Şimdi Ara

Black Mesa [ANA KONU] | Definitive Edition çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
855
Cevap
12
Favori
63.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla aralık ayı içerisinde bekliyoruz artık.ep3ile birlikte çıkaracak halleri yok...
  • Kimlerin Black Mesa yı görünce içi bi hoş oldu????Valla unutamam o üsse girişimiz üssün rutin işleri.....suit i giyince dıdıdıdıdnıdıdıdn diye müziğin girişi......Hakkaten böyle bir etki bırakmadı hiç bir oyun 28 yıllık ömrümde.....Fakaaat OPforce diye bir gerçek var ki....Half life oynadım demesin oynamayanlar...
  • Half Life yüklerken ses testi yaparken çalan müziği unutamıyorum.
  • Aynı müzik yanlış hatırlamıyorsam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

Kimlerin Black Mesa yı görünce içi bi hoş oldu????Valla unutamam o üsse girişimiz üssün rutin işleri.....suit i giyince dıdıdıdıdnıdıdıdn diye müziğin girişi......Hakkaten böyle bir etki bırakmadı hiç bir oyun 28 yıllık ömrümde.....Fakaaat OPforce diye bir gerçek var ki....Half life oynadım demesin oynamayanlar...

Opposing Force'un yeri ayrıdır zaten. Blue Shift felan o kadar sarmadı.

Adrian Shephard, HL2 veya HL3te karşımıza çıksın, coop yapalım diye dua ediyoruz ama ümidim yok.

Black Mesa Source'u en az EP3 kadar merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

Aynı müzik yanlış hatırlamıyorsam...

Her seferinde ürkmüştüm o müzikten
  • Kurarken çalan müzik, Crossfire'ın alarm sesiydi sanırım.

HEV Suit giydiğimizde çalan müzik ise daha farklı, valve/sounds içinde vardı 15-20 tane o tip...
  • Doğrudur ben heryerde o çalıyo zannediyorum..

Monster 3d 4mb....Hakkını veren tek oyundu....quake falan hikaye...
  • oyun half life 1 in hl2 motoruyla yapılmış halimi?
  • çok güzel oyunmuşşş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impertial

oyun half life 1 in hl2 motoruyla yapılmış halimi?

Evet.
  • quote:

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: HD4650™

quote:

evet

o zaman hl serisine ekleriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Half Life yüklerken ses testi yaparken çalan müziği unutamıyorum.

harikasın kardeş yıllar önce oyunu ilk yüklerken yanlışlıkla ok deyipde müziği duyunca korkunç bir oyundur deyip yüklemekten vazgeçmiştim.tabi o zaman çocuktuk 2 yıl sonra sıkı tavsiyeler sonucu birazda cesaretlenmeninde etkisiyle yükleyip adeta tek solukta bitirmiştim.saatlerce başında bulunup hatta başında uyuduğumu bilirim...
  • Black mesa source büyük ihtimalle 2010 nisan'da çıkacakmış. Kesin bilgi değil duyum aldım :D Ayrıca operation black mesa isimli bir mod daha yapılmakta. O da opasing force'un source versiyonu. Ahanda adresihttp://www.obmsource.com/ . Yalnız bu iki mod da nerdeyse 3 sene oldu hala yapılıyo... Ama yine de episode 3 ten önce çıkarlar gibi görünüyo ve inş allah yanılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nty1907fb

Black mesa source büyük ihtimalle 2010 nisan'da çıkacakmış. Kesin bilgi değil duyum aldım :D Ayrıca operation black mesa isimli bir mod daha yapılmakta. O da opasing force'un source versiyonu. Ahanda adresihttp://www.obmsource.com/ . Yalnız bu iki mod da nerdeyse 3 sene oldu hala yapılıyo... Ama yine de episode 3 ten önce çıkarlar gibi görünüyo ve inş allah yanılırım

iş. yanılıyorsundur
  • VAlla en baştaki deneyi nasıl yapacaklar merak ediyorum,güzel olursa tam grafik şöleni olacak hadi bakalım
  • crysise kafa tutar
  • Özellikle black mesa source mükemmel olcak gibime geliyo. Half life 1'i bu şekilde oynamak bambaşka bir deneyim yaşatacak bize
  • nedir son durum arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.