Şimdi Ara

***BLACKBERRY KULLANICILARI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ*** (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
37
Favori
794.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben şuana kadar hep android kullamdım q10 almayı düşünüyorum ilk balckberry twlwfonm olcak inşallah.q10 da asphalt ve mpdern combt gibi oyunlat çalışıyormu ve android uygulamalar yükleniyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Blackberry Q5 telefon kullanıyorum. Tuş takımı ışıklarım artık yanmıyor. Sorun ne olabilir ya da nasıl düzeltebilirim?
  • merhaba,
    blackberry 9360 telefonumu satıyorum, ilgilenen arkadaşlardan msj bekliyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-sahibinden-blackberry-9360-curve-183621934/detay/
  • Benim telefonum BlackBerry curve 9320 app worldu yoktu bursuru siteye baktım yukleyemedım lınklerde yükleye basınca mıd let name diye bı hata cıkıyodu tesadüfen bbmye girmiştim neyse ben app World yoksa nasıl yukleyecegınızı soylıyecem ama BlackBerry nın sitesine uye olmanız lazım sonra bbmye giriyoruz orada sistemin bize yolladığı bir mesaj var bbm bağlantılı uygulamalar diyo ona giriyoruz app worldunuz yok yüklemek ıstermısınız diyo sonra yükle diyoruz bir sayfa açılıyo ordan yukleyın çalışır bu arada eğer wıfı ye baglı değilseniz açılmıyor app worldunuz varsa ve acılmıyosa onu silin ve söylediklerimi yapın ama onun haricinde bende desktop software clısmıyor baskalarındada calısmıyorsa bu telefon üzerinden yükleme

• Arkadaşlar merhaba, dün telefonumu servise vermem gerekti ve idare etsin diye curve 8520 cihaz aldım ancak internet ayarlarını bi türlü ayarlayamadım internette yazan herşeyi yazdım telefon karman çorman oldu yine de bağlamıyor. Çözebilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim çünkü cihazı çok sevdim eğlenceli makine :) Ayrıca appworld de yok şuanda onu da nasıl kurarım anlatan olursa çok mutlu olurum.

Not:Cihazda Turkcell yazılımı var benim hattımda Turkcell
  • Merhaba.
    Yurtdışından gelen Blackberry CE0168 telefonumuz kayıtdışı olduğu için kapandı. Bu telefona MTK işlemcili telefonlar gibi başka İmei yükleyebilir miyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba ikinci el bir blackberry z10 aldım sıfırlayım dedim ... sıfırladım bu sefer karşıma hırsızlığa karşı koruma diye bişi çıktı ...hard resette atamıyorum.. resetlenmiyor bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim birazdan balkondan atcam
  • okanmpx220 O kullanıcısına yanıt
    Blackberry protect i kapamadan sıfırlamaya çalışırsan güvenlik için cihazın kurulumuna izin vermez. cihazı aldığın kişiden BB protect kullanıcı adını ve şifresini sor (web arayüzünden şifresini değiştirip size söyleyebilir kişisel şifreyi söylememek adına) ilk kurulumda bu hesap ile kurulum yapabilirsin kurulumdan sonra rehber ve uygulamalar gelebilir (satın aldığınız kişinin) önce BB protecti kapatıp tekrar sıfırlarsanız bu sefer kendi kurulumunuzu yapabilirsiniz.

Kolay gelsin...
  • @maholin79 Bu iş için donanım ve yazılım gerekiyor yapan telefoncular vardır fakat dediğim gibi gerekli donanım yoksa yapamazsınız.

@byshakram Appword için browser ayarlarında seçenekler\Tarayıcı Yapılandırması seçeneğinde internet taşıyıcısını seçin daha sonrahttp://ota.santo.asia/blackberry-app-world/ linkini açıp uygun appword u ota download olarak kurun.

Kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: shpynx

@maholin79 Bu iş için donanım ve yazılım gerekiyor yapan telefoncular vardır fakat dediğim gibi gerekli donanım yoksa yapamazsınız.

@byshakram Appword için browser ayarlarında seçenekler\Tarayıcı Yapılandırması seçeneğinde internet taşıyıcısını seçin daha sonrahttp://ota.santo.asia/blackberry-app-world/ linkini açıp uygun appword u ota download olarak kurun.

Kolay gelsin...

Teşekkürler.
  • 2-3 aydır blackberry classic kullanıcısıyım. eskiden tek tük yapmasına rağmen son zamanlarda günde 2-3 kere sim kartı okumamaya başladı. sim kartı yuvasından çıkarıp altını silip geri sokunca algılamaya başlıyor. sim kartı telefonu alırken almıştım. sizce sorun telefonda mı sim kartta mı ?
  • Merhabalar.

Bir sorum var;
    BB os 10 telefonumu başka bir os10 sistemli telefonla değiştireceğim.
    Kişileri yeni telefona aktarmanın en kolay yolu nedir sizce?

Kişileri kaybetme riskine girmek istemiyorum.
    Bununla ilgili iki yolu yedekledim şimdilik, üçüncü bir tavsiye için soruyorum;

1. BB Link ile bir yedek dosyası oluşturdum. (Bundaki şüphem şu; acaba ben telefonu değiştirince başka bir telefon bağlanacağı için bu yedek image i yeni cihaza kurmayı engelleyebilir mi?
    2. IntouchApp ile (böyle bir uygulama varmış) kişileri bu uygulamaya kurdum.

Sizce, başka bir şey yapmama gerek var mı veya şunu da yap diyeceğiniz bir yöntem olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axiaziz

Merhabalar.

Bir sorum var;
    BB os 10 telefonumu başka bir os10 sistemli telefonla değiştireceğim.
    Kişileri yeni telefona aktarmanın en kolay yolu nedir sizce?

Kişileri kaybetme riskine girmek istemiyorum.
    Bununla ilgili iki yolu yedekledim şimdilik, üçüncü bir tavsiye için soruyorum;

1. BB Link ile bir yedek dosyası oluşturdum. (Bundaki şüphem şu; acaba ben telefonu değiştirince başka bir telefon bağlanacağı için bu yedek image i yeni cihaza kurmayı engelleyebilir mi?
    2. IntouchApp ile (böyle bir uygulama varmış) kişileri bu uygulamaya kurdum.

Sizce, başka bir şey yapmama gerek var mı veya şunu da yap diyeceğiniz bir yöntem olur mu?

Cihazı değiştir kısmından kişisel verileri aktarabilirsin ayrıca BB protect den de kişileri yedekleyip geri yükleyebilirsin bunun dışında BB Link te senkronize ederken Thunderbird ya da Outlook a kişileri senkronize edersen herhangi bir cihaza da kişileri aktarabilrsin. Birkaç yöntemi birden de kullanabilirsin.
  • shpynx kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Selamlar, bb q5 kullaniyorum. Sarjim gunu kurtarmiyor. surum dusurme oluyormu bu cihazda guncel surumum:10.3.2.2474, 10.2 surumlerini denemek istiyorum sarj konusu can sıkıcı, yardım edermisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: conanobrien

Selamlar, bb q5 kullaniyorum. Sarjim gunu kurtarmiyor. surum dusurme oluyormu bu cihazda guncel surumum:10.3.2.2474, 10.2 surumlerini denemek istiyorum sarj konusu can sıkıcı, yardım edermisiniz

http://developer.blackberry.com/blackberry10devalpha/allautoloaders.html
    (veyahttps://supportforums.blackberry.com/t5/BlackBerry-10-OS-Device-Software/Upgrading-OS10-devices-using-Autoloader/td-p/2466747)

Sayfasın(ların)dan uygun sürümü indirin (SQR100-1) daha sonra windows da konsolu yönetici olarak çalıştırın (başlar menüsünde arama bölümüne cmd yazın çıkan programı sağ tık "Yönetici olarak çalıştır") daha sonra indirdiğiniz dosyayı konsola sürükleyip enter ile çalıştırın.

Kolay gelsin.
    Musait bı zamanda deneyeceğim.tesekkurler

selamlar yanlıs bisey yaptım galiba, q5 yazılım yukleyeyım dedım suan telefon acılmıyor ama bildirim ısıgı kırmızı led devamlı goz kırpıyor ve bu dongu hic bıtmıyor.. acaba softmu, hard mı brick oldu fikri olan varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matternich

2-3 aydır blackberry classic kullanıcısıyım. eskiden tek tük yapmasına rağmen son zamanlarda günde 2-3 kere sim kartı okumamaya başladı. sim kartı yuvasından çıkarıp altını silip geri sokunca algılamaya başlıyor. sim kartı telefonu alırken almıştım. sizce sorun telefonda mı sim kartta mı ?

yazılımsalda olabilir, aynı sorunu bende z10 da yaşıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: shpynx

quote:

Orijinalden alıntı: conanobrien

Selamlar, bb q5 kullaniyorum. Sarjim gunu kurtarmiyor. surum dusurme oluyormu bu cihazda guncel surumum:10.3.2.2474, 10.2 surumlerini denemek istiyorum sarj konusu can sıkıcı, yardım edermisiniz

http://developer.blackberry.com/blackberry10devalpha/allautoloaders.html
    (veyahttps://supportforums.blackberry.com/t5/BlackBerry-10-OS-Device-Software/Upgrading-OS10-devices-using-Autoloader/td-p/2466747)

Sayfasın(ların)dan uygun sürümü indirin (SQR100-1) daha sonra windows da konsolu yönetici olarak çalıştırın (başlar menüsünde arama bölümüne cmd yazın çıkan programı sağ tık "Yönetici olarak çalıştır") daha sonra indirdiğiniz dosyayı konsola sürükleyip enter ile çalıştırın.

Kolay gelsin.

sürüm düşürme 10.3.2 ile kapandı sanırım. bilginiz yok?

• 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.