Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.639
Cevap
103
Favori
239.556
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gencerr

Farkli gunlerde ayni kart ve ayni plaka olurmu? Bugun 75 aldim ;yarinda 75 alsam olurmu?

Aynı anda da alabilirsiniz,farklı günlerde de. Bir seferde gidip 3 tane 75i de arka arkaya kullanabiliyorsunuz.
  • O değil de kimse kart bulamıyor , birisi gidip cep telefonu ile onaylanmış total kartını ve gelen smsteki şifreyi 10 liraya satıyorum dese kapış gider, nasıl hala çek satışa düşmedi anlamış değilim :) (10 lira temsili, artar azalır değişebilir)
  • Arkadaşlar Online ödemenin olduğu istasyonda kampanya geçerli oluyor mu listede olmasa bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Teacher^

Arkadaşlar Online ödemenin olduğu istasyonda kampanya geçerli oluyor mu listede olmasa bile

Sanmiyorum hocam bkm ona gore anlasma yapmistir burda 2 total var 1 tanesinde gecerli

• ^Teacher^ kullanıcısına yanıt
    Oluyor hocam mesela ankara balgat listede yok ama geçerli. Kütahya Tavşanlıda bi istasyonda da 1 aydır geçerliydi daha 1 hafta önce listeye koydular

• quote:

Orijinalden alıntı: krmz38

Bkmexpress uygulamasını yüklemene gerek yok.Ben yüklemeden aldım. Total uygulamasında ödeme esnasında bkmexpress mail adresini ve şifresini giriyorsun, sonrasında telefonuna gelen şifre ile ödemeyi tamamlıyorsun.

Telefon rootlu olduğu için bkm çalışmıyor bende artık . Benzin dolumu bitince webden mi açılıyor bkm ödeme sayfası. Nerden yapıcaz ödemeyi. Bilgi verir misiniz

• Bağlıca Total'de yarım saat önce aldım sorunsuz şekilde bilginize.
  • helluri kullanıcısına yanıt
    Herşey Total'in uygulamasından yapılıyor.Total uygulamasında yakıt alımı tamamlandığında mobil ödeme kısmında bkm express butonunu tıklıyosun,
    bkm expres üyeliğine ait mail adresini ve bkm şifreni girmen için yeni bir ekran geliyor,bilgilerini girdiğinde cep telefonuna onay şifresi geliyor,onay şifresini girdiğinde ödeme tamamlanıyor.
    Not:Tabiki daha öncesinde bkm üyeliğin ve şifren olması gerekir.Yoksa istasyona gitmeden önce bilgisayardan bkm express internet sayfasından üye olman ve kredi kartını tanımlamış olman gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

quote:

Bkmexpress uygulamasını yüklemene gerek yok.Ben yüklemeden aldım. Total uygulamasında ödeme esnasında bkmexpress mail adresini ve şifresini giriyorsun, sonrasında telefonuna gelen şifre ile ödemeyi tamamlıyorsun.

Telefon rootlu olduğu için bkm çalışmıyor bende artık . Benzin dolumu bitince webden mi açılıyor bkm ödeme sayfası. Nerden yapıcaz ödemeyi. Bilgi verir misiniz

Seni bkm express uygulamasına direkt yönlendiriyorsa uygulama aciliyor.Ama kendin ayrıca bkm express i acacagim diyorsan root hatasi verip açılmıyor.

• quote:

quote:

Eskiden xposed ile onu asiyorduk ama xposed artik stabil calismadigi icin sorunlu bende kendi telimden yapamadim babamin telefonundan yaptim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 3. alışverişimi sorunsuz yaptım.

Yeni total kart, yeni cep telefonu numarası, aynı plaka, aynı bkm ile bir 3 kez daha yapabilirmiyim.

• quote:

quote:

Bkm güncellendi. Artık Rootlu telefonlarda da çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: peacemaker

Arkadaşlar 3. alışverişimi sorunsuz yaptım.

Yeni total kart, yeni cep telefonu numarası, aynı plaka, aynı bkm ile bir 3 kez daha yapabilirmiyim.

Yaparsiniz

• arkadaslar bkm de kredi karti yerine bankamatik karti ile odeme yapan oldu mu. bisu ile damacana su almak istedim sadece kredi karti ile oluyor uyarisi aldim. banka karti ile odeme yapan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir5051

arkadaslar bkm de kredi karti yerine bankamatik karti ile odeme yapan oldu mu. bisu ile damacana su almak istedim sadece kredi karti ile oluyor uyarisi aldim. banka karti ile odeme yapan var mi

Ben şuana kadar 12 defa aldım. Hepsin de de iş bankasının banka kartını kullandım sıkıntı çıkmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir5051

arkadaslar bkm de kredi karti yerine bankamatik karti ile odeme yapan oldu mu. bisu ile damacana su almak istedim sadece kredi karti ile oluyor uyarisi aldim. banka karti ile odeme yapan var mi

o durum ödemeyi yatptığın firmaya göre değişir , migros sanal market de bkm express'le de düz alımda da banka kartı kabul etmiyor mesela...
    totalde sorun yok , hepsi geçiyor...
  • 31 martta kadar uzatacaklarmis kampanyayi.

• Haber nerden

• Arkadaslar akaryakıt alıcam. Bu kampanya için ilk 8000 kişi diyor, mantıken dolmuş olması lazım . Şimdi gitsek faydalanabilir miyiz.

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.