Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (131. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.639
Cevap
103
Favori
239.557
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sonra?
  • RuthlessRiu kullanıcısına yanıt
    Tek seferde en az 75₺ yakıt alınca 25₺ indirim veriyor. İşlemeler doğru yapılırsa ilk alımda indirim kazanırsınız fakat 10 litrelik depo ile zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BKM Express kampanya şartları ile Total' in internet sitesinde yazan kampanya şartları arasında farklılık var. 18 Şubat tarihine kadar 3 kullanım gerçekleştirmiştim. 20 Şubat tarihinden sonra bir 3 hak daha verilmişti. Hafta sonu 1 hakkımı kullanmıştım hatta. Şimdi kalan hakkım duruyor mu iptal mi oldu karıştı ortalık .

• Arkadaşlar bu yeni gelen sınırlama, total kart ile alım kısıtlama yapmışlar 1 kart için üst üste 3 kez alımı engellemiş, fakat aynı bkm aynı plaka farklı total kart ile yine kart sayısı kadar alım yapılır diye biliyorum deneyen varmı?

Yani 2 tane total kartın var önce 1 si ile 1 alım yapıp sonra 2 kart ile 2 alım yaparak çözüm olabilir. Sonuçta total kart bazında kısıtlama gelmiş. Plaka yada bkm bazında değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaky

BKM Express kampanya şartları ile Total' in internet sitesinde yazan kampanya şartları arasında farklılık var. 18 Şubat tarihine kadar 3 kullanım gerçekleştirmiştim. 20 Şubat tarihinden sonra bir 3 hak daha verilmişti. Hafta sonu 1 hakkımı kullanmıştım hatta. Şimdi kalan hakkım duruyor mu iptal mi oldu karıştı ortalık .

Hocam kampanya detayını dikkatlice okursan 20 şubat 31 mart tarihleri arasında diyor. Yani 19 şubatta yaptığın işlem bu kampanyayı bağlamıyor.
  • Aynı gün içerisinde yapılan 75 TL ve üzeri ilk alışveriş sadece kampanya kapsamında değerlendirilecek. Bkmde bu yazıyor.yani farklı total kartlarla ama aynı bkm ile ödeme yapsan bile 2. İndirime dahil değil

• benim yukarıda yazım var konu ile ilgili.
    ama herkese tek tek anlatırsak zor olur..
    ne anlarsanız onu yaşayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Aynı gün içerisinde yapılan 75 TL ve üzeri ilk alışveriş sadece kampanya kapsamında değerlendirilecek. Bkmde bu yazıyor.yani farklı total kartlarla ama aynı bkm ile ödeme yapsan bile 2. İndirime dahil değil

Sayın arkadaşlar şuna bir açıklık getirelim, adamlar total kart bazında önlem alabilir. Plaka bazında yapamazlar. Plaka sadece karşılıklı araç ile ödeme arasında işlem yapıyor. Yani total kart yakıt alırken ödeme sayfasına geçiyor. O zaman plaka bakmıyor total kart göre indirim yapıyor. Yani bunun ispat zor değil. Akşam aynı plaka ile total den aynı anda alım yapacağım. Farklı total kart kullanarak. Ekran görüntüsü atar gösteririm. Plaka bazında yasak koyamazlar. Bkm bazında da yasak koyamıyorlar. Anlık indirim söz konusu olduğu için bkm önlem alamıyor. Eğer kupon yada buna benzer daha sonra para iadesi olsaydı o zaman aynı bkm dahi olmazdı. Sonuç olarak şunu demek istiyorum. Plaka amacı karşılıklı total kart ile petrol arasında bağlantı kurmak amacıyla yapılmış. Ödeme ise total kart ile bkm arasında kurulan bir sistemdir. Eğer kart plaka bağlı olsaydı. Total kart ile Değiştirilemez yada başka total eklenemez, sadece total kart özel olurdu. Saygılarımla

• darkmessenger* kullanıcısına yanıt
    Haklısın, ben tarihi ilk kampanya olarak düşündüğüm için bu şekilde karışıklık çıktı. 2 hakkım daha var bu şekilde.
    Mart ayı bitene kadar yeter bana.
  • yaky kullanıcısına yanıt
    Bence biter max 1 hafta icinde . Bu mesaj dursun köşede

• saspegas kullanıcısına yanıt
    Kartın adrese falan geldiği yok Hocam. Boşverin beklemeyin. Gidin bulabiliyorsaniz istasyondan kartinizi alin ve indirimden faydalanin.
  • Siz deneyin bakalım bugün haber verin buraya da.

• Yakıt koyacak yer kalmadı bidon falan bulursam deneyip göstereceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

Kocaelideki arkadaşlar siz hangi totalden alıyorsunuz peugeot bayisinin yanındaki totalde var mı?

Kocaelinde köfteci yusufa gelmeden 200mt önceki totalde (bu gün gittim kart kalmamis )ve peugeot plazanın yanında geciyor.(ben kartı burdan aldım bitmek üzereydi).

Ilk 75 tllik aldım Plakayı kaydetmemisim olmadı sonra plakayı kaydetip bidaha 75tllik alınca bu sefer oldu çok güzel kampanya olmuş umarım daha sık yaparlar. Vece 12 den sonra hak yenileniyormus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamlamoz -- 28 Şubat 2017; 18:7:48 >
  • Bence insanlar 3hakkını aynı gün kullanabilmeli. Bana en yakın total 30-35 km oraya git gel 70km. Ben şimdi neden gideyim oraya kadar ancak yolumun üstü olursa alırım. 3hakkımız varsa hepsini aynı gün kullanabilmeliyiz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: kralksk

Bence insanlar 3hakkını aynı gün kullanabilmeli. Bana en yakın total 30-35 km oraya git gel 70km. Ben şimdi neden gideyim oraya kadar ancak yolumun üstü olursa alırım. 3hakkımız varsa hepsini aynı gün kullanabilmeliyiz bence.

75 75 olarak 150 liralık yakıt alırsanız 100 tl ödersiniz. aynı hakkı 3 kez de kullanabilirsiniz 1 günde.

ben 75 75 75 olarak ışık yanarken depoyu 225 liralık alarak 150 tl ye doldurdum geçen sefer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

quote:

Orijinalden alıntı: kralksk

Bence insanlar 3hakkını aynı gün kullanabilmeli. Bana en yakın total 30-35 km oraya git gel 70km. Ben şimdi neden gideyim oraya kadar ancak yolumun üstü olursa alırım. 3hakkımız varsa hepsini aynı gün kullanabilmeliyiz bence.

75 75 olarak 150 liralık yakıt alırsanız 100 tl ödersiniz. aynı hakkı 3 kez de kullanabilirsiniz 1 günde.

ben 75 75 75 olarak ışık yanarken depoyu 225 liralık alarak 150 tl ye doldurdum geçen sefer.

kampanya şartları değişti,bir günde sadece 1 tane 75 yapılıyor artık.
  • kralksk kullanıcısına yanıt
    tam bu noktaya müdahale etmişler,verdikleri hakkı ,hak olarak koydukları istersek şartları değiştiririz maddesiyle kaldırıp,günde bir alışveriş ile sınırlamışlar.
    zaten bütün sektörlerde işleyiş bu şekilde.Suistimaller olmasaydı devam ederdi belki ama yapacak birşey kalmadı.Ben kendi adıma kampanyanın süre sonunu beklemeden sonlandırılacağından korkuyorum.
  • Hiç olmazsa gitmişken 2 sefer almak isteyenler için totale saat 23:45 gibi gitseler o civarda gece 12 den sonra da 2. Hakkı alıp dönmüş olurlar

• *** Kampanyadan farklı günlerde yapılan 75 TL ve üzeri akaryakıt alımları yararlanabilir.

*** Aynı gün içerisinde yapılan 75 TL ve üzeri ilk alışveriş sadece kampanya kapsamında değerlendirilecek.

*** Bir plaka, farklı Club TOTAL Cardlara tanımlı olsa bile, kampanyadan 3 kez yararlanabilecek olup, en fazla 75 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır.

*** Geçmiş kampanyalardan yararlanmış kullanıcılar için 3 yeni kullanım hakkı tanımlanmıştır.

Yeni maddeler bunlar, milletimizin açgözlülüğü sayesinde güzelim kampanya rezil oldu. Güncellenmiş koşullarla kampanyadan hiç faydalanmamış insanlar için bile eziyet olacak yakıt almak. Farklı günlerde kaç kişi uğraşır ki bu işle?

Önceki sayfalarda 65 defa alım yaptığını söyleyen arkadaşa burdan selam olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi james_root -- 28 Şubat 2017; 18:54:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.