Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.638
Cevap
103
Favori
239.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce farklı numara için total kart alayım diye gittim.kart kalmadı dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolder24 -- 5 Şubat 2017; 20:26:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankara Sincan harikalar petrol de kullanamadım. son kart kalmış aldım. hemen bilgileri güncelledim. kartı kaydettim plakayı kaydettim. internet açık.

pompacı ya mobil ödeme dedim.

plakayı girdi yakıt konulurken ki uygulama hep açıktı.

mobil ödeme kısmına girdim hiç bir şey yazmadı sürekli yenile tuşuna bastım. birşey yok. benzin dolumu bitti 1 2 dakika oyalandım sisteme düşecek mi diye düşmedi. peşin verdim çıktım.

hata nerede bilmiyorum

• abide85 kullanıcısına yanıt
    Şunu ayrıntılı yazın da biz de öğrenelim arkadaşlar

• beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    Kampanyanın adet sınırı mı doldu acaba.total kart da yok diyorlar

• beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    Fişe bakın plaka doğru girmemiş olabilir pompacı başıma gelmişti bir kere.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Ben depoyu ocak 13de fullemistim %75e indi dedim kampanya bitmeden yine %100e tamamlayayim. Son hakkim kalmisti Gittim total'e 75 liralik dedim 50 liralik alinca durdu pompa. Tüh falan derken pompaci abi bagajda şişe falan varsa ona doldurayim dedi Allahtan 5 litrelik damacana vardi verdim doldurdu 75e tamamlandi 50 lira odedim. Pompacinin hic umrunda bile olmayabilirdi ama adam saolsun akil etti soyledi. Bundan sonra kampanya bitse bile total'e devam..

Pompacıdan pompacıya değişiyor o iş bende bidon götürdüm yasak dedi tam o anda elinde şu kırmızı benzin bidonu olan biri geldi ona doldurdu dedim hani yasak bu bidonlara serbest dedi antistatik bidon Muş sanki istesem depodan çekip alamam benzini yasağı bile komedi ülkenin bazısı da sizinki gibi doldurmuş

Boşuna pompacı ya kızmayın, adam doğru olanı yapmış. Söylediği gibi yakıt bidonu hariç Pet vs içerisine koymak tehlikeli (özellikle benzin için).

İki kuruş kar edeceğim diye canınızı tehlike ye atmayın. Allah korusun bir kaza ve anında bagajda duran Pet içerisindeki benzin vahim sonuçlar doğurabilir.

Ayrıca yeni nesil araçlarda depoya hortum salıp benzini çekemezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fezalii -- 5 Şubat 2017; 23:5:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

gireken baktım doğru girdi. hatta kartı okutmayacak mısın dedim. gerek yok dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

quote:

gireken baktım doğru girdi. hatta kartı okutmayacak mısın dedim. gerek yok dedi.

Kampanya sayfasindaki anlasmali totallerden birisi mi bahsettiginiz yer? Tek ihtimal bu kaldi

• Kart kalmadı diye ayak mi yapıyorlar acaba

• quote:

ankara Sincan harikalar petrol de kullanamadım. son kart kalmış aldım. hemen bilgileri güncelledim. kartı kaydettim plakayı kaydettim. internet açık.

pompacı ya mobil ödeme dedim.

plakayı girdi yakıt konulurken ki uygulama hep açıktı.

mobil ödeme kısmına girdim hiç bir şey yazmadı sürekli yenile tuşuna bastım. birşey yok. benzin dolumu bitti 1 2 dakika oyalandım sisteme düşecek mi diye düşmedi. peşin verdim çıktım.

hata nerede bilmiyorum

Bugun o tatalda arkadaşımda aynı sorunu yaşamış. Daha önce almıştı oradan sorunsuz şekilde. Bugun aradi aynı senin dediğin gibi alamamış. Müşteri hizmetlerine durumu iletince düzeltiyolar. Sanırım artık uğraşmamak için çalışan sistemi bozdular.
  • dün aldım kampanya devam ediyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

quote:

quote:

Kampanya sayfasindaki anlasmali totallerden birisi mi bahsettiginiz yer? Tek ihtimal bu kaldi

tabiki

• Arkadaşlar bkm express müşteri bazında mı yani farklı total card farklı plaka ile daha önce kullandığım bım hesabından alabilirmiyim.

• gecemavisi06 G kullanıcısına yanıt
    Aynı bkm farklı total kartlarla 5 kere aldım

• gecemavisi06 G kullanıcısına yanıt
    Ben aldım ve sorun çıkmadı hocam. Farklı plaka, farklı total card, aynı bkm hesabı..

• Valla haber verenden Allah razı olsun. 150 liralık benzin aldım 100 lira verdim çıktım. Aklım şaştı :)

• Arkadaşlar ödeme sayaç sıfırdayken mi gerçekleşiyor yoksa 75liralık yakıt doldurduktan sonra mı gerçekleşiyor? Çünkü olmuyorsa totalden almayacağım yakıtı

• DarkLord97 kullanıcısına yanıt
    Yakıt dolduktan sonra Fişi kesiyor ödeme ekrana düşüyor.

• bugün 3x75 daha aldım arkadasın kartıyla
  • Devam ediyor mu simdi gidip alacagim insallah kart yok falan demezler gidiyorum simdi ilk karti aliyorum sonra kayit yapiyorum.Sonra pompaciya mobil odeme ile alacagim diyorum bkm ile oduyorum bunu 3 kere tekrarliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.