Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.638
Cevap
103
Favori
239.594
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçen ayki kampanyada üç indirim hakkı vardı ve bu ay kampanya yeni başlamış gibi herkese üç kere indirimli yakıt alma hakkı tanındı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    Sizin yakıt alacağınız istasyon uzak olabilir ama birçok kişi kullanıyor Totali ve bu kampanyayı. Mesela benim aldığım istasyon da yolumun üzeri. Kampanya değişikliklerini de buradan öğrendim. Sonra ahali eski şartlar göre istasyonda alım yapıp indirimsiz ödeme yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ariferd

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Orijinalden alıntı: SirSdü

Arkadaşlar bu kampanya ile benzin lpg'den daha ucuza gelmiş oluyor mu? Varmı bununla ilgili hesap yapan?

Benim araba lpg'de sehirici 20 kuruş, benzinde bu indirimle 24 kuruş yakiyo. Lpg'de daha ucuz tabi ama ucuz benzinle kullanmak farkli bi keyif veriyo

Araba ne acaba. 3 tl lpg ile 20 krs bedava

Lpg 2.59dan aliyorum. Havalar biraz daha isininca 18-19 kuruşa iner tuketimim. Agresif kullaniyorum bide ona ragmen 20 kuruş bu havalarda.

2006 Ford Fiesta 1.4 comfort

• quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

Mazota 7 kuruş indirim geliyor gece bilginiz olsun arkadaşlar.

Lpg'yede 7 kuruş indirim varmis altyazi gecti

• Dark Territory kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam sonradan açıklandı o da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben milliyette okudum ama heryerde var artık haberi :)

• hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    istedği kadar haber olsun forumun gücünü kimse yeenemz burdaki ölücüler yüzünden şartlar değişmiştir
  • Hahaha :))))

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir5051

Yakıt koyacak yer kalmadı bidon falan bulursam deneyip göstereceğim

Hocam aynı plakaya denedin mi bende senin gibi düşünüyorum ama deneme imkanı bulamadım deneyince yazabilir misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @suatin suat hoca bugun ramizin ordaki totalden aldım.elemanlara anlatmışlar problemsiz 75 tl lik alıp 50 ödedim.
  • Ankara Balgat Total den bu akşam 75 liralık alıp 50 lira ödedim 4. hakkımda hiçbir sorun oluşmadı arabadan dahi inmedim camı açıp mobil ödeniyor değil mi diye sordum o kadar. (kaldı iki :) )
  • labidu kullanıcısına yanıt
    Kartı da bugün mü aldın? Yani kartı aldığın anda hepsi orda oluyor mu? Yarın ben de gideyim depoda 75lik yer açılmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Kartı da bugün mü aldın? Yani kartı aldığın anda hepsi orda oluyor mu? Yarın ben de gideyim depoda 75lik yer açılmıştır.

Kartı koşu kırındakinden aldım.ramizdekindede varmış önce kart ve uygulama işini hallet

• Farklı kart aynı plaka ile deneyen oldu mu ?
  • arkadaslar ben subatta 3 kez kullanmıstım sımdı 3 kez kesin kullanabiliyormuyum ?=

• maxim kullanıcısına yanıt
    Denedim oluyor. Sadece ilk karttan plakayı silmek gerek...

• Az önce güneşli totaldan 75 liralık aldım sorunsuz bir şekilde 50 lira ödedim işlem bitti
  • Arkadaşlar geçen seferki kampanyadan 3 hakkımı kullandım.Şimdi tekrar kullanmak istiyorum ancak total cartı kaybettiğim için uygulamaya giriş yapamıyorum. Şimdi yeni kart alsam diğerinden plakayı silmediğim için sorun yaşar mıyım ya da eski kartın kart numarasını bir şekilde öğrenme şansım var mı?
  • espesito kullanıcısına yanıt
    Ustam bende kaybettim..yeni kart alıp müşteri hizmetleri ile konuştupunda eski kartı silip yenisini hesabına ekliyorlar
  • şopcu kullanıcısına yanıt
    hocam müşteri hizmetleri numarasını arayınca numara yanlış diyor sen hangi numarayı aradın
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.