Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.639
Cevap
103
Favori
239.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her Club TOTAL Card sahibi, kampanyadan 3 kez yararlanabilecek olup, en fazla 75 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır.

Aynı Club TOTAL Card sahibinin, kampanyadan üçten fazla yararlandığının tespiti halinde indirim geri alınacaktır.

4 ve 5.kez kullananlardan buyuk ihtimal daha sonra karttan ucret alinir. Elde delil var.

Ama farkli club total kart kullanandan alinmaz onlar kazanir diye düşünüyorum.

Bende yeni kart cikartacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Club totalin 3 kere kullanımı net zaten onda tereddüt yok.aynı plakaya 3 ten fazla alım net değil

• bugun farklı total kart dolayısıyla farklı tel
    aynı telefon cihazından
    aynı bkm
    ve aynı kartla
    aynı plakaya ( önceki hesaptan sildim)
    4. işlemimi yahyakaptan izmitten yaptım. depo ağzına kadar dolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komikadam -- 4 Şubat 2017; 2:33:59 >
  • ACİLL İstasyona gidiyorum

Beyler kart eşimin üzerine bk express telefondan kod sifre filan gondemiyor di mi? Yani hanımın telefonunu götürmeye gerek yok dimi

Bkm expressi ve total app yi ben kendi telefonuma indirdim ve açtım.

Problem olur mi

• sarkat kullanıcısına yanıt
    Gonderiyor bkm kimin üzerine ise o telefona sifre gönderiyor

• Beyler total club kartını benzin alırken kullanmak için illa ofise mi girmemiz gerekiyor?istasyon görevlisine verip makine de okutma gibi bir durum varmı?Mesela lukoil de indirim kartını verdiğimde arabadan inmeme bile gerek olmadan görevli kartı alıp cihaza hemen okutuyor ve indirim sağlıyor litre başına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: International

Beyler total club kartını benzin alırken kullanmak için illa ofise mi girmemiz gerekiyor?istasyon görevlisine verip makine de okutma gibi bir durum varmı?Mesela lukoil de indirim kartını verdiğimde arabadan inmeme bile gerek olmadan görevli kartı alıp cihaza hemen okutuyor ve indirim sağlıyor litre başına.

karta bile gerek yok,plakayı girip işlem yapıyolar
  • Ulan pompacı acemi çıktı beceremedi. Bide üstüne 90 Tl benzin koydu

Normal ödedik şansa bak bizdeki

Şikayet yazın puan verirler belki

• Şimdi gittim istasyondan total club kart aldım.Alırken dedimki kartıda aktif edin dedim.Post makinesine girdi doğum tarihimi sordu telefon numaramı sordu.telefona şifre geldi.dedimki şifreyi sizemi söyleyecem dedim yok dedi tamam o şifreyi kullanacaksın dedi.Eve gelip club total in sayfasından kart numarasını ve cebime gelen şifreyi yazdığımda başvuru formunuz merkezimize ulaştıktan sonra,
    Internet kullanımınız aktive edilecektir.
    İlginiz için teşekkür ederiz
    demektedir.Şimdi benim kartım aktif mi değilmi?Aktif değilse nasıl aktifleştirebilirim?
  • International kullanıcısına yanıt
    Sms gelince uygulamayı açtım. Kart no ile gelen şifreyi girdim bilgileri güncelleme yaptım. Plaka kısmı orada değildi. Mobil ödeme kısmından plaka ekledim . Hemen kullandım.

isterseniz deneyin önce uygulamayı açın. pompacı plaka girince mobil ödeme olarak giriş yapıyor . Siz de eş zamanlı Uygulamadan mobil ödeme kısmını açıyorsunuz. İnternet açık olacak. Yenile yapabilirsiniz oraya düşüyor. Sonra BKM sayfası açılıyor şifreyi giriyorsunuz ve ödüyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Sms gelince uygulamayı açtım. Kart no ile gelen şifreyi girdim bilgileri güncelleme yaptım. Plaka kısmı orada değildi. Mobil ödeme kısmından plaka ekledim . Hemen kullandım.

isterseniz deneyin önce uygulamayı açın. pompacı plaka girince mobil ödeme olarak giriş yapıyor . Siz de eş zamanlı Uygulamadan mobil ödeme kısmını açıyorsunuz. İnternet açık olacak. Yenile yapabilirsiniz oraya düşüyor. Sonra BKM sayfası açılıyor şifreyi giriyorsunuz ve ödüyorsunuz.

Hocam tamam dediğini yaptım.Plakayı vs kaydettim.Şimdi istasyona gidince pompacıya bkm express ilemi ödeme yapıcam diyecem?dedikten sonra cihaza benim plakayı girecek bende daha sonra cepten mobil ödeme kısmına girecem.girdikten sonra bana bkm express şifremi mi soracak?yoksa kart bilgilerinimi soracak?

• Teşekkürler total ve bu kampanyayı bize duyuran arkadaş 😊

• International kullanıcısına yanıt
    Uygulamadan ödemek istediğinizi söyleyin o kadar. o plaka ile 75tl mobil ödeme girişi yapacak siz uygulama açık mobil ödeme kısmı açık bekleyeceksiniz. Ekrana düşünce ödüyorsunuz BKm uygulaması gerekiyor mu bilmiyorum ama BKM ödemesi kendi sayfasında açılıyor olabilir tam bilmiyorum. Her ödemede bkm şifresi gerekiyor. Sonra bankadan sms şifre geliyor onu giriyorsunuz onaylandı yazıyor sonra pompacı.

Ben de tek seferde 3 kez yaptım pratik yolu varsa tecrübesi olanlar yazabilir

• mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Bulunduğum yerdeki tek total maalesef hocam.bitürlü faydalanamadık şu kampanyadan :(

• inexo kullanıcısına yanıt
    Totale mi yazayım Bkm ye mi

Sonuçta total sorumlu.

Başına böyle bişey gelen varmı?

Uyarmasam herif depoyu fulleyecekti.

Hocam benim başımada iki kere geldi.sonuncusunda da hata verdi sürekli pompacıda dalmış 90 tl lik aldım bende ani şikayet et belki total karta puan verirler dedi sonuçta senin hatan değil dedi 444 496 mış müşteri hizmetleri arıyorum hep yanlış no diyo uğraşmadım bende.kampanyadan bitürlü faydalanamadım.

• Peki bu kampanya parafın market akaryakıt kampası ile birleşiyor mu?

Orda da 75 tl lik alışveriş yapılacak. Totalde 75 TL , 50 TL olarak gorunmez herhalde yoksa bi anlamı kalmaz

• 100 tl lik alacaksınız

Totale yazın belki sonuç alırsınız. bkm lik olay yok.

Paraf kampanyası 100tl alım 75ödenirse kabul edilebilir.

Günde 1kez oluyor onun şartında.

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.