Şimdi Ara

Bitti. Speedlink medusa 5.1 kulaklik 69tl kargo bedava (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
7
Favori
5.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen konuya da yazdım. 190 TL'ye Logitech G930 aldık Amazon'dan. 2 ay kullanıp forumdan bir arkadaşa sattım. O fiyata o kulaklığı kullandıktan sonra imkanı yok bu çöpe bu parayı vermem. Logitech G930 bir daha 190 TL'lere alınabilir hale gelsin alacağım bir daha. O kulaklıktan sonra hiç bir şey tatmin etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orkhon

Burada detaylı bir inceleme yapılmış.

http://thgtr.com/speedlink-medusa-nx-usb-5-1-gaming-headset-inceleme

Baştan sona okudum. Hemen ürünü sepete atıp ödeme ekranına kadar geldim ama almadım. Halihazirda philips o Neil kulakliklarim var. Kırk yılda bir kullanıyorum. Ama bundaki woofer efegi falan da ilgimi çekmiyor değil. Kaldım öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Geçen konuya da yazdım. 190 TL'ye Logitech G930 aldık Amazon'dan. 2 ay kullanıp forumdan bir arkadaşa sattım. O fiyata o kulaklığı kullandıktan sonra imkanı yok bu çöpe bu parayı vermem. Logitech G930 bir daha 190 TL'lere alınabilir hale gelsin alacağım bir daha. O kulaklıktan sonra hiç bir şey tatmin etmiyor.

Onu yakalarsam ben de alıp bu medusayı kardeşime vermeyi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

Bu modelin win 8 destegi yok mudiyosun hocam yani ozetle, anlasilmamis tam demek istenen, zatwn win7 gibi bir sistemi daha uzun sure degistirmem. Bu kulaklikla Surumu uymayacak windowsa gecmeye cook yillar var daha, xp yi kac yil isfarla kullandigimiz gibi win7 de ayni olacak. Haa kulaklik kalitesiz dersin anlarim,
    Bak aveo tavsiye ttin ben corsa aldim, adamlar trden cekiliyor diyorlardi )))

Ben Logilink için demiştim. Ayar yeri filan birebir aynı gibi görünüyor. İkisi de almanların dandik markası. Ben HS0017 modelini almıştım mesela ne sürücü ne bilgi bişey bulamıyorsunuz. Sitelerinde hiç kulaklık yoktu şimdi bikaç model koymuşlar ama benim model ve sürücüsü yok. Yanında gelen CD'deki sürcü de eski ve çevirisi sürücü kuruluyor yerine şoför sürülüyor vb. gibi çevrilmiş. İlerde size de böyle olabilir diye uyarayım dedim. http://www.logilink.com/

Modeli HS0017. Ve utanmadan hala bu model satılıyor. Ben golddan 115 liraya almıştım. Param çöp oldu.
    http://www.n11.com/logilink-hs0017-51-surround-oyuncu-kulakligi-bass-titresimli-P12779328

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 14 Ekim 2014; 22:37:18 >

• bu kulaklıkta tek endişem firmanın diğer ürünlerinde ki kalite seviyesini ve satış sonrası desteğinin bu tür firmalarda nasıl olduğunu bildiğim için kararsız kaldım yoksa kulaklık özellikleri itibariyle kesinlikle fiyatı çok sıcak alacağım galiba çünkü oyunları genellikle kulaklıkla oynayan birisi olduğum için kulaklık çok önemli benim için .

düzeltme : ben karar vermeye çalışırken tükenmiş sağlık olsun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara duman -- 14 Ekim 2014; 23:01:13 >
  • Alayım dedim tükendi yok böyle eve geç geldik yalan olduk.
  • tükendi alamadım. iyi mi oldu kötü mü oldu bilemedim ya...
  • alacaktım bu negatif yorumlardan almadım hadi biraz daha okuyayım yorumları diye iyi mi yaptık göreceğiz ilerleyen zamanlarda
  • ben de kaçırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: unchange

alacaktım bu negatif yorumlardan almadım hadi biraz daha okuyayım yorumları diye iyi mi yaptık göreceğiz ilerleyen zamanlarda

yok aga negatif bi yorum varsa vardır birşeyi..
    ben de senin gibi düşündüm. kusursuz bi ürün yoktur tamam ama bilmiyorum belki çok ihtiyacım yoktu 70 lira vermek istemedim. ama sinek küçük mide bulandırır derler ya..

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

Orijinalden alıntı: unchange

alacaktım bu negatif yorumlardan almadım hadi biraz daha okuyayım yorumları diye iyi mi yaptık göreceğiz ilerleyen zamanlarda

yok aga negatif bi yorum varsa vardır birşeyi..
    ben de senin gibi düşündüm. kusursuz bi ürün yoktur tamam ama bilmiyorum belki çok ihtiyacım yoktu 70 lira vermek istemedim. ama sinek küçük mide bulandırır derler ya..

ben devamlı kulaklık kullanıyorum pc başındayken ama 70 liraya sorunlu bir ürün almaktansa 130 a alırım uzun süre kullanırım diye düşündüm iyi mi yaptım bilmiyorum hayırlısı

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Kasım sonu indirim bekleniyor. Bende 930 yada 430 için beklemedeyim ama bunu görünce de kararsız kaldım derken 1 ay daha bekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Kasım sonu indirim bekleniyor. Bende 930 yada 430 için beklemedeyim ama bunu görünce de kararsız kaldım derken 1 ay daha bekleyeceğim.

Kasım sonu duyumu nerden geldi hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

bunların özellikleri ne
    neden bu kadar pahalı.

• 190 TL lik kulaklık ile 70 tl liği karşılaştırmak
    Eğitim şart gerçekten.
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Kara Cuma indirimlerimi

• @beytepeli06

G930 bir teknoloji harikası. 15-16 cümle yazmam gerek kaba taslak özelliklerini yazmam için. Bu teknolojinin yanında epey streamer'ın kullandığı bir kulaklık. PhantomLord G930 throw tarzı bir şey yaz youtube'a. Oyunda sinirlenip hışımla yere vurmuştu geri sekmişti. Bir o kadar da sağlam bir kulaklık. Wireless bir kere kablo derdi yok.

@-Bane

Müthiş eğitimli arkadaşım yanlışın var 190 TL değil, 697 TL. Bu çöpü eve sokmam, hele 70 TL verip... 70 ve 190 TL den bahsediyoruz, 700 ve 1900 TL'den değil. Aradaki fark 120 TL. G930'un zaten ergonomi, wireless , 4 fonksiyon tuşu, kulaklıktan ses açıp kapama scroll'u ile piyasada çok az rakibi var. Çöpü karşılaştıran yok anlayacağın. G930 kullanmış, film izlemiş, oyun oynamış, team speak kullanmış insan bunlara kulaklık diyemez zaten.

http://www.vatanbilgisayar.com/g930-kablosuz-71-oyun-headset.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 15 Ekim 2014; 0:21:10 >

• quote:

Geçen konuya da yazdım. 190 TL'ye Logitech G930 aldık Amazon'dan. 2 ay kullanıp forumdan bir arkadaşa sattım. O fiyata o kulaklığı kullandıktan sonra imkanı yok bu çöpe bu parayı vermem. Logitech G930 bir daha 190 TL'lere alınabilir hale gelsin alacağım bir daha. O kulaklıktan sonra hiç bir şey tatmin etmiyor.

Burada herkesin 70 verdim 120 daha vereyim bilmem ne alayım diyecek kadar durumu olmayabilir.Bunu idrak etmeye çalış önce. Kullanmadığın, denemediğin bir şey hakkında çer çöp demek ne kadar kolay senin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackh4wk

quote:

Burada herkesin 70 verdim 120 daha vereyim bilmem ne alayım diyecek kadar durumu olmayabilir.Bunu idrak etmeye çalış önce. Kullanmadığın, denemediğin bir şey hakkında çer çöp demek ne kadar kolay senin için.

70 TL gaming kulaklığa veren insanın durumu berbat olmaz merak etme. Ekmek değil bu yenmiyor, gaming plastik ve metal kombinasyonlu bir alet. G930'u 190 TL'ye aldıktan sonra bu ürün benim için çöptür dedim. Sen cümlenin kişisel bir anlam barındırdığını idrak edememişsin malesef.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackh4wk

quote:

70 TL gaming kulaklığa veren insanın durumu berbat olmaz merak etme. Ekmek değil bu yenmiyor, gaming plastik ve metal kombinasyonlu bir alet. G930'u 190 TL'ye aldıktan sonra bu ürün benim için çöptür dedim. Sen cümlenin kişisel bir anlam barındırdığını idrak edememişsin malesef.

"O fiyata o kulaklığı kullandıktan sonra imkanı yok bu çöpe bu parayı vermem"

Sen ne yazdığının farkında ol önce. G930 amazonda 110 dolara satılıyor bunuda belirteyim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.