Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.638
Cevap
103
Favori
239.593
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: siyah8080

Bugün Çeşme otoban girişindeki total den 5 ve 6 ncı hakkımı kullandım. Konuyu açan arkadaşa dualarımı eksik etmiyorum.

Sadece total kart mi değişti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni total card aldım. Ötekinden plakayı sildim. Yeni karta Plakayı ekledim. Ancak uygulamada geçmiş ödemeler bölümünden önceki BKM alışveriş leri görünüyor.

"Aynı Club TOTAL Card sahibinin, kampanyadan üçten fazla yararlandığının tespiti halinde indirim geri alınacaktır." ifadesi bence bunun için yazılmıştır. Millet benzini totalden alan diye.

Kampanyadan sonra 25+25+25 yansıtılır gibi geliyor bana kredi kartlarına.
  • Plaka da 3 seferden fazla kullanılmış olmasın diye sallama bi plaka girilse total uygulamasına olmaz mı acaba.pompacı da aynı plakayı girse sisteme

• ‘Mobil ödeme’yle depolar dolacak
    Total, Türkiye’de akaryakıt sektöründe mobil ödeme devri başlattı. Tamamen ülkemizde geliştirilen uygulamayla artık akaryakıt alırken otomobilden inmeye hiç gerek kalmıyor.

19 Aralık’tan beri 35 bin işlem yapıldı. Aynı süreçte Total’in mobil uygulamasını 25 bin kişi cep telefonlarına indirdi.

31 Mart’a kadar uzatacakları bilgisini de verdi.

http://www.milliyet.com.tr/-mobil-odeme-yle-depolar-dolacak-ekonomi-2394194/
  • Şimdiye kadar farklı total kartla aynı plakaya 3ten fazla alım yapanlar kampanya bittikten sonra sürprizle karşılaşmaz inşallah.açıklamalarda plakayla ilgili bilgi yoktu ama olur mu olur

• mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    Plaka, total kart, bkm, telefon hepsini farklı yaptım.

• Anlasmali Total istasyonlarindan hic dogu illerinde bir tane bile yer yok. Erzincan haric.

• quote:

Plaka, total kart, bkm, telefon hepsini farklı yaptım.

Total kart, bkm, telefonu anladım da plakayı nasıl farklı yaptın hocam?
  • Kaybımızın olmıyacağı doğru fakat ben sürpriz şekilde uzatılacağını düşünüyorum. İşlem sayısı da arttırılacak. Mail attım bkmye okur yada okumazlar yaptığınız kampanyayla sürekli bıktığımız zamlardan bu dönemde çok önemli bir kampanyayla biz kullanıcılarınızı sevindirdiniz uzamasını rica ediyorum gibi bir mail attım sizlerde atın bence bkm müşterilerini önemsiyor dikkate alıyor belki yararı olur :)
  • kaanrevan kullanıcısına yanıt
    Hiç tanıdığın kimse yok mu bu kampanyadan yararlanmayacak olan?

• 9.yu bugun aldim tesekkurler BKM ve Total isallah uzar kampanya...Evde 4 damacana(60LT) yakit var uzarsa 4 damacana daha stoklarim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abide85 -- 12 Şubat 2017; 10:10:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hiç tanıdığın kimse yok mu bu kampanyadan yararlanmayacak olan?

Var. Ona al onun depodan benzini çek mi diyorsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaky

quote:

Orijinalden alıntı: bursagsli

quote:

Orijinalden alıntı: yigit_dark

quote:

Orijinalden alıntı: bursagsli

quote:

Orijinalden alıntı: yigit_dark

3 kullanım hakkıda artırılmalı o halde. 3 defa kullanmış biri olarak 31 marta uzaması bir anlam ifade etmez. İşlem adedi 3 çünkü. 31 marta kadar uzatma kullanım hakkıda yeni bir 3 hak toplamda 6 olursa tadından yenmez :)

Eski karttaki plakayı silip, yeni total kart al tekrar aynı plakayı karta gir sonra 3 defa daha yakıt alabilirsin

Konuyu başından beri takip ediyorum söylediğinizi yapanlar var benimde aklıma geldi , fakat bkm kendi sitesinde 3 defa alım dışında tespiti halinde indirim tutarı geri tahsil edilecek yazmış. Ben ortaya çıkar bu durum diye düşünüyorum sizlerin fikri nedir ?

Aynı bkm ile 12 defa aldım sıkıntı olmadı

Kart, BKM ve telefon numarası farklı olmasına rağmen geçmiş işlemlerde tüm ödemeler gözüküyor. Bu da beni endişelendiriyor değil.

farkı kart nosuyla girilmiyor mu hocam uygulamaya nasıl gözükür ki eski işlemler yeni karta kayıtlı uygulamada

• kampanya 31 Mart a kadar uzayacakmış , şu ana kadar 35.000 işlem yapılmış.

http://www.milliyet.com.tr/-mobil-odeme-yle-depolar-dolacak-ekonomi-2394194/
  • mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    31.000 işlem sonrası otomatik durmayacak mıydı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaanrevan kullanıcısına yanıt
    Onun plakasını ekle. Pompacıya rica et. Yapıyolar, hem daha kolay oluyor.

• Kampanya yazinda devam eder. Total bu işten memnun biz daha cok memnunuz. Birde Lpg'yi ekleselerde benzini totalden alip lpg'yi baska yerden almasak.. Aslinda total'i mail yagmuruna tutsak yaparlar. ?

• Dark Territory kullanıcısına yanıt
    lpg de bir çok yer rekabetten dolayı indirimli satıyor kar payı düşük o yüzden lpg yi almayabilirler kampanyaya
  • Sabah 07:00 da aldım devam ediyor.

• Kampanya hala ediyor mu?

Pendik kurtköy totalden alan varmı arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.