Şimdi Ara

Bitti. Speedlink medusa 5.1 kulaklik 69tl kargo bedava (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
7
Favori
5.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

Orijinalden alıntı: unchange

quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

Orijinalden alıntı: korsankedi

Bununla oyunlarda iyi ses kasilir mi ? :)

cs de kasılmaz. diğer oyunlarda da öyle aman aman ses kasmaya gerek yok zaten.

neye dayanarak cs de kasılmaz dediniz ?

Cs de 5.1 7.1 seçeneklerinde ses problemleri var pozisyon lamalar hatalı. O yuzden stereo headphone olarak oynamak en başarılı sonucu veriyor. Başka oyunlarda ses kasmak değil ama oyun atmosferine katkı için 5.1 kullanılabilir

CS go'da mı hocam?
    ben daha cok Css ciyim.

oyunun kendisinden mi sıkıntı?

Evet go da ama eski oyunlarda da hep stereo tercih ediliyor genelde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kulaklıkta geri iade yok. Ben 79tl iken aldım. Memnun değilim. 7 gün içerisinde iade edemedim. Steril ürün klasmanında olduğu için iade edemiyorsunuz bunu bilin. Mediamarkt ile 5-6 defa telefonda kavga ettim. Asla geri almıyorlar.

Yoruma gelince; fiyatına göre fena değil. Cazip eden tarafı fiyatı zaten. Yoksa 100lira ve üstü olsa asla alınmaması gereken bir kulaklık.

Ses kontrol yerinde led ışık sürekli yanıp sönüyor. Hiç problem değil demeyin, deli gibi göz yoruyor.
    Kumandası işle kulaklık arasındaki kablo inanılmaz uzun. Şöyle söylim ben kafama taktığım zaman kumanda parkeye deyiyor.
    Kendi yazılımı baya kötü. Win 98 yazılımları gibi komik bir arayüzü var.
    Ses konusuna gelince filmlerde felan fena değil, basları iyi sayılır.
    Süngerler rahat değil. Yarım saat sonra terletti ve acıttı.

Kısaca cezbeden tarafı fiyatı onun harici orjinal fiyatından asla alınmaz. Yani hiç kulaklığınız yok ve bütçeniz wirelessler için müsait değilse alın. Ama şu kulaklığı 100tl ve üzerinden piyasaya sürmek delilik. 150 lira falan verip alsaydım hayatımın pişmanlığı olurdu. Kenara kaldırdım duruyor. G930 düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 15 Ekim 2014; 15:33:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

Kulaklıkta geri iade yok. Ben 79tl iken aldım. Memnun değilim. 7 gün içerisinde iade edemedim. Steril ürün klasmanında olduğu için iade edemiyorsunuz bunu bilin. Mediamarkt ile 5-6 defa telefonda kavga ettim. Asla geri almıyorlar.

Yoruma gelince; fiyatına göre fena değil. Cazip eden tarafı fiyatı zaten. Yoksa 100lira ve üstü olsa asla alınmaması gereken bir kulaklık.

Ses kontrol yerinde led ışık sürekli yanıp sönüyor. Hiç problem değil demeyin, deli gibi göz yoruyor.
    Kumandası işle kulaklık arasındaki kablo inanılmaz uzun. Şöyle söylim ben kafama taktığım zaman kumanda parkeye deyiyor.
    Kendi yazılımı baya kötü. Win 98 yazılımları gibi komik bir arayüzü var.
    Ses konusuna gelince filmlerde felan fena değil, basları iyi sayılır.
    Süngerler rahat değil. Yarım saat sonra terletti ve acıttı.

Kısaca cezbeden tarafı fiyatı onun harici orjinal fiyatından asla alınmaz. Yani hiç kulaklığınız yok ve bütçeniz wirelessler için müsait değilse alın. Ama şu kulaklığı 100tl ve üzerinden piyasaya sürmek delilik. 150 lira falan verip alsaydım hayatımın pişmanlığı olurdu. Kenara kaldırdım duruyor. G930 düşünüyorum.

Bence abartmışsın sanki 250 ve üstü bir para vermişsin de o kadar beklentidesin gibi. Benim de sana yanıt olarak biraz abartılı olabilir yazdıklarım; ben de g430 var yeni aldım bir hafta oldu olmadı kullanıyorum 260 liralık bu kulaklıkta bile seni çok rahatsız edecek özellikler varmış demek ki. Bunun da ses açıp kapama kablosu uzun yere değecek kadar değil ama gene uzun geldi bana, kablosu da baya uzun. Bir süre kullanınca üstteki sünger başı acıtıyor diyorlar beni rahatsız etmedi seni kesin edermiş. Ayrıca ledin üzerini kapatırsın olmadı elektrik bandı çekersin vs vs. Ses iyi diyorsan gerisi tefarruat bence. Sen g930dan aşağısını bence de alma.

• DOĞA_AŞKI kullanıcısına yanıt
    Millet yorum yorum dedi bende şahsi fikrimi yazdım. Çok bir beklentiniz olmadan alın işte. 250tl değil 100 ve üzeri bile verseydim pişman olurdum zaten yazıda da belirttim.

Led içinde güzel yöntem bulmuşsun çok mantıklı... Bu fiyata iyi dedik işte. Ama kulaklık 150-200 tl aralığında bir kalitede diye düşünüp alanlar pişman olur. Orjinal fiyatı şişirilip piyasaya sürülmüş bir kulaklık. Bu fiyata başka 5.1 ses kartlı bulamazsınız o da ayrı.

Burada kullanım amaçlı alanların harici bir o kadar da sonradan satmak için alan da var. 120-130 okutmaya çalışacaklar işte. Asla o paraları vermeyin. 69tl ok ama 95-100 verilmemeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 15 Ekim 2014; 16:38:56 >
  • Kargoya verilmis benimki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazondaki yorumları okuyunca keşke alsa miydim dedim . 53 euro ya satılıyor orda . Sinema deneyimi veriyor yazmış birisi ne kadar doğru bilemem

• shockwave error kullanıcısına yanıt
    valla 7.1 kulaklığa 269 veriliyorsa kaldı ki bu tam 7.1 değil yazılımla oluyor, buna hayli hayli 150 lira verilir. 80 dolar ebaydaysa 120 130a da okuturlar bence 5.1 büyük ihtimal gerçek bunun. Tekinin içinde 2 tane sürücü vardır büyük ihtimal.

edit:
    http://www.vatanbilgisayar.com/g230-oyun-headset.html 5.1 150 liraymış logitechin. 100 ederi var ozaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOĞA_AŞKI -- 15 Ekim 2014; 20:35:23 >
  • DOĞA_AŞKI kullanıcısına yanıt
    G230 5.1 değil stereo ses veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

G230 5.1 değil stereo ses veriyor.

tamam o zaman başta dediğim gibi 150 eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

bunu kaçırdım diye g430 almıştım, bunu da aldım evde kullanırım artık. bunda kaç sürücü var 5.1inden memnun musunuz? Ayrıca stok bitmeden önceki konusu da bu

http://forum.donanimhaber.com/m_98109772/tm.htm

birisi demiş çabuk bozulduğu için almadım neye dikkat etmek lazım onu da yazsalardı keşke.
    http://forum.donanimhaber.com/m_97351742/tm.htm

@tazmannia kaçırma bu sefer

1.5 gün foruma girmedim kaçırmışım gene haber verdiğin için sağol kardeşim ama bu kulaklık bize haram heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: tazmannia

quote:

bunu kaçırdım diye g430 almıştım, bunu da aldım evde kullanırım artık. bunda kaç sürücü var 5.1inden memnun musunuz? Ayrıca stok bitmeden önceki konusu da bu

birisi demiş çabuk bozulduğu için almadım neye dikkat etmek lazım onu da yazsalardı keşke.

1.5 gün foruma girmedim kaçırmışım gene haber verdiğin için sağol kardeşim ama bu kulaklık bize haram heralde

2 kere bitti tekrar açıldı ama sonu gelmiş olma ihtimali de var. Gene takip et, görürsem haber edeyim yine sana.

• quote:

Orijinalden alıntı: tazmannia

quote:

Hayırlısı be gülüm belki bizde aldigimiza pisman oluruz buraya yazarız 70 liran cebinde kalmış olur

• kulaklık geldi... gayet iyi
  • Kulaklık geldi driverlerini kurdum beklerken indirdigim 2-3 5.1 dts filmde kulaklıgı denedim kesinlikle hoşuma gitmedi hiçde 5.1 gibi gelmedi bende parasını haketmiyor aldıgıma pişman oldum isteyen olursa aldıgım fiyata satabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbaday -- 17 Ekim 2014; 21:05:41 >
  • Müziğe doydum arkadaş böyle kaliteli bas olamaz Çok beğendim ancak yinede bir süre sonra rahatsız edici hal alıyor gerçi full bas açmıştım belki ondandır

Film performasını bilemem anlamamda zaten film falan izlemediğim için.
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    beyler win7 64bit ve win7 32bitte denedim sitesinden driverları kurarak,

Sol arka hoparlor calısmıyor :/

windows ses ayarlarından ve kendi uyduruk yazılımının ekranından denedim, tek tek seslerin hepsi calısıyor ama sol arka hoparlor yok

ona basınca ses gelmiyor eger sesi cok acarsam boguk belli belirsiz bir ses geliyor.

aynı sorunu olan var mı?
  • ürünün kendi programında denedim dediğin şekilde sıkıntı yok.
    Şimdi hepsini tek tek denedim sağ arka taraf sol arkaya göre daha kısık ama sen söylemesen anlamayacağım bir durum. Film izleyenler için önemli husus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 17 Ekim 2014; 22:14:46 >
  •  Bitti. Speedlink medusa 5.1 kulaklik 69tl kargo bedava

Usb Otg ile telefonunuza bağlayabilirsiniz kulaklığı haberiniz olsun illa 3.5mm gerekmiyor
  • ilginc, cep telefonu sesi direk cikabiliyor mu peki? 5.1 bisiy denedin mi?
    Bu arada ben ses kalitesinden cok memnun kalamadim, tamam vok kanalli filan geliyor da, kalitesiz kulaklardaki su pasli detaylar olmayan, sesin gerektigi yerlerde parlama yapmayan oxelliklere sahip gibi geldi, tabi benim direk karsilastirma yaptigim ikili xfi gamer ve razerin 4 yil once aldigim kulakligi. Oo razer demeyin kulakici kulaklikla da denedim lenovo K910 stok kulakligi ile. O pasli sesin nedeniicindeki ses chipi sanirim, ssuruculeri degil,
    film 5.1 ve efeklerdeki baslar filan bunun icin alinacaksa alinir. Ama muzik dinlemek icin alinmaz. Cunku bu devirdeki onboard ses kartlari+70tl lik analog kulaklar bunu muikte pataklar bariz.

• Kulaklık geldi ancak testleri nereden yapıyoruz çözemedim. Birkaç denemeden sonra sonuçları yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wirm -- 19 Ekim 2014; 0:01:17 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.