Şimdi Ara

Black Desert Online

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
2.300
Cevap
23
Favori
114.198
Tıklama
Giriş
    1267 Mesaj

Türkiye'de yaşıyorsanız EU'da oynayın, NA'yı geçin 200+ ping ile çekilmez oyun. VPN'i sadece oyuna girerken kullandığınız için bir ping problemi olmuyor. Mesela ben Adana'da yaşıyorum, oyun içinde pingim genel olarak 66'da sabit, arada 80-90-100'lara çıktığını gördüm ama sürekl bir durum değil bu.

Ben 2 VPN programı kullanıyorum. Softether ve Cyberghost. İlk programı şurdan indirin kendi sitesinden değil :http://www.vpngate.net/en/download.aspx . Pingi çok yüksek olmayan ve oyunun kapalı olmadığı Avrupa ülkelerindne birine bağlanıp giriş yapıyorsunuz oyuna. Ama serverlar sabit değil, yani sürekli değişiyor, bazen uygun server bulamıyorsunuz. Böyle durumlarda Cyberghost kullanıyorum, bu VPN diğerine göre çok daha hızlı ama 2-3 dk bağlanma süresi oluyor bedava kullananlar için. Ayrıca Cyberghost'u kullanmamın bir diğer sebebi ise, oyuna patch geldiği zaman yüksek hızlı bir VPN kullanmam gerektiğinden dolayı downloadın uzun sürmemesi için, bu program daha hızlı oluyor genelde öbürüne göre indirme hızı açısından.
    |
    |
    KahveninRengi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    97 Mesaj

Ya çok teşekkür ederim gerçekten işte aradığım cevaplar bunlardı sabahtan beri :D ^^ softether da kendi sitesine girip ordan indirince bazı kurulumlar yapmamız gerekiyodu galiba daha sonradan da program içersinde. Bunda öyle bir sorun olmaz dimi yani sizin verdiğiniz linkten indirince.
    Bi de şeyi sormak istiyorum sizin internet hızınız kaç? Benim evimin bulunduğu mekanda altyapı yetmediği için mecbur 8mb kullanıyorum bi sorun olur mu ki acaba :/

EDİT: Son durum: Siteden hesap açtım laucher ı yükledim daha sonra açmaya çalıştığımda hata verdi. Normalde bu kısımda da VPN kullanmaya gerek yok diye biliyorum gerçi iki türlü de denedim ama olmuyor sorun ne olabilir?

MENA serverı için kullanılan laucher ı gayet açmıştı ama anlamadım yardımcı olabilir misiniz lütfen?

GALİBA SON EDİT :D : Düzelttim arkadaşlar baya bi denedim olmadı en sonunda beynimi bi çalıştırıp hatayı google a yazmak geldi aklıma. Orda sorunun çözümü vardı. Benimle aynı problemi yaşayanlar burdan yardım alabilir, benimki yapınca düzeldi.https://blackdesert.zendesk.com/hc/en-us/articles/115004740969-Black-Desert-Online-Launcher-has-stopped-working

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KahveninRengi -- 8 Aralık 2017; 20:57:33 >
    |
    |
    erdem3463 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    12896 Mesaj
    bence TR yerine EU da oynamak daha mantıklı seçim. Oynamaya başlayacak varsa EU takılsın sadece girişte vpn açıyorsunuz
    içinde 26 level okçu bulunan sınırlı paketli hesabım satılıktır peti dışındaki verilen ekstralar kullanılmamıştır ister satarsınız ister kullanırsınız fiyat 40TL
    |
    |

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

bence TR yerine EU da oynamak daha mantıklı seçim. Oynamaya başlayacak varsa EU takılsın sadece girişte vpn açıyorsunuz

niçin daha mantıklı_?

bir de şu nod olayını halen çözemedim, nod yöneticisiyle konuşunca harita açılıyor nod bağlandı demek mi oluyor öyle olunca

harita açılınca ya konuşacağın pnc yi gösterir yada sol üstte contribution point var onunla açılışını gösterir.onu kullanınca açıp işçi çalıştırabilirsin.
    |
    |
    ornitolog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyunu satın aldım, ödemeyi yaptıktan dakikalar sonra aradılar işlem tutarını ve ne işlemi yaptığımı sordular babasının kartını çalan veletler bu oyunda olmayacak demektir, kendi halimde takılan biri olarak efektleri gayet sevdim, detayları bilmiyorum, ek olarak sohbette güzel geyikler dönüyor.
    |
    |

o dediğinden yok bir iki ay sonra accountu buradan tanımadığım birisine verebilirim.ama ona kötülük yapmışda olabilirim.insanların hayatını mahveden özellikle o artı basma ve oyuncu kesimin %1 i grinding seven bir kısma 56 dan sonra hitap etmesi çok kötü o yaratığı kesme bu yaratığı kes falan filan o kişiyede verirsem onun zamanı gidecek bunu düşünmeliyim.
    |
    |
    madenci66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    trblackdesert.com Black Desert Oyun Rehberleri hazırlamışlar ilginizi çekebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay1074 -- 13 Aralık 2017; 14:11:56 >
    |
    |

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Yarbay
    5126 Mesaj
    eu da mı oynamak gerekli, yoksa tr serverında mı?
    |
    |

boş oyun işde ilk başta gereksiz öğeleri yükle sonra kaldır.oyunda daha render veya shader sorunu'nu çözmediler.archeage gibi bir yere atla giderken yarım yükleniyor.atlar collect olmuyor efectler abartı millet zannediyor ekran kartım yetmiyor
    |
    |
    Final Getsuga Tenshou kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

EU'ya bugün gelen güncelleme ile oyunun diskte kapladığı alan 41GB'dan 28GB'a düşürüldü/optimize edildi.

Şuanki Türkiye serverında o çıktığı andan beri var.

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

quote:

EU'ya bugün gelen güncelleme ile oyunun diskte kapladığı alan 41GB'dan 28GB'a düşürüldü/optimize edildi.

Emin misin? Türkiye serverin de henüz hiçbir içerik olmadığından boyutu düşük olmasın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    Misafir kodu olan varsa özel mesaj ile bana gönderebilir misiniz acaba? Önce bir denemek istiyorum oyunu.
    |
    |

quote:

quote:

Emin misin? Türkiye serverin de henüz hiçbir içerik olmadığından boyutu düşük olmasın?

Ayarlara bakarsan optimizasyon seçeneğide var. Direk yapımcı firma tarafından geldiği için direk optimize haliyle geldi. Daha iyi oldu turkiye şartlarında 60gb indirmek cile olurdu

• Yarbay
    2691 Mesaj
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaneki Ken -- 18 Aralık 2017; 12:20:29 >
    |
    |

• Yarbay
    10265 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Ayarlara bakarsan optimizasyon seçeneğide var. Direk yapımcı firma tarafından geldiği için direk optimize haliyle geldi. Daha iyi oldu turkiye şartlarında 60gb indirmek cile olurdu

Pek sanmıyorum öyle olduğunu. Şuanda boyutu nedir oyunun?

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
bankalar.org
Sohbet
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.