Şimdi Ara

Black Mesa [ANA KONU] | Definitive Edition çıktı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
855
Cevap
12
Favori
63.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu mod 2005 yılından beri yapılıyormus :D. moddb'den anlağım kadarıyla.
  • @bykrm
    HL2 olması lazım oynayabilmen için. Ya da HLS.
    @celikeins
    2004'den beri... :D
  • Hazırladığım S.S.S:
    Sıkça Sorulan Sorular
    S: Modda yeni silahlar bulunacak mı?
    C:
    Hayır. Orijinal HALF-LIFE'da hangi silahlar varsa onlar bulunacak.
    S: Gravity Gun bulunacak mı?
    C:
    Hayır, Black Mesa modunda bulunmayacak. Ayrıca, konsol komutu ile almaya çalışanlar için de bir sistem geliştirildi.
    S: Bombalar nasıl olacak? HL1 tarzı mı yoksa HL2 mi?
    C:
    İkiside. Patlama ve bekleme süreleri HL1'e ait olacak. Fırlatma ve pin çekme ise HL2'ye.
    S: Black Mesa'da HL2 ve bölümlerinde ki karakterleri görebilecek miyiz?
    C:
    Bazılarını. Örneğin, Barney, Eli Vance ve Isaac Kleiner'ı oyunda görebileceğiz. Ancak, Adrian Shephard, Gina Cross, Colette Green, Alyx Vance, Dr. Breen, Dr. Mossman, Dog ya da Dr. Magnusson gibi karakterler oyunda gözükmeyecek.
    S: Black Mesa'da yeni düşmanlar ile karşılaşacak mıyız?
    C:
    Yeni karakterler olmayacak, ancak önceki oyunlarda ki gösterilmemiş karakterler kullanılabilir.
    S: Black Mesa'da Hazard Course (Antreman Sahası) bulunacak mı?
    C:
    Hayır, bulunmayacak. Ekranda göreceğiniz küçük ipuçları olacak.
    S: Oyuncu oyuna nereden başlayacak?
    C:
    Normal HALF-LIFE'da da olduğu gibi, Black Mesa Inbound Tram ile giriş yapacaksınız.
    S: Haritalar, HL1 tarzımı olacak?
    C:
    Hayır. Oyunun yapımında Source motoru kullanıldığı için, bir çok ek özellik olacak. Dolayısıyla haritalarda daha büyük olacak.
    S: Black Mesa için önerilen ve minimum sistem özellikleri neler?
    C:
    Minimum Sistem:
    * İşlemci: 2.4 GHz
    * RAM: 512 MB
    * Ekran Kartı: DirectX 9 capable graphics card with 256 MB VRAM

Önerilen Sistem:
    * İşlemci: 3.4 GHz
    * RAM: 1 GB (1024 MB)
    * Ekran Kartı: Radeon X800 ve ya Geforce 6800 ya da daha yükseği.
    S: Mod XBOX360 ve benzeri platforma da çıkacak mı?
    C:
    Hayır, sadece PC'ye, Microsoft İşletim Sistemleri'ne çıkacak. (bkz. Vista, XP, W7 vb.)
    S: Mod çıktığında nasıl temin edebilirim?
    C:
    Black Mesa ücretsiz bir moddur. Steam sahipleri, Steam'dan ücretsiz olarak satın alabilirler modu.
    S: Altyazı sistemi oyunda aktif olacak mı?
    C:
    Evet, aktif olacak.
    S: Black Mesa'da hangi diller dahil olacak?
    C:
    Şu anlık sadece İngilizce.
    S: Daha fazla video istiyorum
    C:
    Modun YouTube'daki official sayfasını ziyaret edebilirsiniz. (bkz. http://www.youtube.com/user/BlackMesaSourceMedia)

Not: Oyun, eğer yapılırsa Türkçe Dil Desteğinede sahip olacak. Bende Türkçe'si var. Tabii HL1'in. Modda değişik cümleler, diyaloglar kullanılabilir.

• Ya arkadaşlar ben Black Mesa Source Alpha 6 die bişi indirdim. Ne o? Sadece Multiplayer için mi geçerli?
  • Nedir bu Alpha'lar böyle? Nedir özellikleri??
  • quote:

Orijinalden alıntı: logostalker

Ya arkadaşlar ben Black Mesa Source Alpha 6 die bişi indirdim. Ne o? Sadece Multiplayer için mi geçerli?

nerden indirdin link verebilir misin ?
  • sadece sp var. özellik yok sadece mekan tasarımı var.
  • link alalım bizde indirelim
  • link?, hmm. Aslında ben torrent ile indirdim. Buyrun linki diycem ama link vermek yasak ve kurallara aykırı. İsteyen yazsın, pm atayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon_Freman

sadece sp var. özellik yok sadece mekan tasarımı var.

Alphalar da sp var demişsin. ama ben sp(Single Player) göremedim. Sadece mp(Multiplayer) var.
  • Nasıl diyeyim sana, MP'lik oynayacak birşey yok. SP'de oynayacağımız haritalar gösterilmiş.
  • cıksında oynayalım
  • HL'yi bir de bu modda oynamak çok zevkli olurdu. İnşallah yakın zamanda çıkar.
  • Black Mesa: Source 2010'da Çıkıyor (Muş)

07 Ağustos 2010

http://oyun.thgtr.com/haber/oyun/bilim-kurgu/black-mesa-source-2010da-cikiyor-mus
  • 2012 ye kadar yolu var
  • bu proje gündeme geldiğinde source motoru yeni çıkmıştı :) source mu kaldı ya , hay ben böyle projenin ...
  • half life 2 için bile kaç tane cinematic mod çıktı hala black mesa source ve operation black mesa çıkacak. ikisi ayrı takım galiba beraber çalışsalar çok daha çabuk yaparlardı bence eğer ayrı çalışıyorlarsa tabii. 2011 de çıkacağını düşünüyorum. imdb bilgilerine göre ep3 te 2011 de çıkacak. en geç ep3 çıkmadan 1-2 ay önce çıkar inşallah.
  • Geçen sene çıkacak mod hala en küçük bir haber verilmedi. En son oyun içi video ocak ayında youtube koyuldu. O gündür bugün hiç bir haber yok. Umarım çıkar
  • Hala bi haber yok mu yahu
  • Bu Valve'nin amacını anlamış değilim. Ulan madem çıkarmayacaksın neden duyuruyosun bizi heveslendiriyorsun. Daha EP3'ü çıkaramadılar bu nasıl bi saçmalıktır ya.. Valve'nin başındakiler o kadar malca hareket ediyolar ki 5 yaşında bi çocuğu başlarına koysanız bu dangalaklardan daha iyi yürütür Valve'yi..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.