Şimdi Ara

Bitti. Speedlink medusa 5.1 kulaklik 69tl kargo bedava (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
7
Favori
5.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kulaklık geldi. Dünden beri kullanıyorum test ediyorum. Ayarları kendime göre deneyerek ayarladım.
    -Sistem girişi 2 kanal
    -Sistem çıkışı 6 hoparlör
    -Dps modu aktif yapıp defult ayarından subwooferı biraz uzaklaştırdım.
    - Verim aygıtından subwooferı +12 yaptım
    - Diğer ayarları defult olarak bıraktım.

Yorumlarıma gelince kulaklığın malzemesi kaliteli ve ergonomik yapıya sahip, kumandasında her hoparlör için ayar mevcut ama ben hepsini sonuna kadar açtım pek kullanmıyorum. Led ışığı birşey yapacakmış gibi yanıp duruyor bazen dikkatini çekiyor :) Ters çeviriyorum belki bant çekerim.
    Filmlerde özellikle dubly digital ve 5+1 filmlerde kendini fark ettiriyor. Patlama sahneleri vs subwoofer titreşimiyle birlikte sinema hissi verdiriyor.http://www.demo-world.eu/trailers/ Test için bu siteden 5+1 videolar indirebilirsiniz.
    Mp3 dinlerken tok bass sesi yok normal kulaklıklar da güm güm vuran bass sesi olur ya bunda o yok. Bununla dinlerken wooferla beraber bass veriyor. Kötü mü derseniz kötü değil benim hoşuma gitti özellikle bas titreşim güzel. Abim o tok bassı seviyormuş onun için yazdım :)
    oyun konusunda yorum yapamayacağım çünkü oynamadım.

Özetlersem 69TL Bir kulaklık için F/P Ürünü diyebilirim. Ama 155 tl verip almazdım. 10 üzerinden 8 puan

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

beyler win7 64bit ve win7 32bitte denedim sitesinden driverları kurarak,

Sol arka hoparlor calısmıyor :/

windows ses ayarlarından ve kendi uyduruk yazılımının ekranından denedim, tek tek seslerin hepsi calısıyor ama sol arka hoparlor yok

ona basınca ses gelmiyor eger sesi cok acarsam boguk belli belirsiz bir ses geliyor.

aynı sorunu olan var mı?

Bende de var calismayan hoparlorler ama 1 degil 2 tane. yazilimsal degil uretim hatasi. Mediamarkt 'in neden ucuza elden çıkarmaya çalıştığı belli. Bozuk ürünleri satıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xixixix -- 19 Ekim 2014; 18:20:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xixixix

quote:

windows ses ayarlarından ve kendi uyduruk yazılımının ekranından denedim, tek tek seslerin hepsi calısıyor ama sol arka hoparlor yok

ona basınca ses gelmiyor eger sesi cok acarsam boguk belli belirsiz bir ses geliyor.

aynı sorunu olan var mı?

Bende de var calismayan hoparlorler ama 1 degil 2 tane. yazilimsal degil uretim hatasi. Mediamarkt 'in neden ucuza elden çıkarmaya çalıştığı belli. Bozuk ürünleri satıyorlar.

ee naptın hocam iade etmeye calsıtın mı?
    steril urun kapsamında vs diye iade almıyorlar dedi bi arakdas, o zaman servis bakacak demektir.

• quote:

quote:

quote:

aynı sorunu olan var mı?

steril urun kapsamında vs diye iade almıyorlar dedi bi arakdas, o zaman servis bakacak demektir.

Hayır henüz iade etmeye çalışmadım. Yeni geldiği için zamanım olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xixixix -- 20 Ekim 2014; 3:22:28 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

aynı sorunu olan var mı?

Hayır henüz iade etmeye çalışmadım. Yeni geldiği için zamanım olmadı.

ben karar veremedim,
    sol arka calısmıyor sadece, ugrasiyim mi ugrasmayım mı diye,
    önler olsa ugrasırdım da.

• Bugün mediamarkt internet sitesinden 69 tl ye aldığım ve10 gündür hala kargoya verilmeyen SPEEDLINK SL 8795 SBK Medusa NX USB 5.1 kulaklık için müşteri hizmetlerini aradım.Aradığım müşteri temsilcisi artık hangi kafayı yaşıyorsa sorunu çözeyim derken benim siparişi iptal etmiş.mesaj gelince tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve niye sipariş iptal oldu dediğimde bir şikayet formu hazırladılar.10 dk sonra arayıp özür dilediler.mağduriyetim için 50 tl lik çek verdiler.şuan 98 tl olan kulaklığı 48 tl den yarın bana gönderecekler.önceki siparişin parası karta iade oldu.ilk 69 tl ye aldığım kulaklık şimdi 48tl ye gelmişoldu.
     Bitti. Speedlink medusa 5.1 kulaklik 69tl kargo bedava

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Benim kulaklıkta sorun yoktu ama bugün sol taraf bass verirken cızırtı veriyor. 14 gün iade hakkı filan yazıyor. Mh arayacağım olmadı markete götürürüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluecns

Benim kulaklıkta sorun yoktu ama bugün sol taraf bass verirken cızırtı veriyor. 14 gün iade hakkı filan yazıyor. Mh arayacağım olmadı markete götürürüm.

Mh aradım 14 iade süresinden iade etmek istiyorum. Nedenini sordu beğenmedim dedim. Peki dedi kargo gönderi kodu verdi. İnceleyeceklermiş uygunsa para iadesi, uygun değilse geri yollayacaklarmış.
  • Logitech 930 indirime girdi. Ağlayın şimdi

http://forum.donanimhaber.com/m_99764012/tm.htm
  • Beyler benim kulaklığımın sol kablosunda temassızlık var. Kumandası ile oynamak gerekiyor ses gelmesi için. Şimdi garanti işlemini nasıl yapıyoruz bilen var mı? Herhangi bir mediamarkt'a götürebiliyor muyuz?

Edit: Herhangi bir mediamarkt mağazası kabul ediyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 11 Aralık 2014; 18:08:51 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.