Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.638
Cevap
103
Favori
239.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 3 ARAÇ var nasıl yapalım 3 kart alsam 9 kez mi katılabilirim ? Yoksa 3 plaka kaydedip hepsini 1 kez kullanabilirmiyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kart yok olayı yalan bir ton kart vardır ellerinde vermek istemiyolar tecrübeyle sabit blöf atın genel merkezle görüştüm elinizde kart olması gerekiyor bir yanlışlık olmasın diyin. Hatta gitmeden önce cidden arayıp sorun şu ofisinizde kart varmıdır ona göre çıkacağım yola diyin bilgiyi alın ondan sonra gidin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock_starr -- 7 Şubat 2017; 16:28:18 >
  • Arkadaş petrole gittim kimse bilmiyordu sistemi öğrettim herşeyi yaptım ekrana 50 Tl ödeme geldi bkm giriş yaptım öde dedim sms şifresi geldi girdim hepsinde hata verdi kaç kez denedim olmadı ne iştir bu ödeme alınamadı kart hatası dedi enpara ve yapıkredi word için aynı durum başına gelen varmı

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    Kartla ilgili bi sorun olabilir. Mobil ödemeye kapalı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: unfortunately

Kartla ilgili bi sorun olabilir. Mobil ödemeye kapalı olabilir.

Valla sanmıyorum ama neyse artık. Çok yaklaşmıştım oysa kampanyadan yararlanmaya :)

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    Bazı bankalar sorun yaratıyor. Ziraat maksimum ve garanti bonus ile sıkıntı yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

Bende 3 ARAÇ var nasıl yapalım 3 kart alsam 9 kez mi katılabilirim ? Yoksa 3 plaka kaydedip hepsini 1 kez kullanabilirmiyim ?

3 kart alacaksınız hepsine ayrı telefon numarası lazım aynı bkm ile ödeyebilirsiniz hepsini 3 çarpı 3 eşittir 9 kere alabilirsiniz 3 arabaya kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

Bende 3 ARAÇ var nasıl yapalım 3 kart alsam 9 kez mi katılabilirim ? Yoksa 3 plaka kaydedip hepsini 1 kez kullanabilirmiyim ?

3 kart alacaksınız hepsine ayrı telefon numarası lazım aynı bkm ile ödeyebilirsiniz hepsini 3 çarpı 3 eşittir 9 kere alabilirsiniz 3 arabaya kolay gelsin

Hocam kartlarım işleme izin vermedi oysaki herşeyi ayarlamıştım hevesim kaçtı yapmıyorum malesef

• Toplamda 6 defa yararlandım 2 adet kartla. 2 adet su damacanasına bile benzin aldım, istasyon sıkıntı çıkarmadı. Saolasın total, saolasın bkm.

• bugün 3. hakkımı da kullanmış oldum. güzel kampanyaydı
  • Yakalayamam diyordum ama bugün 3 tane 75 tl benzin alabildim. 150 tl odedim. Lpg li arabamın benzin deposunu fullemis oldum. Dahada 6 ay benzin almam.

• Benzin 4.50 tl iken kredi kart kampanyalariyla (kombolorla/puan+hopi ya da genel akaryakıt+akaryakıt firmasinin kampanyalari gibi) ortalama % 16 gibi bir İndirim oluyordu ve benzin 3.70 gibi rakamlara geliyordu. Ve şuan totalin kampanyasiyla da aslında aynı fiyata denk geliyor. Şuan benzin 5.40 ve % 33 indiirmle 3.60 tl ye geliyor. Total ve bkm nin yaptigi bu kampanya umarım diğer firmalarla devam eder. Yoksa akaryakittaki bu artışa normal kampanyalar bile fayda etmez.. Özetle; total ve bkm son 2 aydaki zamları bize yansittirmadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubilayturk -- 7 Şubat 2017; 20:28:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: alimfk

sanki totalin yakıtı az km götürüyor

Saf motorin bide exxelium mu ne farki var mi acaba exxelium daha kolay yaniyormus galiba emin degilim sadece bir yerde okudum sallamasyon bile olabilir :)

Normal dizel tüm istasyonlarda aynı yakıttır ama euro dizel de ise her istasyon kendi katkısını yakıta ekler. Önceden mazot yağlı ve kalındı. Şimdi gelişen teknoloji ile yeni arabalar ince mazot yakıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mbmb

Toplamda 6 defa yararlandım 2 adet kartla. 2 adet su damacanasına bile benzin aldım, istasyon sıkıntı çıkarmadı. Saolasın total, saolasın bkm.

Benzini fazla süre plastik şişe de tutma. Çünkü şişe kısa sürede şişiyor patlamaya neden olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursagsli -- 7 Şubat 2017; 21:24:29 >
  • Uyarı için teşekkürler, çok uzun süreceğini zannetmiyorum

• kubilayturk K kullanıcısına yanıt
    O kampanyalar nedir? Şöyle bir özet iletseniz süper olur valla. Shell 300/15 ve ara sıra Bp 200/10 lpg kampanyası dışında kampanyaya rastlamadım pek. LPG'ye pek kampanya da yok gerçi.

• Bu kampanya bonus un 3 adet 100 tl alimina 40 tl bonus kampanyasiyla birleşir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_citax

Bu kampanya bonus un 3 adet 100 tl alimina 40 tl bonus kampanyasiyla birleşir mi?

Birleşmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün aldığım yerdeki pompacının yanındaki pompacı plakayı değiştirin uygulamada, istediğiniz kadar alın. Bunu kimse bilmiyor dedi. Çok benzin kullanmadığımı, lpg aldığımı söyleyince LPG'yi neden bu indirimle almıyorsunuz, tüketince gelin deneyelim dedi. İlginç, adam dalavereye, üçkağıda, açık gözlülüğe yönlendiriyor.

• false6 kullanıcısına yanıt
    Plakayı değiştirin dediği ratgele plaka yazmak mı?istesem de alamıyorum.total kart vermiyorlar 😄

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.