Şimdi Ara

***BLACKBERRY KULLANICILARI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ*** (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
37
Favori
794.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bunu facebook ve twitter gibi sosyal medyada paylasin diyor john chen. Whatsapp ve facebook ile gorusuyorlarmis ama anladigim kadariyla anlasamiyorlarmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bbworldde bazı uygulamaları ara kısmına yazınca çıkmıyor mesela skyscanner ve skype. Ama softonic.com dan arayınca bu uygulamalar çıkıyor. Install'e tıklayınca bbworlddeki uygulama ekranına yönlendiriyor ve indirebilirsiniz. Belirtmek istedim.

• AristA A kullanıcısına yanıt
    facebook açılmıyor bir sorun varmı.. veya ne yapmak gerekli..
  • thormentor kullanıcısına yanıt
    Ne demek istediniz hocam anlayamadım? BlackBerry limited tarafından yapılan mı?

• AristA A kullanıcısına yanıt
    face açınca tel ana ekrana dönüyordu. kaldırıp tekrar yükledim faceyi halloldu şu an. tşk..
  • thormentor kullanıcısına yanıt
    Kaldırıp yeniden yüklemek yerine, uygulama yöneticisinden facebook uygulamasına ait verileri silin sorun çözülür.
  • Arkadaşkar, blackberry 9360 kullanıyorum şu anda ve ne yazikki Turkcell hattımdan internete bağlanamıyorum. Wifi den ise sadece tarayıcı çalışıyor hiç bir şekilde başka uygulamaları internetten açamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı acaba
  • WinterSoldier W kullanıcısına yanıt
    Hocam bir çözüm bulabildiniz mi? 9300 Curve var ve aynı şekilde internet ayarlarında bir sıkıntısı var bendekinin de.
  • https://forum.donanimhaber.com/m_120566703//tm.htm#120566703
    güncel ve aktif bbm gruplarımız buyrun arkladaşlar açıklamarı okursanız sevinirim
  • Arkadaslar selam sadece is icin blackberry passport alacagim. Ama bis artik bitti diye biliyorum. Email almada ve ayarlamada sorun var mi an itibariyle? Eskisi gb direk dusuyor mu mailler?

• napolyon07 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur. Artık bis'e gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    hocam yani bis olmadan eskisi gibi yine hızlı ve cevik olarak mailleri alabiliyoruz degil mi?
  • napolyon07 kullanıcısına yanıt
    Evet. Aynen bis varmış gibi mailler geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim

• Selamlar, q10 kullanmaktayım vodafone cihazı,
    Herhangi bir apk yukledigimde direk ana ekrana donuyor, sorun nedir anlayamadım yardimci olabilirmisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evde uzun süredir kullanmadığım 9900 ı bugün açtım Blackberry hesabımla giriş yaptım fakat şebeke yok servis durumuna baktığımda benim numaram değil başka bir numara çıkıyor bu sorunu nasıl çözebiliriz ?

• Baküden selamlar. Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

https://www.change.org/p/%C5%9Fahin-ab%C4%B1%C5%9Fov-blackberry-os-best-os-ever-made-by-human
  • 9320 aldım okul için ancak şebekeden nete giremiyorum nasıl halledebilirim

• silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimtokgoz -- 21 Mart 2018; 13:55:47 >
  • Bende bold 9900 var ve Turkcell'den alınma açılırken falan onun görseli var. Bu cihaza da format işlemi veya yükseltme işlemi yapılabiliyor mu ? Ayrıca özür diliyorum, önceki mesajlara bakamadım eğer cevabı varsa sizden bir daha yazmanızı rica ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.