Şimdi Ara

Black Desert Online (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.382
Cevap
28
Favori
140.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşte cyberghost hızlı o yüzden önerdim.
  • arkadaslar allah muhammed askına bir kişide misafir kartı varsa atabilirmi oyunu denemeden almayayım diyorum
  • açık betadan şimdilik memnunum, mmo seven arkadaşların mutlaka oynaması gerekiyor diyebilirim. ayrıca 4 aralık'a kadar seviye atlayabildiğiniz kadar atlayın arkadaşlar, oyungezer'de yazmışlar belli seviyelerde belli ödüller veriliyormuş.
  • Misafir kartı acık betadada kullanılıyor mu?
  • Elinde fazla kodu olan verebilirse çok mutlu olurum.
  • Arkadaslar oyun s7anda erken erisimde(ornegin: efsanevi paket 29 unda basladi oynamaya ) 6 ya da 5 aralikta resmi olarak acilacak yanlisim yoksa. Suanda efsanevi paketi olan arkadaslar oyunda ve son olarak misafir kodu resmi acilisindan itibaren kullanilabilecek. Yani herhangi bir paketin misafir kodunu elinizde bulundurmaniz suanda oyna baslayabileceginiz anlamina gelmiyor. Bilmeyen arkadaslara duyrulur:) yani sabretmemiz gerekiyor arkadaslar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EU'da oynayan Türk guildi var mı ?
  • Monkey D Luffy kullanıcısına yanıt
    Kotn ve bir kaç tane daha var gördüğüm kadarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monkey D Luffy kullanıcısına yanıt
    galiba kardeşler var
  • oyun paralı mı arkadaşlar.
    https://account.tr.playblackdesert.com
    bu siteden indirme ve kayıt var ?
  • Yeni class ilk kez gösterildi.

Ran

Edit: Bu arada bu classdan önce çıkan Mystic, önümüzdeki hafta Creation olarak, 2 hafta sonra ise EU/Na'ya tamamen gelmiş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 3 Aralık 2017; 7:16:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyze

arkadaslar allah muhammed askına bir kişide misafir kartı varsa atabilirmi oyunu denemeden almayayım diyorum

Allah Muhammeed aşkına oyun mu istenir yahu Muhammed adının kullanılarak oyun bileti istediğini görseydi seni döverdi herhalde
  • DarK ArTeQuE kullanıcısına yanıt
    Bir kerelige mahsus satın alma gerekiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yan karakterlerin amacı ne?
    eşyalar ve enerji transfer mi ediliyor ne oluyor.
  • ornitolog kullanıcısına yanıt
    Depo olarak kullanabiliyorsun, enerjisini çeşitli şeylere harcayabiliyorsun gather, işçi alma, night vendor vs. Ayrıca house fame diye bir olay var TR'de var mıdır en başta bilmiyorum, karakterlerinin toplam levelına, lifeskill levelına ve contrubtion/energy rakamına göre günlük para alıyorsun.
  • Pay to win olmayacağına söz verildiği halde oyuna Muaz ın Çığlığı isminde ++ basarken para ödeyene extra %10 avantaj sağlayacak bir item getirdiler,Black desert forum sayfasına hesabınızla giriş yapıp tepkinizi ggöstermenizi rica ediyorum,Avrupada bu itemi getirmeye çalışmışlar fakat orada yoğun eleştri aldıklarından geri adım atıp kaldırmışlar.Bizde aynı şekilde yapalım , bizi yolunacak kaz yerine koymalarına müsade etmeyelim.
    Türkiye ye gelmiş bir oyunu mahvetmelerine müsade etmeyelim arkadaşlar. Gm_Keplan, verdiği p2w olmayacak sözünü tutmadı.
  • Merhaba arkadaşlar bugün oyunu almayı düşünüyorum.30 tl ve 50 tl lik paketler arasında pek bir fark göremedim.Benim anlamadığım bana avantaj sağlıyacak bir ayrıcalık var mı 50 tl lik paket de?
    Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • viktor1574 kullanıcısına yanıt
    Ya en ucuz paketi yada en pahalı paketi al onun haricinde aradakilerin bir aantajı yok.Bu arada dün oyunu bende kredi kartı ile satın aldım.Yalnız 20 küsür saat oldu hala oyun hesaba tanımlanmadı mesajda gönderdim ona da cevap yok.Ödeme başarı ile alındı 30 dk içinde tanımlanacak dedi ama ses seda yok.Bir işi beceremiyorlar dakika bir gol bir oyundan soğuttular adamı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

Depo olarak kullanabiliyorsun, enerjisini çeşitli şeylere harcayabiliyorsun gather, işçi alma, night vendor vs. Ayrıca house fame diye bir olay var TR'de var mıdır en başta bilmiyorum, karakterlerinin toplam levelına, lifeskill levelına ve contrubtion/energy rakamına göre günlük para alıyorsun.

yani yan karakterin eşyası enerjisi işçisi vs. ana karaktere aktarılabiliyor mu?
  • Türk sunucusuna şuan girebilen var mı ? Güvenlik onayından geçmiyor %15 i dolup kalıyor play dedikten sonra açılan sayfada.
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.