Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.639
Cevap
103
Favori
239.584
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni kurallar la hic cazibesi yok zaten total heryerde yok birde farkli gunlerde almak gerekiyor diyor yaktigin mazota degmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

quote:

Orijinalden alıntı: kralksk

Bence insanlar 3hakkını aynı gün kullanabilmeli. Bana en yakın total 30-35 km oraya git gel 70km. Ben şimdi neden gideyim oraya kadar ancak yolumun üstü olursa alırım. 3hakkımız varsa hepsini aynı gün kullanabilmeliyiz bence.

75 75 olarak 150 liralık yakıt alırsanız 100 tl ödersiniz. aynı hakkı 3 kez de kullanabilirsiniz 1 günde.

ben 75 75 75 olarak ışık yanarken depoyu 225 liralık alarak 150 tl ye doldurdum geçen sefer.

kampanya şartları değişti,bir günde sadece 1 tane 75 yapılıyor artık.

aaa- bilmiyordum hocam teşekkürler. o zaman azaldıkça yükleyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: ariferd

Ya arkadaslar aracim 2006 polo . Aklima takilan bise var . Benim depo 3/4 unden 1 cizgi az doluydu . Yaridan baya fazla yani . 150 lira benzin aldum nasil is anlayan varmi . Bıraksam daha da alacakti dolmadi yani . Adam yedek depo felan dedi de o kadar buyuk olmuyoki bunlar . Bi isler dondu ama anlayan varsa yazsin lutfen

Hocam sorun yok merak etme bende de vardı geçen Kasım'da sattım Polo 2006 Polo da genleşme deposu var ek olarak depon var yani artı baya benzin alıyor zaten sen şimdi yol yap 200 km ibre oynamayacak bende şaşırmıştım ama uzun yolda çok işe yarıyor ah Polo ah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

eğer yarın kampanya detaylarını güncellenirse orda günde 1 kez yararlanabilir yazarsa

bu fazladan 10 20 kere alanlara hakkımı helal etmeyeceğim bir şeyinde sınırını bilin

bende bu kampanyadan yararlanacaktım sayenizde onuda bitirecekler

dün bu mesajı yazmıştım dediğim çıktı ve kampanya şartları değişti dediğim gibi o kişilere hakkımı helal etmiyorum

inşallah tespit yaparlarda fazla alan kişilerden indirim ücretlerini geri alırlar
  • Konyada kampanyaya katılmış total istasyonları olduğuna sevindim. İlk kampanyada konya yoktu. beşyoldaki totalden iki hakkımıda kullandım. bugün kampanya şartları değişmiş tek tek kullanılıyormuş. Kalan son hakkı değerlendiririz. Güzel kampanya suistimal edilmeseydi de daha fazla insan faydalansaydı.

• Bugün 22:45 gibi yakıt aldım.geçmiş ödemelerde tarih 1 mart saat 00:18 görülüyor.

• Arkadaşlar bu kampanya ile benzin lpg'den daha ucuza gelmiş oluyor mu? Varmı bununla ilgili hesap yapan?
  • *** Geçmiş kampanyalardan yararlanmış kullanıcılar için 3 yeni kullanım hakkı tanımlanmıştır.

Neyse en azindan kampanyadan 9 defa indirimli almis olucam yeni hak vermese kotu olurdu bu ayin benzini de cikti

• quote:

Orijinalden alıntı: SirSdü

Arkadaşlar bu kampanya ile benzin lpg'den daha ucuza gelmiş oluyor mu? Varmı bununla ilgili hesap yapan?

Polo 2006 1.4 lpg 31 krs benzin 30 kuruş . Sehir ici . Kullan sende 😂

• Sadece 3 kere kullanmış birisi olarak neden bu kadar tepki veriyorsunuz anlamış değilim. Kampanya şartları değişmiş de size alım hakkı mı vermemişler. Altı üstü aynı gün alamayacaksınız o kadar. Ayrıca ne hakkı ne hukuku. Total sahibi misiniz ki sizin hakkınızı yemiş olsunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

*** Geçmiş kampanyalardan yararlanmış kullanıcılar için 3 yeni kullanım hakkı tanımlanmıştır.

Neyse en azindan kampanyadan 9 defa indirimli almis olucam yeni hak vermese kotu olurdu bu ayin benzini de cikti

Bu kampanya ne kadar süredir var? Şuana kadar şartlara uygun olarak davransak 9 defa mı 75₺lik yakıt alabiliyorduk

• 2011 punto arabam var günde 28 km ne kadar yakar gaz ile

• quote:

Arkadaşlar bu kampanya ile benzin lpg'den daha ucuza gelmiş oluyor mu? Varmı bununla ilgili hesap yapan?

Benim araba lpg'de sehirici 20 kuruş, benzinde bu indirimle 24 kuruş yakiyo. Lpg'de daha ucuz tabi ama ucuz benzinle kullanmak farkli bi keyif veriyo

• cekabu kullanıcısına yanıt
    kampan şartlarında en fazla 3 kere alabilirsin diyor forumdakiler işin suyunu çıkarmak için herşeyi yapıyor

damacana ile alanlar 15 20 kere alanalar yüzünden kampanya günde 1 kere oldu eğer değişmeuseydi bende 3 kere alabilecektim

belki ben aynı gün 3 kere hakkımı kullanmak istiyorum tek seferde almak varken neden aynı istasyona 3 gün 3 kere gideyim ki

git gel parasını siz bana verecekseniz o başka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 1 Mart 2017; 10:48:37 >
  • Mazota 7 kuruş indirim geliyor gece bilginiz olsun arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün son hakkımı Ankara Balgat istasyonunda kullandım. Geçen ayki hakkımla beraber altı kere 75₺ yakıt alarak toplam 150₺ indirimli mazot almış oldum. Forumda kampanya şartlarındaki değişikliğe isyan eden arkadaşlar Demirören'e değil, kampanyayı suistimal edenlere kızmalıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    kaynak nerde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Benim araba lpg'de sehirici 20 kuruş, benzinde bu indirimle 24 kuruş yakiyo. Lpg'de daha ucuz tabi ama ucuz benzinle kullanmak farkli bi keyif veriyo

Araba ne acaba. 3 tl lpg ile 20 krs bedava

• quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

Bugün son hakkımı Ankara Balgat istasyonunda kullandım. Geçen ayki hakkımla beraber altı kere 75₺ yakıt alarak toplam 150₺ indirimli mazot almış oldum. Forumda kampanya şartlarındaki değişikliğe isyan eden arkadaşlar Demirören'e değil, kampanyayı suistimal edenlere kızmalıdır.

3 kez değilmiydi hak ?
  • Paramedik 112 kullanıcısına yanıt
    ben zaten mesajımda belirttim kampanyayı sömüren ölücülere bu laflarım adamlarda suistimali gördü hemen şartları değiştirdi

cumartesi tek seferde 3 kere alım yapacaktım artık yapamayacağım hergün istasyona gitmek saçma oluyor
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.