Şimdi Ara

Bizdeuygun.com ( Keleş Elektronik ) Dolandırıcıdır! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
10
Favori
16.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben diyorumki direk lg mahkemeye verelim prosüdürü bilmiyorum ama mantıklı olan bu.
  • var mı gelişme
  • Merhaba Arkadaşlar,

Bende sizler gibi keleş elektronik mağduruyum, hakem heyeti kararı sonrası icraya verdim ancak herhangi bir gelişme yok. yakın zamanda çözüm bulabilen varmı aranızda?

Bizdeuygun.com domain işlemlerinde keleş eletroniğin bilgileri var, aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
    http://bizdeuygun.com.websiteoutlook.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E84 -- 9 Ağustos 2017; 23:48:40 >
  • Durum ne acab?
  • Hakem heyeti kararı olumlu gelirse ne yapıyoruz?

Telefonu fatura adresi olan firmaya kargo ile yollayıp, para iadesi yapmalarını mı bekliyoruz ilk önce? Süreç nasıl işliyor?
  • bir gelisme var mi arkadaslar? ben 1 ocaktan once kazandim. acaba, ritzyden alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkoscar

Bende icraya dilekçeyi verdim bakalım sonuç ne olacak. Parasını veya bi sonuç alabilen var mı?

sonuc var mi?
  • arkamelon kullanıcısına yanıt
    son durum nedir?
  • Ne yaparsanız yapın bu şekilde hiçbir sonuç alamayız.Tek yol lg firmasını mahkemeye vermek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutunlu

Ne yaparsanız yapın bu şekilde hiçbir sonuç alamayız.Tek yol lg firmasını mahkemeye vermek.

LG Türkiye den çekilmeden birinin mahkemeye vermesi lazım yada Tüketici hakem heyetine vermesi lazım.
    Bugün icra tebligatımı almış Keleş elektronik. Hakkı Keleş isimli oc na ait bu firma. Devretmiş demekki. Cep numarasını da bulmuştum aslında. Sizde durum nedir? Dolandırıcılık davası mı açsak acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avukata verdik ama hala bekliyoruz. ama lg yada gitti gidiyoru mahkemeye vermek daha cazip gelmeye başladı.
  • adamlarin icralik hicbirseyi yok tasinir/tasinmaz . araclari olsaydi yine iyiydi. icra memuru ara sira sordurun diyor ama bisey cikmaz bunca magdur keleszede varken. kendilerini garantiye almislardir. zaten bana hakem heyeti karari ciktiginda aydin keles devretmisti. bizdeuygun sitesinden de birsey yapilmiyor. sicil no lari herseyi farkli. tebligat masraflari bosa gitti. :/ Avukat şart , change.org dan imza toplansa biseyler olabilir belki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

neyi atlamissiniz ? bi sonuc alabildiniz mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam gitti gidiyor büyük firma felan değil bu kaç oldu adamlardan ne alsam sorunlu tek tek döküldü gittigidiyor tüm dandik şirketleri içinde barındıran bir site adamlar satışı yapalım payımızı alalım gerisi bizi ilgilendirmez diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: pro-üye

bugün lg g4 telefonum bootlop sorunu yaşadı. Tüm gün oturup bu konuyu okudum. Şimdi ben naapayım ? :(

burdan takip et durum karışık biraz
  • Arkadaşlar ben burada keleşten sonuç alınamadığını görünce ithalatçıyı şikayet ettim. Olumlu sonuçlandı ancak, süreç nasıl işliyor ?. Telefonla ulaşamıyorum kendilerine. Adrese mi gitmem gerekiyor ?. Sonuçta karar onlara tebliğ edilmiştir. Onların bana ulaşması gerek diye düşünüyorum. İcra için kaç gün beklemek gerekiyor ?.
  • Arkadaşlar ben de Keleş elektronik ten para iadesi kararı çıkmış bir mağdurum artık.

Sağolsun Bahçelievler tüketici heyeti dosyayı bir seneden fazla sürede anca bitirebildi.

Sonuc olarak elimde karar ile sanırım batmış ya da öyle gösterilen bir firmadan para almaya çalışacağım.

Yol yordam ve durum nedir?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.