Şimdi Ara

Bizdeuygun.com ( Keleş Elektronik ) Dolandırıcıdır! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
10
Favori
16.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu konu İle ilgili Watsapp Grubu kuracağım. Katılmak isteyenler numaralarını bana atsınlar mesajla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende icraya dilekçeyi verdim bakalım sonuç ne olacak. Parasını veya bi sonuç alabilen var mı?

• Merhaba arkadaşlar, malesef size kötü haberim var şirketi 2. ayda icraya verdim ama paramı alamamıştım uyaptan biraz önce kontrol ettiğimde şirketin borçlu ve müflis olduğunu gördüm bu şirketin resmiyette batmış olduğu anlamına geliyor.Bu saatten sonra yapacak bişey var mı bilmiyorum.Avukat arkadaşımla görüşüp yapacak birşey varsa yapacağım.Eğer sizinde bi öneriniz varsa beraber yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkamelon

Merhaba arkadaşlar, malesef size kötü haberim var şirketi 2. ayda icraya verdim ama paramı alamamıştım uyaptan biraz önce kontrol ettiğimde şirketin borçlu ve müflis olduğunu gördüm bu şirketin resmiyette batmış olduğu anlamına geliyor.Bu saatten sonra yapacak bişey var mı bilmiyorum.Avukat arkadaşımla görüşüp yapacak birşey varsa yapacağım.Eğer sizinde bi öneriniz varsa beraber yapalım.

Yapabileceğimiz tek şey Bizdeuygun.com ile keleşoğlunu ilişkilendirmek ve parayı bizdeuygun.com dan almak.
  • unnamedist U kullanıcısına yanıt
    kesilen faturanın üzerinde her ne kadar keleş elektronik ile bizdeuygun yazsa da araştırınca iki ayrı firma görünüyor. vergi numaraları, ticaret sicil numaraları farklı, bence ilişkilendirme çok zor hatta imkansız.

Benim fikrim alacağımızı şirket ortaklarından alabiliyormuyuz onu araştırmak lazım, önceki mesajlarda şirketin devir edildiği devir sonucu şirket ortakları ve sermaye miktarının 835,000,00 TL sinin Abdulkadir Bilici ye ait olduğu ibaresi var. eğer ortaklara dava açıp alınabiliyorsa bütün mağdurlar olarak şirket ortaklarına dava açalım, sonuçta şirkete koydukları sermaye var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkoscar

kesilen faturanın üzerinde her ne kadar keleş elektronik ile bizdeuygun yazsa da araştırınca iki ayrı firma görünüyor. vergi numaraları, ticaret sicil numaraları farklı, bence ilişkilendirme çok zor hatta imkansız.

Benim fikrim alacağımızı şirket ortaklarından alabiliyormuyuz onu araştırmak lazım, önceki mesajlarda şirketin devir edildiği devir sonucu şirket ortakları ve sermaye miktarının 835,000,00 TL sinin Abdulkadir Bilici ye ait olduğu ibaresi var. eğer ortaklara dava açıp alınabiliyorsa bütün mağdurlar olarak şirket ortaklarına dava açalım, sonuçta şirkete koydukları sermaye var.

Hocam araştır oluyorsa yapalım bende icra başlattım ama sonuç yok. Adamlar parayı kaçırmış.
  • icradan bankalara yazı gönderen var mı? hangi bankalarda hesabı var bilen var mı?
  • Arkadaslar eger satici iflas ettiyse ithalattci firmada sorumuludur. Simdi de ithalatci firmayi thh sikayet ettim bakalim sonuc ne olacak bir 6 ay da bu surer ama zaten giden gitti bir umut birde bunu denedim.

• sbyk33 S kullanıcısına yanıt
    sonuçtan bizide haberdar edersen memnun oluruz. inşallah bi sonuç alırız.
  • bugün lg g4 telefonum bootlop sorunu yaşadı. Tüm gün oturup bu konuyu okudum. Şimdi ben naapayım ? :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: pro-üye

bugün lg g4 telefonum bootlop sorunu yaşadı. Tüm gün oturup bu konuyu okudum. Şimdi ben naapayım ? :(

benim g2 önce sim kart görmeme sonra wifi bulmama problemi ile iyice sindirdi beni. eşimin g4'ü var, maşallah şu ana kadar sıkıntısı yok ama g4 ile ilgili sorunlar okuyorum. ithalatçı garantili (ideal seçim) almıştım mart 2016'da. yani daha devam ediyor garantisi. satsam mı acaba ben yandım eşimin cebi de değerliyken ve çalışıyorken elden çıkarsam mı öneriniz nedir?

bir de bu sorunlar anakarttan kaynaklı sanırım, oyun falan kaldırmıyor sanırım. ben g2'de yoğun oyun oynar, program yüklerdim, bundan kaynaklı olabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbyk33

Arkadaslar eger satici iflas ettiyse ithalattci firmada sorumuludur. Simdi de ithalatci firmayi thh sikayet ettim bakalim sonuc ne olacak bir 6 ay da bu surer ama zaten giden gitti bir umut birde bunu denedim.

Bu doğru müteselsilen sorumluluk var. Ancak hangi ithalatçı getirdi bunu nasıl buldunuz ve hangi firmayı şikayet ettiniz?
  • 4 sene once bizdeuygundan ucuza aldigim paralel ithalat g2 tas gibi cikti hala kullaniyorum

• tagopasa T kullanıcısına yanıt
    Garanti belgesi diye bir kagit vermislerdi ritzy teknik servis diye. O kagiidin arkadinda ithalatci firma yaziyordu. Servisi aradim ithalatci firma bu mu diye evet dediler. Bakalim sonuc alabilecekmiyiz. Bunlarda tasi taragi toplamis olabilirler. Sadece elimde bir adres var di. Ne telefon numarasi nede baska bir sey.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnr_cnr_00

quote:

Orijinalden alıntı: baran.ky

quote:

Orijinalden alıntı: cnr_cnr_00

Arkadaşlar merhabalar,

Kaybedenler kulübü gibi burası bir kurban daha geldi şimdi aranıza :)

Bende LG marka ürünümü Ritzy'e göndermek istedim. Ritzy Keleş Elektronik ile bağını koparmış. Keleş Elektronik'i aradım. Şu meşhur abla çıktı ve INV Teknoloji diye parayla onarım yapan bir firmaya yönlendirdi. Firma yetkisi anakart değişecek 300 TL dedi. Yani adamlar battı diye benim yasal hakkım olan 2 yıllık süreçte telefonumu onarılmayacak.

Ürünü, Gittigidiyor'dan satın alıştım. Benim muhatabım GittiGidiyor. Onları şikayet edeceğim. Artık onarırlar mı para iadesi yaparlar bilemiyorum.

Öneriniz var mıdır.

Kadın icraya verseniz de elimizde bir şey yok size ödeme yapamayız boş yere masraf yaparsınız diyor. Sen orada o telefona bakıyorsun ki siz hala bir yerlerde faaliyet gösteriyorsunuz. Böyle bir saçmalık var mı yahu. Aklımızla dalga geçiyorlar. Anlamadığım şey GittiGidiyor gibi büyük bir firma böyle zavallı satıcılarla nasıl iş yapıyor.

Merhaba Dostum. Öncelikle sanada geçmiş olsun. Bende ürünümü N11 aracılığıyla almıştım. Bende senin gibi aracı olan N11'i şikayet etmek istedim ama Tüketici Heyeti aracıların şikayet edilemeyeceğini ve sadece ürünün sahibi firmayı şikayet edebileceğimi söylediler. Halen diretip aracı firmayı şikayet edersem de kararın red geleceğini söylemişlerdi. Bende Keleşi şikayet ettim ve kararda ben haklı bulundum. Tabiki bu bir işe yaramadı çünkü firma parayı yollamadı. Bende icraya verdim 1 haftadır. Bakalım nolacak.

Arkadaşlar,

Ben Gittigidiyor'u şikayet etmeden önce kendileriyle konuştum. Bana aşağıdaki şekilde bilgi aktardılar.

İletmiş olduğunuz bilgiye istinaden yaşadığınız sorun ile ilgili yasal işlem başlatmanızı öneririm. Yasal işlem başlatmanız halinde olumlu sonuç elde edeceğinizi ve kısa süre içerisinde çözüm sağlanacağını belirtmek istiyorum. ''Bana Özel'' sayfanızda bulunan işleminize ait ''Satış Sözleşmesi'' ile en yakın kaymakamlığa giderek yasal işlem başlatabilirsiniz. Bu süreçte tarafımızca satıcı hakkında gerekli aksiyonlar alınacaktır. Satıcı bundan sonraki süreçte site üzerinde herhangi bir işlem yapamayacaktır.

Buradan şunu anlıyorum. Gittigidiyor benim şikayetim üzerine satıcı ile iletişime geçecek ve durumu çözecek.

Bildiğim kadarıyla bu şirket şu şekilde piyasadan çekildi. Android 6.0, LG'nin bir çok cihazında performans sorunlarına sebep oldu. Cihazlar fazla ısınarak anakarta fiziksel hasar verdi. Bu yüzden milyonlarca telefon patladı ve anakart değişimi gerekti. Keleş Elektronik de bu onarım maliyetlerini karşılamak istemedi için piyasadan çekildi. Ama eminim Keleş, bu konuyla alakalı LG'ye dava açmış ve yüklü miktarda tazminat almıştır.

Bizim de hakkımız olanı vermeli.

Zaten Satıcı olan keleş elektronik gittigidiyor üzerinden işlemleri bıraktı yanlış bir mı biliyorum

• Merhaba arkadaşlar servise göndermiş olduğunuz telefonu geri alabildiniz mi? ben delta servisi arıyorum tüketici hakem heyeti kararı var o karara göre hareket edin telefonu gönderemeyiz diyorlar.
    (Not: Tüketici hakem heyeti kararına göre ücret almaya hak kazandım ama icraya başvurdum bankalara yazı gönderttim ama hiç bir sonuç alamadım.) Telefonu bozukta olsa geri alabilen varsa nasıl aldığı konusunda yardım olursa memnun olurum teşekkürler.
  • Arkadaşlar LG G4 ve LG V10 telefonlarda üreticiden kaynaklanan kronik hatalar var.Amerikada bu hatadan dolayı direk lg'yi dava etmişler ve lg bu hatadan dolayı müşterilere ödeme yapmaya başlamış.Fakat Türkiye'de bu hatalarından dolayı lg firmasına dava açılmamış bizlerde direk firmaya dava açalım diyorum.Sizlerin bu konuda düşünceleriniz nedir ve bunu nasıl yaparız?
  • Merhaba arkadaşlar, avukat arkadaşımla görüştüm konuyla ilgili.Gereken her şeyi yapmışsın diyor sadece birşeyi atlamışsın dedi o hamleyide pazartesi arkadaşım halledecek eğer sonuç alırsam sizlerede yazacağım.
  • başkan nedir o eksik olan
    şu keleşin tüm sülalesini bize bunları yaşatan kesimin .......
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkamelon

Merhaba arkadaşlar, avukat arkadaşımla görüştüm konuyla ilgili.Gereken her şeyi yapmışsın diyor sadece birşeyi atlamışsın dedi o hamleyide pazartesi arkadaşım halledecek eğer sonuç alırsam sizlerede yazacağım.

sabırsızlıkla bekliyorum teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.