Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.638
Cevap
103
Favori
239.593
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    31 bine çıkarıldı sayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhan1500 G kullanıcısına yanıt
    kart bulursan neden olmasın
  • tolder24 kullanıcısına yanıt
    Milliyet haberlerinde 31 martta uzatilacak diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brj -- 11 Şubat 2017; 13:27:21 >
  • http://m.milliyet.com.tr/-mobil-odeme-yle-depolar-dolacak-ekonomi-2394194/

son paragrafta 31 marta kadar uzatacağız diyor

• Üçüncü 225 i bitirecez bugün kısmetse, yılın efsane kampanyalarındandı bu kampanya. Teşekkürler Total/BKM :)

• Bulunduğum ilde ki total istasyonu kampanyaya dahil olmuş haberim yok konuyu açan arkadaş başlığa anlaşmalı istasyon sayısı arttı gibi düzenleme yaparsa mesafe nedeniyle faydalanmamis arkadaşlar alabilirler diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtsrky45 -- 11 Şubat 2017; 14:5:1 >
  • DarkLord97 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olmuş o zaman 😂😂😂

İşlem adedi de yok demekki,35 bini buldu dediğine göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolder24 -- 11 Şubat 2017; 14:23:25 >
  • Kampanya uzasın. Hem vatandaşın yüzü güler hem de istasyon sürümden kazanır. Yani 2 tarafta mutlu olur

• 3 kullanım hakkıda artırılmalı o halde. 3 defa kullanmış biri olarak 31 marta uzaması bir anlam ifade etmez. İşlem adedi 3 çünkü. 31 marta kadar uzatma kullanım hakkıda yeni bir 3 hak toplamda 6 olursa tadından yenmez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit_dark

3 kullanım hakkıda artırılmalı o halde. 3 defa kullanmış biri olarak 31 marta uzaması bir anlam ifade etmez. İşlem adedi 3 çünkü. 31 marta kadar uzatma kullanım hakkıda yeni bir 3 hak toplamda 6 olursa tadından yenmez :)

Eski karttaki plakayı silip, yeni total kart al tekrar aynı plakayı karta gir sonra 3 defa daha yakıt alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: bursagsli

quote:

3 kullanım hakkıda artırılmalı o halde. 3 defa kullanmış biri olarak 31 marta uzaması bir anlam ifade etmez. İşlem adedi 3 çünkü. 31 marta kadar uzatma kullanım hakkıda yeni bir 3 hak toplamda 6 olursa tadından yenmez :)

Eski karttaki plakayı silip, yeni total kart al tekrar aynı plakayı karta gir sonra 3 defa daha yakıt alabilirsin

Konuyu başından beri takip ediyorum söylediğinizi yapanlar var benimde aklıma geldi , fakat bkm kendi sitesinde 3 defa alım dışında tespiti halinde indirim tutarı geri tahsil edilecek yazmış. Ben ortaya çıkar bu durum diye düşünüyorum sizlerin fikri nedir ?

• quote:

quote:

quote:

Konuyu başından beri takip ediyorum söylediğinizi yapanlar var benimde aklıma geldi , fakat bkm kendi sitesinde 3 defa alım dışında tespiti halinde indirim tutarı geri tahsil edilecek yazmış. Ben ortaya çıkar bu durum diye düşünüyorum sizlerin fikri nedir ?

Aynı bkm ile 12 defa aldım sıkıntı olmadı

• yigit_dark kullanıcısına yanıt
    Geri alırsa alsın hocam ne kaybımız olacakki. Sonuçta benzin alıyoruz her türlü. 3 kere de faydalansak 75 tl cepte kalıyor:)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aynı bkm ile 12 defa aldım sıkıntı olmadı

Kart, BKM ve telefon numarası farklı olmasına rağmen geçmiş işlemlerde tüm ödemeler gözüküyor. Bu da beni endişelendiriyor değil.

• Demin a city Doco dan 2 kere ard arda. Aldım Toplamda 6. Kez aldım son 25 ₺ yi de bidona doldurdum Allah razı olsun 3.60 dan benzin aldık uzarsa kampanya farklı bir Total kart alıp devam ederiz uzamasa 450 ₺ lik yakıtı 300 ₺ ye veren total ve bkm ye teşekkür ederiz sağolsunlar varolsunlar

• Bugün Çeşme otoban girişindeki total den 5 ve 6 ncı hakkımı kullandım. Konuyu açan arkadaşa dualarımı eksik etmiyorum.

• 6 kere aldım sorun yok. Bidon arıyorum bulursam 6 daha alacağım. Bidon benzin almayın patlama yapar dikkat edin arkadaşlar. Bkm hiç önemi yok her total kart 3 alım gerçekleşiyor. 4 tane kart aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir5051

6 kere aldım sorun yok. Bidon arıyorum bulursam 6 daha alacağım. Bidon benzin almayın patlama yapar dikkat edin arkadaşlar. Bkm hiç önemi yok her total kart 3 alım gerçekleşiyor. 4 tane kart aldım

Bidon ariyorum bulursam bidaha alacam deyip bidonla benzin almayin patlar demek nasil bir celiskidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Orijinalden alıntı: kadir5051

6 kere aldım sorun yok. Bidon arıyorum bulursam 6 daha alacağım. Bidon benzin almayın patlama yapar dikkat edin arkadaşlar. Bkm hiç önemi yok her total kart 3 alım gerçekleşiyor. 4 tane kart aldım

Bidon ariyorum bulursam bidaha alacam deyip bidonla benzin almayin patlar demek nasil bir celiskidir?

Hocam, yapıyorum yapana da birşey demiyorum sadece dikkat etsinler. Su gibi ağzına kadar doldurup sonra ağzını kapatsanız patlar demek istedim. O yüzden kapağını ya sıkı kapatmayın ya da boşluk bırakın demek istedim. Saygılar.

• Acity nin oradaki totalden kart alabildim yeni, kart bulamayanlar bakabilir

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.