indirirken trojan olarak algılıyor haberiniz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ribanier

Yama için teşekkürler. Yalnız indirirken trojan olarak algılıyor haberiniz olsun.

setup'ı visual studio ile kendim yazdığım için bazı algılayıcılar tanımıyor ve öyle görüyor. setup dil dosyasından başka herhangi birşey içermiyor ve herhangi bir kurulum da yapmıyor. endişelenmenize gerek yok.

• hocam bende yamanın yükleneceği klasör bulunamadı diyor.

• şimdi gördüm de ilk yazıda Blasphemous The Stir of Dawn yazıyor benimki Strife Ruin acaba farklı bir oyun mu bu

• quote:

Orijinalden alıntı: samican96

şimdi gördüm de ilk yazıda Blasphemous The Stir of Dawn yazıyor benimki Strife Ruin acaba farklı bir oyun mu bu

strife & ruin bu zaten başlıkta ve ilk sayfadaki görüntülerin hepsinde belli oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Truelegend

strife & ruin bu zaten başlıkta ve ilk sayfadaki görüntülerin hepsinde belli oluyor.

Alıntıları Göster

doğru öyleymiş, ilk yazıda stir of dawn yazıyor da farklı bir oyun sandım. her neyse dediğim gibi blasphemous_data klasörünü seçiyorum yama da sürümle uyumlu ama bulunamadı diyor. öneriniz var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: samican96

doğru öyleymiş, ilk yazıda stir of dawn yazıyor da farklı bir oyun sandım. her neyse dediğim gibi blasphemous_data klasörünü seçiyorum yama da sürümle uyumlu ama bulunamadı diyor. öneriniz var mıdır?

Alıntıları Göster

Masaüstüne kurup çıkan dosyayı gerekli yere kopyalamayi dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Truelegend

Masaüstüne kurup çıkan dosyayı gerekli yere kopyalamayi dene.

Alıntıları Göster

Dediğiniz işe yaradı hocam. Teşekkür ederim.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TengriKut1923 -- 16 Haziran 2021; 11:5:25 >
  • Çeviri için teşekkürler

• Merhaba hocam. Çeviri için teşekkürler. Ama benim oyunum ilk indirdiğimde çalışıyorken tr yamayı yükledikten sonra çalışmamaya başladı. Steam'den oyunu başlatıyorum ama 1 saniyeliğine açılmış gibi olup steamde hemen geri kapanıyor. Sebebi ne olabilir? Linux kullanıyorum acaba oyunun linux sürümü ile alakalı bir sorun olabilir mi?

• TEŞEKKÜRLER

• Oyuna yeni bir dlc eklendi bugün itibari ile. Türkçe yamayı kurarken crash verdi. Güncelleyebilirseniz harika olur. Türkçe yama için teşekkürler.

• erenboran kullanıcısına yanıt

elbette güncellenecek fakat önce elimdeki graveyard keeper güncellemesini bitirmem gerek. yoksa bekleyenlere haksızlık olur. yani beklemeniz gerekecek.

• Truelegend kullanıcısına yanıt

Öyleyse güncellemenizi bekleyeceğim. Kolay gelsin!

• Truelegend kullanıcısına yanıt

beklemedeyiz hocam, kolay gelsin

• Kral adamsınız hocam kolay gelsin.

• Oyun 15 tl şu an. Sanat tasarımları tüyler ürpertici görünüyor. Yama kısa sürede tamamlanacaksa almak istiyorum.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Kısa sürede tamamlanmayacak ama bence alın kenarda dursun. Yama çıkınca oynarsınız.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.