Şimdi Ara

Black Mesa [ANA KONU] | Definitive Edition çıktı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
854
Cevap
12
Favori
63.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belli olmayan bir tarihe ertelendi oyun. Bir gelişme yok yani.

Ne yapmaya çalışıyorlar, neyi bekliyorlar anlamadım.
  • pffft geçin ya. black mesa fln yalan. ne black mesası? 10 sene öncesinde kaldı black mesa, sıvayıp durmanın bi anlamı yok arkadaşlar bence beklemeyin. açın oynayın mevcut oyunlarınız eğlenin. tf2 açıp demomanla adam patlatmak şu oyunu beklemekten daha değerli valla.

• Videodan baya güzel bir oyun geliyor gibi gözüküyor. Videonun sonunda da 2009 yazıyor ama hala çıkmadı.

Merakla bekliyoruz.
  • yok abi bu oyundan bi b.k olmaz bence. ilk oyun çok güzeldi. yeni grafiklerle bunun tadı tuzu kalmaz. ilk oyundaki o grafiklerin verdiği soğuk ortam önemliydi. şimdi bunda nolacak? zaten hl 2 deki makineliden ömürbillah haz almadım. ne çıkardığı ses ne ateş efekti güzel değildi. bu oyunda fos çıkacak benden söylemesi.
  • Source motoru ile yenilenmiş Half-Life 1 oynamak harika olacak

(tabi çıkabilirse, EP3 den bile ümidi kestik zaten. Firma L4D ile bozdu kafayı)
  • hayır olmayacak
  • Ön yargılı yaklaşma yav Güzel olur bak sonra pişman olursun
  • inşallah bakalım :D
  • ses yok.yalan oldu bence oyun :)
  • bence çıkcak ama valve mod yapanları beklettiriyordur.
  • Yineden grafikler kötü, bari çok kaliteli yapın değsin..
  • Grafikler kötü mü? Source motoru böyle hakaret görmedi.

Herşey grafik midir bir oyunda? Half Life 1 bile başlı başına şaheser, bu oyunu tadıyla HL2 motoruna aktarabilirlerse harika olur.
  • Bu oyunu Source motoruyla oynamak için sabırsızlanıyorum. Sanki Source olması ayrı bir bağ oluşturuyor. Devamının kullandığı grafiklerle yenilemek gayet mantıklı. Şimdi tutup Unreal motoruyla yenilemek olmazdı.

Çıksın artık. Ya Black Mesa ya da ep3 bir an önce çıksın.
  • Hadi 2009'da çıkarmadınız da, 2-3 ay iyice uzadı bence.
  • Half life dedinmi akan sular durur
  • Hala kesin bir çıkış tarihi yok mu yav :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

Türkçeleştirme çalışması:http://forum.donanimhaber.com/m_38506799/mpage_1/f_/key_//tm.htm#38506799

Aklımı kaybediyodum az daha oyun çıktı diye... Bu yapılmaz ki
  • trailer ları izleyince çok güzel bi oyun olduğu anlaşılıyo. trailerde 2009 yazıyordu ama hala çıkmadı.görüntüleden anladığım kadarıyla ep2 nin source motoruyla yapçaklar.çıksında oynayalım yahu
  • ben black mesa source alpa 6 yı indirdimde kuramıyorum bilen warmı kurmayı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.